fastshare
Nový mód pro oznamování špatných příspěvků
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 12:56





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Nový mód pro oznamování špatných příspěvků 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

Heroes_Killer píše:
Doporučil bych vám oboum přestat zde spamovat a psát OT. Toto není diskusní topic, držte se prosím tématu a podobné záležitosti si řešte přes SZ. :arrow:

Promiň, původně jsem psal o spamu a tenhle člověk si prostě našel můj poslední příspěvek. Takže jsem se vlastně spamování dopustil taky. Můžeš to prosím smazat? Sem to opravdu nepatří :(


08 lis 2010, 22:03
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

Smazal jsem to, takže držet se tématu :)


10 lis 2010, 20:13
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

Ale jo... :)
To byl právě jeden, co dost hrubě porušoval ty Ladanovy pravidla, včetně současných pravidel sekce. Nechal jsem mu smazat jeden upload, tak zahořkl a přenesl si to sem ;) Už je to vyřešeno, tedy doufám.
Ale ještě k těm spamům. Ve filmových sekcích to jsou hlavně různí boti, snad je to už nějak ošetřeno, zdá se, že to mizí. Jinak ale plně souhlasím s Ladanem, je potřeba zjednodušit a zpřísnit pravidla a hlavně okamžitě zasahovat. Tlačítko je dobrý, ale musí fungovat. Což tady zatím funguje, to zas jo. Na jistém fóru už fungovat přestalo, prý to souvisí se zatížením a s možnostmi phpBB. Jsem rád, že tady to pořád tak děsně přetížené není.
Ještě bych snad zavedl nějaký soudní dvůr nebo album zločinců :) Myslím veřejný, vy jako modi určitě máte nějakou svou sekci, kde to řešíte, ale jak známo, na veřejné popravy býval vždycky nával. A občas se z toho někdo i poučil. :D


10 lis 2010, 21:21
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

Hmm, nemyslím si, většinou dávám za týden tak 15 banů ... boti mizejí díky právě těm banům :)


11 lis 2010, 06:37
Profil
Private
Private

Registrován: 02 říj 2007, 07:28
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

Nepřibíráte náhodou nové moderátory? V sekci Filmy - CZ/SK nebo CZ/SK dabované se každou chvíli objeví nějaký šílenec co tam nahazuje nedabované filmy či v horším případě programy. Rád bych pomohl pročisťovat toto fórum.
Amos


17 lis 2010, 11:19
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2009, 21:08
Příspěvky: 165
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

amos.zamba píše:
Nepřibíráte náhodou nové moderátory? V sekci Filmy - CZ/SK nebo CZ/SK dabované se každou chvíli objeví nějaký šílenec co tam nahazuje nedabované filmy či v horším případě programy. Rád bych pomohl pročisťovat toto fórum.
Amos

Tvůj příspěvek je OT, jak tedy chceš být mod? Tyto věci se řeší s adminem přes SZ, což bys věděl, kdyby sis přečetl téma "Jak se stát moderátorem", ve kterém by ses také dozvěděl, že požadavkům nevyhovuješ.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


17 lis 2010, 14:16
Profil
Private
Private

Registrován: 02 říj 2007, 07:28
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

Njn a pak tu máte pořád jen bordel v příspěvcích...
Víc než 100 příspěvků, to je pro lidi s kvalitním uploadem a ne s takovým co mám já (O2). Docela nepovedené omezení. Spíš by vám mělo jít o to, aby jste měli pořádek na fóru, hodně lidí si poslední dobou stěžuje na pozdní reakci adminů. Kdyby jich bylo víc nebyl by tu takový nepořádek. No nic no, chtěl jsem jen pomoct.


17 lis 2010, 14:36
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 12:57
Příspěvky: 1152
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

Admin je tu jeden. Co se tvého příspěvku týče, je to, jak již řekl diablo, off-topic. Chceš-li o tomto tématu diskutovat, založ si příslušné téma v diskusi. ;-)

Omezení počtu příspěvků je zde proto, že lidé s méně příspěvky nejsou většinou na fóru dost známí a nemůžeme tedy posoudit jejich kompetentnost. Nemusí mít s uploadem nic společného - sám mám několikanásobně více příspěvků a neuploaduji (za celou dobu jsem postnul asi dva uploady). ;)


17 lis 2010, 16:29
Profil
Private
Private

Registrován: 02 říj 2007, 07:28
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

Třeba v sekci filmů kde nejčastěji chodím je přidávání zbytečných příspěvků bráno jako zbytečný spam, tudíž jakožto slušný člen fóra raději zbytečně nepíši příspěvky abych nebyl za spaméra. No budu muset začít někde psát... ;-)
Amos.


17 lis 2010, 16:38
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

Dobrý den.Podivuji se nad chodem fóra.Bohužel si myslím,že oznamovaní "špatných" příspěvků,ať to jsou "p"-filmy ve hrách či EN dabované filmy v sekci českodabovaných,nemá smysl.Osobně si myslím že v první řadě nefungují moderátoři.!!!!!!!!!!!!...Nejde o to zda jsou to "boti"..či jednotlivci,ale jde o to,že Moderátor je shopen pod příspěvek který je zaručeně jako film v českodabovaných,nabídnut uploaderem v angličtině a tento moderátor ,který má na starost část této sekce filmů v CZ...je schopen toto přejít...???????????..a sám vložit další příspěvek ....Bohužel mi to připadá ,že není zájem o chod těchto sekcí.Oznamování vadných příspěvků,je jen přebírání práce někoho jiného ,který je za tu a tu sekci odpovědný.Já za sebe...bohužel nenahlašuji žádný závadný příspěvek.!!!!!!!!


24 kvě 2011, 11:20
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 12:57
Příspěvky: 1152
Příspěvek Re: Nový mód pro oznamování špatných příspěvků

Bylo zde určité "interregnum", nicméně nyní by to již mělo být v pořádku. Co se sekce CZ/SK dabované týče, rozhodně aktivní(ho) moderátora(/y) má. ;-)

_________________
6x admin, 1x pomocný admin, 4x moderátor, 5x helper, 3x redaktor, 2x recenzent


// Podpis v opravě.


24 kvě 2011, 16:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze