fastshare
Fórum jen pro registrované !
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 11:07





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Fórum jen pro registrované ! 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 20 kvě 2009, 20:10
Příspěvky: 332
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Citace:
Kdybys zažil to co já...a ty problémy... kdybych se navážel, tak je to jiné a ne jen taková lehká sranda ;)

:D :D


Adminové i moderátorové dělají co je v jejich silách, aby toto forum bylo funkční a přehledné. Ale bohužel jsem jenom lidi a máme i osobní život.


16 pro 2009, 06:11
Profil
Private
Private

Registrován: 29 srp 2009, 11:34
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Přesně tak.. jinak Cool idea :)


20 pro 2009, 13:00
Profil
Private
Private

Registrován: 12 kvě 2009, 08:27
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

romanemul píše:
mglaedr píše:
To je dobře, ale znáte někdo stránku http://www.Bugmenot.com??? Jsou tam přihlašovací údaje na pár účtů z wercenter.cz. Jsou tam i jiné, ale myslím, že by se na to admini měnli podívat, protože takhle se na fórum může podívat i neregistrovaný a nemusí přitom hnout ani prstem pokud má firefox a plug-in z téhle stránky.
Příloha:
bugmenot.PNG



mne sa zda ze ta strana je fake.
Do firefoxu stačí nainstalovat User Agent Switcher, přepnout agenta na googlebot a dostanu se na warcenter bez nutnosti přihlášení (před chvílí odzkoušeno, funkční pro prohlížení příspěvků):
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Přišel jsem na to poté co jsem narazil na ten článek a uvědomil si, že občas v google najdu odkazy na warcenter.


06 led 2010, 16:50
Profil
Private
Private

Registrován: 06 led 2010, 17:26
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Dobry den jenom sem se chtěl zeptat jesty nevite kde bych sehnal testy a odpovědi na Anglictinu Maturita Solutions Elementary


06 led 2010, 17:30
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

to se zeptej v hledám/scháním ne tady


01 úno 2010, 02:18
Profil
Private
Private

Registrován: 10 dub 2009, 23:30
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Pokud je fórum jen pro pro registrované, tak proč témata objevují ve výsledcích googlu? Tam stačí kliknout na archiv (cache Googlu) a celý téma včetně odkazů na stažení se zobrazí. Minimálně ty odkazy by měli být méně viditelné. :)


01 úno 2010, 17:37
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 20 kvě 2009, 08:05
Příspěvky: 48
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

odkazy které jsou v code se nezobrazí...


01 úno 2010, 19:23
Profil
Private
Private

Registrován: 10 dub 2009, 23:30
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

sestak39 píše:
odkazy které jsou v code se nezobrazí...

Zobrazí se i to.


01 úno 2010, 21:33
Profil
Private
Private

Registrován: 12 kvě 2009, 08:27
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

sestak39 píše:
odkazy které jsou v code se nezobrazí...
Zobrazí se:
Příloha:
2010-02-02_104200.jpg
2010-02-02_104200.jpg [ 42.37 KiB | Zobrazeno 10785 krát ]
Příloha:
2010-02-02_104259.jpg
2010-02-02_104259.jpg [ 29.31 KiB | Zobrazeno 10794 krát ]
A už jsem to tu dříve oznamoval, že se WC objevuje v googlu a nutnost registrace pro prohlížení příspěvků jde snadno obejít.


02 úno 2010, 10:44
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Sapart píše:
romanemul píše:
mglaedr píše:
To je dobře, ale znáte někdo stránku http://www.Bugmenot.com??? Jsou tam přihlašovací údaje na pár účtů z wercenter.cz. Jsou tam i jiné, ale myslím, že by se na to admini měnli podívat, protože takhle se na fórum může podívat i neregistrovaný a nemusí přitom hnout ani prstem pokud má firefox a plug-in z téhle stránky.
Příloha:
bugmenot.PNG



mne sa zda ze ta strana je fake.
Do firefoxu stačí nainstalovat User Agent Switcher, přepnout agenta na googlebot a dostanu se na warcenter bez nutnosti přihlášení (před chvílí odzkoušeno, funkční pro prohlížení příspěvků):
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Přišel jsem na to poté co jsem narazil na ten článek a uvědomil si, že občas v google najdu odkazy na warcenter.

To je docela možné, ale ta stránka není fake a není nutné ani instalovat žádný plugin do firefoxu, jak je v původním příspěvku. Teď jsem to vyzkoušel. Ze síťového serveru, kde žádný firefox nemám, taky z něj nesurfuju a nemailuju. A admin jsem já. Z prakticky panenského IE, na tom serveru použitého tak akorát na windows update. To jméno, jakož i heslo, bylo zcela pravé, dostal jsem se i do jeho PM. Přičemž je to člověk, registrovaný tady na fóru letos v březnu! Takže pokud mi někdo nevysvětlí, jak člověka, který se tu sotva zaregistroval, napadne někam hodit vlastní login a heslo, fakt nevím, co si o tom myslet.


12 dub 2010, 20:09
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Julkix píše:
Pokud je fórum jen pro pro registrované, tak proč témata objevují ve výsledcích googlu?
Tam stačí kliknout na archiv (cache Googlu) a celý téma včetně odkazů na stažení se zobrazí. Minimálně
ty odkazy by měly být méně viditelné. :)

To je přesně to, na co tady v diskusích upozorňuju pořád dokola.
Když mi při vyhledávání nějakého filmu vystřelí v Google Warcenter na první stránce výsledků, a ještě zobrazí obsah
určený jen pro registrované (googlebot je zaregistrován jako "řádný účastník"... :-) , tak to se pak zbytečně všichni
diví, proč jsou tak rychle na serverech zablokovány linky (odkazy) na soubory. Melou nesmysly "o bonzácích",
co nahlašují linky, ale že to jsou roboti jako Google je nenapadne.
Tak, jako si je dokážu s Google vyhledat já i tam, kam Google nesmí, stejně snadno si je vyhledají i služby, které
jsou placené za likvidaci. Ale oni to dělají plošně ve velkém, ne že by někdo seděl u PC a lovil... :-)

Metoda "hrubé síly" neustále i po pár hodninách (u novinek) zveřejňovat stále nové a nové odkazy, už "položila"
Rapidshare, protože problémy s tím spojené (nejenom technické) už jim přerůstaly přes hlavu.
Přitom je tak snadné tyhle vyhledávače "napálit" (nevidí, co vidět nemají), ale obecná negramotnost
uploaderů v této věci je k neuvěření.
SEO pro Google je na webu sice dobrá věc, ale ne s tímhle obsahem. :-)

O ochraně linků (odkazů) před vyhledáním by stálo zato napsat nové téma, ale on by to stejně asi nikdo nečetl...

No a pak ještě o klikacích odkazech, kde staré téma bylo nedávno uzavřeno - viz přiblblá reklama share-rapidu
s klikacími odkazy přímo na vyhledané soubory... Ty totiž vyhledávače berou jako první. Majitel téhle služby se
snad pomátl na rozumu - a tady je v pravidlech, že linky musejí do "code".... :-D


06 říj 2010, 06:57
Profil
Private
Private

Registrován: 04 říj 2009, 15:49
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

no super


07 říj 2010, 18:27
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

ladan píše:
Julkix píše:
Pokud je fórum jen pro pro registrované, tak proč témata objevují ve výsledcích googlu?
Tam stačí kliknout na archiv (cache Googlu) a celý téma včetně odkazů na stažení se zobrazí. Minimálně
ty odkazy by měly být méně viditelné. :)

To je přesně to, na co tady v diskusích upozorňuju pořád dokola.
Když mi při vyhledávání nějakého filmu vystřelí v Google Warcenter na první stránce výsledků, a ještě zobrazí obsah
.....

1. už nemusí být linky v code
2. nejsme jediný kde kdo přispíváme, to by museli zrušit všechny warez fora (ty boty)


07 říj 2010, 18:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze