fastshare
Zavirovaný warcenter
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 06:00





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
 Zavirovaný warcenter 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Zavirovaný warcenter

Omlouváme se všem uživatelům, ale od 24.9 - 25.9 (zhruba přes noc) byl warcenter zavirovaný a vyskakovalo zde spostu pop-up oken. Skoušeli jsme nový reklamné free systém v kterém bohužel byly viry. Stačilo sysém odstranit a vše už je opět při starém. Nemusíte se obávat žádných virů.

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


25 zář 2008, 12:23
Profil
Private
Private

Registrován: 02 lis 2006, 12:48
Příspěvky: 2
Bydliště: kousek od Praglu
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

No nevim , ted je 25.9.08 zhruba 19:53 a pop-up okna tatlne zavirovany vyskakujou stale. Avast mi jich nahlasil uz asi 5.


25 zář 2008, 18:49
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 19 dub 2006, 15:23
Příspěvky: 56
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Nejspis za to mohla reklamka dole pod forem, doufam ze ted bude vsechno ok

_________________
i_m_a_g_e
Víte proč je Bill Gates nejbohatší člověk na Zemi?
Protože za chyby se platí!


25 zář 2008, 19:01
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2006, 19:55
Příspěvky: 160
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Tak to jsem rád, pač sem z těch oken už nemoh :D

_________________
i_m_a_g_e


25 zář 2008, 19:06
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 19 kvě 2008, 15:51
Příspěvky: 421
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

ja o nicem nevedel :D tedy nez sem si to tady precetl


25 zář 2008, 20:09
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2007, 14:24
Příspěvky: 49
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Mě to poprvé ukázalo vir už 23.9.večer a i teď mám problém při načítání.Sice to nehází vir,ale trvá to jakou dobu než se to načte.
R.


25 zář 2008, 21:10
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2007, 11:58
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

No taky sem nic nevedel... vlastne jo divil sem se tomu ze mi jen hlasila opera ze warcenter posila popup coz nikdy nedelalo, tak sem si z prvu myslel ze je to chyba Opery...
Zajimalo by me jestli to bylo nejake hodne vyhodne, ten reklamni system co jste zkouseli. Co Vam naslibovali?
No nic tak jste hodni ze jste ty sracky odstranili stejne si myslim ze 5 banneru musi stacit kazdemu ;-)
Kolik to pripadne hodi rocne do prijmu?


26 zář 2008, 06:01
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 08 čer 2007, 14:58
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Ja jsem to zaregistroval Avast to dobre zdetekoval, trochu jsem byl nar*nej, chtel jsem sem napsat a dat i screen ale nemel jsem tolik casu, tak hlavně ze je to uz OK! :D
Btw hlasilo mi to červa primo z nejaky stranky cicks nebo co, tak jsem dal vzdy ukoncit spojení a byl klid...


26 zář 2008, 09:37
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Citace:
Mě to poprvé ukázalo vir už 23.9.večer a i teď mám problém při načítání.Sice to nehází vir,ale trvá to jakou dobu než se to načte.
R.


problémy s načítáním by neměly být, to bude asi chyba u tebe, popřípadě napište, jestli to dělá i někomu jinému

Citace:
Zajimalo by me jestli to bylo nejake hodne vyhodne, ten reklamni system co jste zkouseli. Co Vam naslibovali?
No nic tak jste hodni ze jste ty sracky odstranili stejne si myslim ze 5 banneru musi stacit kazdemu ;-)
Kolik to pripadne hodi rocne do prijmu?


Nikdo nám nic nesliboval, nemělo to zvýšit příjmy, ale zjednodušit organizaci v bannerech, měl to být free reklamní systém, bohužel v něm byly i free viry
Ročně se příjem dá jen těžko spočítat, protože se ceny neustále mění podle návštěvnosti (právě tohle měl systém ulehčit) ,ale peníze zatím na server stačí, máme dokonce i rezervy na hardwarové upgrady

Citace:
Ja jsem to zaregistroval Avast to dobre zdetekoval, trochu jsem byl nar*nej, chtel jsem sem napsat a dat i screen ale nemel jsem tolik casu, tak hlavně ze je to uz OK! :D
Btw hlasilo mi to červa primo z nejaky stranky cicks nebo co, tak jsem dal vzdy ukoncit spojení a byl klid...


zvláštní bylo že to našel avast a nod32 ne, proto trvalo tak dlouho, než jsme problém odstranili, já mám noda a o viru jsem dlouho nevěděl...

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


26 zář 2008, 12:54
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 08 čer 2007, 14:58
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Tak ja Avast nepouzivam, ale vzhledem k tomu ze mam notas v opravne (odesel mi HDD) tak mam PC pujceny od kamose kterej tam prave Avast ma a zacinam zjistovat, ze na to ze je free tak je best, nejak nezatezuje komp a system chraní opravdu dobre!Jinak pouzivam Bitdefender a Noda bych si teda ja osobně do kompu nedal i kdyz vim ze je mezi uzivateli oblíbený, mam s ním velice spatný zkusenosti, fakt nic pro me!...


26 zář 2008, 15:16
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2007, 14:24
Příspěvky: 49
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Dneska už to načítalo v pohodě(od úterý poprvé).
A jinak Avast používám cca 4 roky a naprosto bez problémů.
R.


26 zář 2008, 22:07
Profil
Private
Private

Registrován: 31 srp 2008, 09:37
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Ahojky ,nevim jak komu ale mi to udelalo i ted.o viry nemam strach myslim ze jsem dobre zabezpecen.skace tam bbc,eclick atd.ovsem stale jste jedna z nej stranek a preji vse nej.


27 zář 2008, 08:15
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2007, 14:23
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Jsem na Warcentru kazdy den nekolikrat, antivir nemam, ale niceho podobneho jsem si ani naznakem nevsiml. Ze by za to mohla nejnovejsi Opera?


27 zář 2008, 10:20
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 29 srp 2008, 08:52
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Když se mrknete na tuhle stránku tak je tu velké srovnání antivirů
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

sám mám zkušenosti asi z 10 a musím řísct že Avast je všeobecně nejlepší i než NOD32 ten hlásí buď u všeho vir nebo nic nedetekuje. Nyní používám Avast 4.8 Professional a jsem nadmíru spokojen


29 zář 2008, 16:35
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 21 bře 2008, 14:51
Příspěvky: 174
Bydliště: */root/domains/www/
Příspěvek Re: Zavirovaný warcenter

Tak včera mě to sem také nepustilo. Používám Eset Smart Securiti a to mi to bloklo. Také používám prohlížeč Google Chrome, který má automaticky nainstalovaný Scan system od Northonu, tak že jsem měl smůlu.


30 zář 2008, 12:03
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze