fastshare
Nábor moderátorů
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 12:47





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Nábor moderátorů 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Nábor moderátorů

V poslední době dost moderátorů odešlo, většinou kvůli nedostatku času na fórum, proto zakládám toto téma. Pokud máte volný čas a chcete pomoci fóru a samozřejmě splňujete podmínky, přihlaste se. Podmínky jsou zde.


Aktuálně:
FenryMaja - přijata jako TEST CLASS
Nickee - zájem o Rock a Pop - domlouvám podmínky přijetí
diablo11 - TEST CLASS - Software - Help[/b]

Sekce bez moderátorů
Hudba - Trance, Dance, Techno a House
Hry - Strategie, Dungeony a RPG
Sex a Erotika - Hledám


Hry - Novinky: není potřeba moderátor

Ještě poprosím moderátory, aby dopsali sekce, kde nestíhají, nebo by potřebovali pomoct. Napište také, pokud víte o nepořádku v jiných sekcích, kde se o ně nikdo nestará. Děkuji.


-----------------------------------------------------------------

Takže nakonec jsem rozhodl takto. Téma zamykám, stížnosti nebo případné reklamace pište mě na SZ. Hodnosti a oprávnění udělím ještě dnes. Gratuluji a hodně štěstí!



Hudba - Rock and Pop - Nickee
Hudba - Punk, Reggae and Ska - Conquistador (Gariszovi zůstane jen metal)
Hudba - Trance, Dance, Techno a House - vegasss7771
Hry - Strategie, Dungeony a RPG - daswer (zájem měli: D3MUT, Robin Hood, Belias, mario09, Asgard, Heroes_Killer, SlayerWing)


dubencak: býval bych tě tam dal, ale oproti tvému "já bych to zkusil" raději zvolím Nickeeho, který mě tu spamuje a má jistě velký zájem. Nicméně, pokud mi napíšeš jak jsi na tom časově a zkušenostně, měl bych pro tebe: Sex a Erotika - Hledám - samozřejmě jen pokud budeš mít zájem.
SlayerWing: Hry - Strategie, Dungeony a RPG - bohužel, ale pokud bys měl zájem o Help, Hledám a moderátoři budou (nebo doufám jsou) pro, tak se mi ozvi na SZ.
Potvin: jelikož máš pomalý upload, nějak bych ten počet příspěvků neřešil, ale 12 je opravdu málo + na fóru jsi jen měsíc, takže bohužel - zkus to později.

Ještě bych tu měl upozornění pro všechny nové moderátory. Nebuďte tolik přísní. Mnoho nových moderátorů by hned udělovalo bany za rádoby spamy "dík" nebo mazaly kvalitní uploady jen proto, že v nadpisu chybí info o kvalitě...(Na fóra filmů a moderátora Nerez nehleďte, to je něco jiného). Ze začátku, než budete mít větší přehled, špatné témata nemažte, ale přesouvejte do smetiště.

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


02 říj 2009, 12:21
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 15:24
Příspěvky: 25
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

Měl bych zájem :) Upřednostuju Hry Akce nebo Novinky :)


03 říj 2009, 20:54
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

myslíš si, že vyhovuješ podmínkám?

moderátoři těchto fór:
Hry - Novinky
Hry - Akce
jak to tam u vás vypadá?

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


04 říj 2009, 08:15
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 15:24
Příspěvky: 25
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

olle3 píše:
myslíš si, že vyhovuješ podmínkám?

moderátoři těchto fór:
Hry - Novinky
Hry - Akce
jak to tam u vás vypadá?


To musíš posoudit ty jeslti vyhovuju :) Více jak 100 přízpěvků mam 18 mi bylo aktivní jsem též.


04 říj 2009, 12:33
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 12:57
Příspěvky: 1152
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

Já bych měl zájem o sekci Hry - Strategie, Dungeony a RPG.


08 říj 2009, 16:38
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 07 dub 2009, 09:02
Příspěvky: 30
Bydliště: Doma
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

Ja bych mel taky Zajem o tu sekci Hry - Strategie, Dungeony a RPG
Ale také sem mluvil z CRAIG JONES že by mě vzal i do Sekce GAMES- HELP, HLEDÁM..


09 říj 2009, 16:07
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2008, 16:11
Příspěvky: 26
Bydliště: na klávesnici před monitorem
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

já bych to zkusil
sekce: Hudba - Rock and Pop
tam taky není moderátor :-)


09 říj 2009, 18:00
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 04 led 2009, 13:17
Příspěvky: 243
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

Chtěl bych sekci Hry-Strategie,dungeony RPG (psál jsem ti SZ jako první) Nebo o nějakou jinou sekci


10 říj 2009, 09:45
Profil
Private
Private

Registrován: 26 říj 2008, 15:49
Příspěvky: 14
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

Měl bych zájem o moderování Hudby - hlavně TRANCE, HOUSE.

Moc děkuji

vegasss7771


10 říj 2009, 13:04
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2009, 14:10
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

Pravidlo 1 co se týká moderování:
Moderátor nesmí urážet a nadávat ostatním členům fora a vždy by měl slušněji vysvětlit danou situaci v klidu
Pravidlo 2:
Též nesmí uživatel na moderátora nadávat ten by dostal ban a nebo varování, ale moderátor si ho sám nedá tak příště CRAIG JONES se podle toho chovej jinak si nezasloužíš tutu hodnost abys tu ostatním členům nadával. Moderátor má jít příkladem!!

Jinak co se týče moderování tak mám stím zkušenosti a umím z celým phpbb3 i v administraci ale to je okrajově tohoto tématu, tady jde o to že sem moderoval na dost forech a vlastním také jedno forum sice ne tolik uspěšné kam by lidi chodili pořád ale i tak vlastním forum. Sice pravda nemám dost příspěvků jelikož mám pomalejší upload ale měl bych zájem o moderování sekce Hry - Akce a nebo Hudba Trance, Dance, Techno a House tam sem koukal že po odchodu toho moderátora DJ Alika je tam dost velký bordel nikdo tu sekci už nehlídá. U počítače sem většinou pořád i o víkendech tak není problém :-)

Děkuji za odpověd


11 říj 2009, 17:56
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2009, 21:08
Příspěvky: 165
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

Potvin píše:
Pravidlo 1 co se týká moderování:
Moderátor nesmí urážet a nadávat ostatním členům fora a vždy by měl slušněji vysvětlit danou situaci v klidu
Pravidlo 2:
Též nesmí uživatel na moderátora nadávat ten by dostal ban a nebo varování, ale moderátor si ho sám nedá tak příště CRAIG JONES se podle toho chovej jinak si nezasloužíš tutu hodnost abys tu ostatním členům nadával. Moderátor má jít příkladem!!

Tvá teorie není zcela správná, moderátor za své kroky ručí Adminům a GM, kteří by poté vyvodili postih. Tvá dvě pravidla jsou obsažena v pravidlech fóra Warcenter.cz. Já jsem pro soužití na tomhle fóru a nenávidím, pokud se uživatelé mezi sebou napadají a nejsou přátelští. Nicméně CRAIGA trochu chápu, protože tohle je oznámení, nikoliv diskuze, i když to mohl vyjádřit trochu diplomaticky. Správně by uživatelé měli zasílat PM adminovi, který by je potom zhodnotil, zda na funkci moderátora má. Nicméně Olle byl natolik přívětivý, že nechal tohle oznámení odemčené, ale asi tady nechce diskuzi na téma "předmět moderování". Takže spamy typu "stará se někdo o tohle téma?", "jaké je to být moderátorem?" jsou naprosto zbytečná, tudíž spam. Spamem je i můj příspěvek, nicméně doufám, že je informativního rázu a tudíž tyto spamy přestanou. Tvou otázku zhodnotí Admin, nicméně ti skutečně chybí příspěvky, nemusí jít ani o uploady, ale jen o rozumné příspěvky, které vyjadřují ochotu věnovat se warcentru.


11 říj 2009, 18:17
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

Omlouvám se za menší zpoždění, ale poslední dobou nestíhám být na WC denně.
Hned zítra (14.10.2009) projedu všechny SZ i toto téma a vyberu ty, kteří se podle mě do těch fór hodí. Ti dostanou hodnost TEST a jeden měsíc budou sledování nejen mnou, ale hlavně ostatnímy moderátory WarCenteru.
Zájem je však koukám hlavně o hry, které paradoxně nové moderátory nepotřebují, no, uvidíme jak to dopadne.

Jinak poprosím, pokud nesplňujete pravidla (odkaz v úvodním příspěvku) popsána v tématu Jak se stát moderátorem, tak sem (pouze do tohoto tématu) nepřispívejte žádnými příspěvky. Díky.

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


13 říj 2009, 20:32
Profil
Private
Private

Registrován: 14 pro 2007, 14:22
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

Mel bych zajem o sekci SW-Help


14 říj 2009, 12:49
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2009, 21:08
Příspěvky: 165
Příspěvek Re: Nábor moderátorů

RTN píše:
Mel bych zajem o sekci SW-Help

Četl jsi poslední oznámení administrátora Olleho3 v tomto tématu? Uživatelé, kteří nevyhovují podmínkám, sem nemají psát! A sekci SW-help bez problému zvládáme s Hacker Rollem, takže pomoc nepotřebujeme.


14 říj 2009, 13:02
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze