fastshare
Chaoz na foru
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 06:57





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Chaoz na foru 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Re: Chaoz na foru

vážně mě to mrzí, ale určitě už se to nestane


Citace:
Ohhhhh shit!!!!!!

Nevíte někdo prosím Vás, jestli se nějak dá obejít nebo zjistit kód u RAR archivu ??? díky za rady


obejít se rar soubor nedá, ale zjistit heslo pomocí programu jde akorád je menší problém v tom že to bude trvat pár let

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


16 zář 2007, 13:48
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2006, 19:55
Příspěvky: 160
Příspěvek Re: Chaoz na foru

Gabryš píše:
Ještě dnes (v sobotu 16.9.) 14,25 jsem stáhl soubor z "Mistr klamu" a v 17,15 po něm není ani památky. Je to zaviněno "chaosem" nebo došlo k jeho smazání? Díky Gabryš


Pokud jsi stáhnul soubor z nějakého upload serveru jako rapid a je to smazané, pád fora s tím nemá co dělat.

_________________
i_m_a_g_e


16 zář 2007, 13:52
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2007, 15:39
Příspěvky: 110
Bydliště: V.Janíkovce-Nitra Slovensko
Příspěvek Re: Chaoz na foru

[quote="Tooomer3"]To je spontánní reakce na ten průser, že jsou v háji příspěvky, ze kterých jsem si nestačil uložit hesla, ale data jsem stáhl...několik GB přes RS, tak jsem se jen v záchvatu zoufalství zeptal...[/quote]
skús sekciu hledám


16 zář 2007, 13:58
Profil
Sergeant
Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2006, 18:30
Příspěvky: 108
Příspěvek Re: Chaoz na foru

ohledne toho chaosu sem byl uplne nas**** ze mi zmizel cely ucet i s prispevky a omgoval sem furt pres icq Lenina :)


17 zář 2007, 10:40
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2007, 20:23
Příspěvky: 57
Bydliště: Slovensko
Příspěvek Re: Chaoz na foru

Asi každého to nasr..o, ale bude to super, keď si s takejto chyby zoberie vedenie fóra ponaučenie.
Chyby sa stávajú, ale dá sa im predísť. Tak nech to šlape a zdar.


17 zář 2007, 12:46
Profil
Private
Private

Registrován: 17 zář 2007, 07:22
Příspěvky: 0
Příspěvek Re: Chaoz na foru

Mám dotaz, protože už jsem tu četl stesky, že někdo stáhnul soubory ale chybí mu heslo a kvůli výpadku ho nemůže zjistit šlo by pro pomoc těmto (mezi nimiž jsem taky) založit Topic. Radši se tu ptám, protože když jsem hledal tak jsem podobný klub našel ale moderátoři ho zamkli

viewtopic.php?f=16&t=23020

Jelikož jsem tu necelý měsíc a už jsem se musel znovu hlásit protože jsem díky výpadku přestal existovat tak se radši ptám. Díky.


18 zář 2007, 16:28
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2007, 15:39
Příspěvky: 110
Bydliště: V.Janíkovce-Nitra Slovensko
Příspěvek Re: Chaoz na foru

[quote="mekz"]Mám dotaz, protože už jsem tu četl stesky, že někdo stáhnul soubory ale chybí mu heslo a kvůli výpadku ho nemůže zjistit šlo by pro pomoc těmto (mezi nimiž jsem taky) založit Topic. Radši se tu ptám, protože když jsem hledal tak jsem podobný klub našel ale moderátoři ho zamkli

viewtopic.php?f=16&t=23020

Jelikož jsem tu necelý měsíc a už jsem se musel znovu hlásit protože jsem díky výpadku přestal existovat tak se radši ptám. Díky.[/quote]

Napíš do sekcie hladám k čomu Ti chýba heslo a ak máš linky tak ich tam pridaj ja sa nato určite pozrem či sa dá s tým niečo spraviť :-))))


18 zář 2007, 16:50
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2007, 13:56
Příspěvky: 0
Bydliště: Orlová
Příspěvek Re: Chaoz na foru

Ještě včera jsem měl 110 příspěvku, které mi zbyli po tom menším chaosu a dneska 109. Zmizel, nevím jak ale zmizel. Vím, je to jen jeden blby příspěvek ale jde o to proč zmizel, a nemyslím si že by mi ho smazal moderátor. Nezačíná znovu ten chaos?


19 zář 2007, 21:05
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2006, 19:29
Příspěvky: 70
Příspěvek Re: Chaoz na foru

[quote="Hannysek36"]Ještě včera jsem měl 110 příspěvku, které mi zbyli po tom menším chaosu a dneska 109. Zmizel, nevím jak ale zmizel. Vím, je to jen jeden blby příspěvek ale jde o to proč zmizel, a nemyslím si že by mi ho smazal moderátor. Nezačíná znovu ten chaos?[/quote]

Tak mozno ze moderator zmazal tvoj prispevok ale asi nie bezdovodne alebo mozno ze si mal prispevok v takej teme ktora porusila pravidla a bola zmazana! Moze byt vela veci :)


19 zář 2007, 21:11
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2007, 13:56
Příspěvky: 0
Bydliště: Orlová
Příspěvek Re: Chaoz na foru

No nevím ale něco se děje protože příspěvky se mi ani nepřičítají. A to už jsem napsal 3 a pořád tam mám 109.


19 zář 2007, 21:22
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2007, 14:47
Příspěvky: 153
Příspěvek Re: Chaoz na foru

[quote="Hannysek36"]No nevím ale něco se děje protože příspěvky se mi ani nepřičítají. A to už jsem napsal 3 a pořád tam mám 109.[/quote]

no nevím,mě se příspěvky normálně přičítají


20 zář 2007, 04:24
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Re: Chaoz na foru

to že ti zmizel jeden příspěvek bude určitě tím, že ti ho někdo smazal, moderátor, nebo možná i já, když někde zahlídnu příspěvek třeba s reklamou nebo s něčím tak ho hned mažu a nepřesouvám do smetiště, a to že se ti příspěvky nepřičítají právě řešíme, je tu víc věcí které se neaktualizují

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


20 zář 2007, 13:05
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2007, 13:56
Příspěvky: 0
Bydliště: Orlová
Příspěvek Re: Chaoz na foru

Tak jo, doufam že se to brzo vyřeší, vlastně v to věřím protože tady to bylo vždycky very best.


20 zář 2007, 14:57
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2006, 19:29
Příspěvky: 70
Příspěvek Re: Chaoz na foru

[quote="Hannysek36"]Tak jo, doufam že se to brzo vyřeší, vlastně v to věřím protože tady to bylo vždycky very best.[/quote]
Bylo?? Este stale je!! d:-) Len teraz trosku forum hapruje takze treba byt trosku trpezlivy a vsetko bude fajn!!!


20 zář 2007, 15:00
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2007, 04:36
Příspěvky: 4
Bydliště: Heaven city
Příspěvek Re: Chaoz na foru

fúúúúúúú uz som sa zlakol ze mam daco z netom to sa stava co us


23 zář 2007, 15:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze