fastshare
Podpisy, čtěte všichni !!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 16 dub 2024, 10:37





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Podpisy, čtěte všichni !!! 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Podpisy, čtěte všichni !!!

Už mě nebaví pořád všem mazat podpisy a napomínat je, všichni pravidlo o podpisech ignorují. Nevím, proč všichni musíte mít co největší podpisy.
Všichni, kromě moderátorů a VIP musejí mít podpis (celkově) menší než 500 x 200 px. Celkově znamená že když tam budete mít dva obrázky 500 x 200 px nebo 3 obrázky 500 x 100 px tak porušujete pravidla.

Pokud se situace nezlepší tak bez milosti vypnu obrázky v podpisu a povolený bude jen text.

Copak nechcete mít tyto stránky přehledné ? Když si otevřete stránku a na ní bude 10 obrázků a někde uprostřed informace kterou hledáte, nepříjde vám to nepřehledné ?

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


16 led 2008, 20:36
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2007, 13:55
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

nejlepší je nemít nic!!protože pak dané téme je dost hodně nepřehledné!!


17 úno 2008, 00:51
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2007, 08:34
Příspěvky: 189
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

ja si zas myslim ze je v poho tam mit obrazek ale jako ze treba antavar ma byt jen 15kb to je blby ...


24 úno 2008, 18:01
Profil
Sergeant
Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2006, 18:30
Příspěvky: 108
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

jiribayer píše:
ja si zas myslim ze je v poho tam mit obrazek ale jako ze treba antavar ma byt jen 15kb to je blby ...

avatr by mohl byt vetsi, tj pravda


27 úno 2008, 20:13
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2007, 08:34
Příspěvky: 189
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

JohnyX píše:
jiribayer píše:
ja si zas myslim ze je v poho tam mit obrazek ale jako ze treba antavar ma byt jen 15kb to je blby ...

avatr by mohl byt vetsi, tj pravda

JASNY ...


01 bře 2008, 14:48
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2007, 16:55
Příspěvky: 26
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

ALENA píše:
NEMŮŽU NAJÍT FILM DÍVKA NA KOŠTĚTI!!!!!!!CO JSEM SE ZAREGISTROVALA TAK TO PROSTĚ NEJDE!


To sem nepatří!


21 bře 2008, 02:26
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008, 11:51
Příspěvky: 3
Bydliště: RIO de RIO
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

Takze ja to mam tedka dobre ten podpis co mam...??a nebo tam muzu mit jenom jeden obrazek...??
A kolik vubec ''kb'' muze maximalne byt...???


21 bře 2008, 10:55
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2007, 20:23
Příspěvky: 57
Bydliště: Slovensko
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

Asi14 píše:
Takze ja to mam tedka dobre ten podpis co mam...??a nebo tam muzu mit jenom jeden obrazek...??
A kolik vubec ''kb'' muze maximalne byt...???





Veď to máš tu na začiatku napísané. Tu nejde o Kb ale o rozmer, veľkosť.

Všichni, kromě moderátorů a VIP musejí mít podpis (celkově) menší než 500 x 200 px !!!


Pochopte, ak by každý mal veľký podpis, tak potom si rovno môžeme dať koleso s traktora na svoju myš, aby sme sa
s ním dotočili na koniec určitej rubriky.


21 bře 2008, 19:19
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 14:52
Příspěvky: 33
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

kubo píše:
...Pochopte, ak by každý mal veľký podpis, tak potom si rovno môžeme dať koleso s traktora na svoju myš, aby sme sa
s ním dotočili na koniec určitej rubriky.



Souhlasím..
Pěkné přirovnání


23 bře 2008, 19:20
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2007, 11:58
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

Ja to vyresil jednoduse... ve FF jsem si nainstaloval Adblock plus element hiding a vlozil string warcenter.cz#SPAN(class=postbody signature)
a zadny podpis se mi nikdy u nikoho nezobrazi


02 dub 2008, 10:46
Profil
Private
Private

Registrován: 07 pro 2007, 12:02
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

Ja bych ty obrazky zrusil uplne a bude po ptakach.Kdyz jsou nekteri tutani a nemuzou to pochopit tak co s nema...


16 dub 2008, 11:57
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 21 bře 2008, 14:51
Příspěvky: 174
Bydliště: */root/domains/www/
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

já bych obrázky úplně nerušil, ale vytvořil bych nějakou antihodnost, a každý kdo by porušil pravidlo ohledně podpisu tak by mu byla ta antihodnost udělena a ta by měla třeba omezený přístup do některých fór, nebo nějak podobně


16 dub 2008, 14:05
Profil
Grafik
Grafik
Uživatelský avatar

Registrován: 23 bře 2008, 17:33
Příspěvky: 24
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

Dr.Millhaus píše:
já bych obrázky úplně nerušil, ale vytvořil bych nějakou antihodnost, a každý kdo by porušil pravidlo ohledně podpisu tak by mu byla ta antihodnost udělena a ta by měla třeba omezený přístup do některých fór, nebo nějak podobně


Přesně tak...něco jako "Ignore Signature"...- zákaz podpisu plus na nějakou dobu zákaz do nějakých sekcí fóra.....ale určo bych to nerušil...!


16 dub 2008, 14:31
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 21 bře 2008, 14:51
Příspěvky: 174
Bydliště: */root/domains/www/
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

pokud by se ta antihodnost založila, tak bych vám s ní mohl pomoct kdyby jste potřebovali. Založilo by se třeba nějaké téma, kde by ostatní moderátoři, admini a třeba i V.I.P. psaly komu mám tuto antihodnosti udělit a já bych ji udělil a pak by tam zase po nějaké době napsali že ji mám odebrat a já bych ji odebral. Ale to záleží na vás, já ani nevím jestli to takhle jde, aniž bych musel líst do aministrace fóra, to by totiž asi admini nedovolily


16 dub 2008, 14:58
Profil
Grafik
Grafik
Uživatelský avatar

Registrován: 23 bře 2008, 17:33
Příspěvky: 24
Příspěvek Re: Podpisy, čtěte všichni !!!

Dr.Millhaus píše:
pokud by se ta antihodnost založila, tak bych vám s ní mohl pomoct kdyby jste potřebovali. Založilo by se třeba nějaké téma, kde by ostatní moderátoři, admini a třeba i V.I.P. psaly komu mám tuto antihodnosti udělit a já bych ji udělil a pak by tam zase po nějaké době napsali že ji mám odebrat a já bych ji odebral. Ale to záleží na vás, já ani nevím jestli to takhle jde, aniž bych musel líst do aministrace fóra, to by totiž asi admini nedovolily


Samozřejmě, že budeš muset lézt do admina. Ale až moc přebíráš nápady z jednoho nejmenovaného konkurenčního CZ Warfora.


16 dub 2008, 15:42
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze