fastshare
Vaše problémy s naší stránkou
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 10:16





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 738 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Další
 Vaše problémy s naší stránkou 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Vaše problémy s naší stránkou

Denně mi chodí mnoho e-mailů s tím nebo tamtím problémem. Tímto oznámením bych vám chtěl poradit jak 90% těchto problémů odstranit.
Nejdříve zkuste:

1) vymazat cache, a cookies
2) pokud jde o vážnější problém, zkuste jiný prohlížeč
3) projeďte si aktualizovaným antivirákem pc


pokud stále problém přetrvá, napište mi, problém bude asi u nás

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


01 říj 2008, 20:03
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2007, 14:27
Příspěvky: 63
Bydliště: ČR
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Mě to včera příšerně lagovalo, ale dnes je to jak blesk :D


02 říj 2008, 07:12
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 29 srp 2008, 08:52
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Říkals že ti chodí hodně mailů ale taddy zatím nikdo nepíše já s W.C. nemám probléj přede jako kotě


08 říj 2008, 21:09
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

protože nikdo nepíše sem (když se nemůže přihlásit) ale mě na email

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


10 říj 2008, 06:24
Profil
Private
Private

Registrován: 11 říj 2008, 16:56
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

mas to tu super


12 říj 2008, 11:48
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2007, 14:23
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

No me to posledni dobou vubec nechce najet... pak to den dva funguje a pak zas vypadek.


12 říj 2008, 15:36
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 19 dub 2006, 15:23
Příspěvky: 56
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

No je fakt ze obcas ve spicce je forum slusne pomale, ale uz je naplanovany nakup druheho procesoru. To by to melo zas na nakou dobu vyresit :)

_________________
i_m_a_g_e
Víte proč je Bill Gates nejbohatší člověk na Zemi?
Protože za chyby se platí!


12 říj 2008, 21:06
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2008, 18:33
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Čau mam problém pokaždý když se přihlásím poprvý tak se pokouší dostat do kompu troják nedá se s tím něco udělat dííííííík


01 lis 2008, 11:46
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

tak to nebude ale problém u nás...projeď si PC nějakým aktualizovaným antivirem

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


01 lis 2008, 12:49
Profil
Private
Private

Registrován: 15 črc 2008, 19:02
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

ahoj lidi, nejlečí forum na internetu. Nikam jinam v podstatě nechodím, jenže poslední dobou musím. rychlost jako se načítá warcenter je uplně příšerná. Laguje to, 20 vteřin než se něco otevře, hrůza. Strašně moc mě to mrzí, zde vždy najdu co potřebuji, jenže......... prosím poraďte jestli chyba je u mě. Děkuji
PS: jinak mám rychlost stahování 1,5 MB/sec tak v internetu u mě asi problém nebude, vše mám plně aktualizované atd. atd.


09 lis 2008, 14:37
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 21 črc 2007, 20:10
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Já mám jen jeden problém , který asi není vinou warcenteru protože to dělá i na jiných forech : nejde se přihlásit , dam ehslo a jmeno , prihlasim se napise mi to kliknete zde pro navrat na hl. stranku , dam to a sice mě to přesune ale už nejsem lognutej , dělá to přes mozillu ted musim jet pres IE , skusim reinstal mozilly..


09 lis 2008, 17:01
Profil
Private
Private

Registrován: 09 lis 2008, 18:23
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

při každym načtení stránky mi to napíše "This page requires AC_RunActiveContent.js". Jak v Opeře, tak ve FF a IE. hm? :)


09 lis 2008, 18:30
Profil
Private
Private

Registrován: 30 črc 2008, 20:02
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Toto je hlaska od Flash Playeru. Mohla by pomoci reinstalace. Je to na adobe.com


09 lis 2008, 21:50
Profil
Private
Private

Registrován: 30 črc 2008, 20:02
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Tak jsem nasel problem u sebe. Zacalo mi to delat po instalaci Kaspersky IS. Pridal jsem do Blokovani reklamnich prouzku na Bilou listinu
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
a uz je to OK.


09 lis 2008, 22:12
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Citace:
ahoj lidi, nejlečí forum na internetu. Nikam jinam v podstatě nechodím, jenže poslední dobou musím. rychlost jako se načítá warcenter je uplně příšerná. Laguje to, 20 vteřin než se něco otevře, hrůza. Strašně moc mě to mrzí, zde vždy najdu co potřebuji, jenže......... prosím poraďte jestli chyba je u mě. Děkuji
PS: jinak mám rychlost stahování 1,5 MB/sec tak v internetu u mě asi problém nebude, vše mám plně aktualizované atd. atd.


tohle asi opravdu bude problém na tvojí straně, fórum by lagovat nemělo. Fórum je zaregistrované na měření serverů a pokud by bylo 10 min nedostupné, okamžitě bych se o tom dozvěděl.

Citace:
Já mám jen jeden problém , který asi není vinou warcenteru protože to dělá i na jiných forech : nejde se přihlásit , dam ehslo a jmeno , prihlasim se napise mi to kliknete zde pro navrat na hl. stranku , dam to a sice mě to přesune ale už nejsem lognutej , dělá to přes mozillu ted musim jet pres IE , skusim reinstal mozilly..


většinou pomůže vymazat cache a cookies, pokud máš Vistu tak tam tady ten problém s Mozillou je, ale existuje na to fix, takže to zkusíme nainstalovat

Citace:
při každym načtení stránky mi to napíše "This page requires AC_RunActiveContent.js". Jak v Opeře, tak ve FF a IE. hm? :)


zkus si nainstalovat nejnovější verzi flash playeru, ale pokusíme se to nějak vyřešit

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


10 lis 2008, 10:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 738 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze