fastshare
Vaše problémy s naší stránkou
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 11:56





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 738 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 50  Další
 Vaše problémy s naší stránkou 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2009, 22:41
Příspěvky: 145
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Dnes jsem si všiml absolutně nesmysleného počtu svých příspěvků zde na foru.. Jejich počet ze zhruba zdvojnásobil. S tím pochopitelně poskočila i moje hodnost.. Tak mne ESSENTIALE napadá: Máte tady pěknej bo*del velebnosti...
Jako důkaz, viz. screen:
http://s19.postimage.org/tb03fbhoz/Plocha.jpg


14 bře 2012, 16:35
Profil
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2009, 13:02
Příspěvky: 262
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Vime o tom, ladime s druhym adminem par veci a omylem se pricetlo +78 prispevku ke kazdemu userovi. Problem byl ale behem nekolika minut opraven.


14 bře 2012, 16:39
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

got2 píše:
Dnes jsem si všiml absolutně nesmysleného počtu svých příspěvků zde na foru.. Jejich počet ze zhruba zdvojnásobil. S tím pochopitelně poskočila i moje hodnost.. Tak mne ESSENTIALE napadá: Máte tady pěknej bo*del velebnosti...
Jako důkaz, viz. screen:
http://s19.postimage.org/tb03fbhoz/Plocha.jpg

Toto je moje chyba, už je to všechno OK. Omlouvám se


14 bře 2012, 17:51
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

zelenac píše:
Takže našel jsem dost vážnej problem když chci označit můj text písmenem valké tak to nejde furt tam je výchozí a docela to je problém protože já text valké docela dost používám

a další barvy nejsou na označení textů rád požívám zelenou a nemohu tak že prosím opravte tuto chybu


Tak nevím, co to vlastně píšeš... :)


14 bře 2012, 21:51
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

zelenac píše:
Jde mi o to že v sekci PS3 nemohu zvolit barvu písma tam není ten panel a to mně docela i vadí

když chci si zvětšít písmo tam na velké tak mně nejde a musím nechat výchozí mně to tam prostě neoznačí


Mám pocit, že to je standardně ve všech sekcích... Ale jestli ne, tak to piš jako BBkódy a vykašli se na panel.

Citace:
Tak nevím, co to vlastně píšeš... :)


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


15 bře 2012, 10:12
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 02 zář 2008, 01:31
Příspěvky: 26
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Nechci byt rejpal, ale zmizelo mi 800 prispevku a vubec se mi to nelibi...nejen, ze tu rank dostal skoro kazdy kdo si rekl, ale jeste tohle? ja se na prispevky podstive snazil a myslim, ze pokud doslo k nejake archivaci nebo velkemu prumazu, tak by mel byt kazdy uzivatel nejak informovan



Pardon pokud jsem neco zaspal, ale nezda se mi to


Pokud mi k tomu maji modi nebo admin co rict, tak prosim do SZ ;-)


23 dub 2012, 17:40
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1490
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

blueangelofdestiny píše:
... zmizelo mi 800 prispevku a vubec se mi to nelibi...

Pardon pokud jsem neco zaspal, ale nezda se mi to

Stejný problém už jsme diskutovali kus vpředu: http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?p=2664128#p2664128
Takže si texty přečti, a pak napiš, kdy a co (jak staré, z jaké sekce apod.) ti zmizelo.

Z dlouhodobého hlediska asi bude prosazeno do praxe (zobrazování počtu příspěvků),
že započítávat se budou jenom ty, co zůstávají v živém fóru. Neaktuální, nefunkční
či mrtvé příspěvky se postupem času mažou nebo převádí na Smetiště.
Smazané z databáze automaticky vypadnou i z celkového součtu příspěvků konkrétního
uživatele už dnes. Stejně tak příspěvky smazané při náhodném kolapsu serveru, pokud
nebyly obnoveny ze zálohy. To by se ale v současné době už stávat nemělo.


23 dub 2012, 22:35
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 02 zář 2008, 01:31
Příspěvky: 26
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

No nerekl bych, ze to bylo pravidlne mazani jako ve filmech a hudbe......zameruju se predevsim na SW-help a tak nemyslim, ze by se melo jednorazove ztratit 800 prizpevku....pokud to bylo pravidelne mazani (treba vse starsi nez "urcite datum"), tak by o tom kazdy mel dostat nejake info



nicmene je trosku nefer, aby clovek prisel o podstive prispevky.....nemluvim o prokazanem spamu co se maze atd.


mohlo by byt zobrazeno kolik je aktivnich prispevku a kolik jich bylo celkem (tech regulernich, ne tech co byly jako spam smazany)

priklad: Příspěvků: 924 z 1724


ale tak to je vec vedeni a vyvojaru....jen rikam svuj osobni nazor



Jinak ztratu prispevku sem uz jednou resil s modem co uz odesel a bylo receno, ze udajne doslo k prepoctu prispevku (kvuli nejakemu kyksu databaze asi..uz nevim) a tam to bylo myslim kolem stovky


23 dub 2012, 23:07
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

Pročišťování se tu nedělá. Víš den, kdy ti příspěvky zmizeli?


23 dub 2012, 23:22
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 02 zář 2008, 01:31
Příspěvky: 26
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

genesis píše:
Pročišťování se tu nedělá. Víš den, kdy ti příspěvky zmizeli?



vsiml sem si toho vcera, ale mohlo to byt behem vikendu...presne ti nereknu


24 dub 2012, 11:56
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

bohužel, to už se asi takhle nedohledá


24 dub 2012, 19:48
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 02 zář 2008, 01:31
Příspěvky: 26
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

genesis píše:
bohužel, to už se asi takhle nedohledá



kdyz na neco prijdes, tak napis do SZ ;-) zatim dik


25 dub 2012, 12:54
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 14:50
Příspěvky: 49
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

proč na to tady modi kašlou ? .. u Diabla 3 je diskuze, žádostí o lock je spousta a nic. Tak to nedělejte když na to kašlete.


25 kvě 2012, 09:47
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

když napíšu příspěvek ..další den se k němu vrátím a chci pročistit to téma kde jsem psal abych nedělal binec tak to nejde ten křížek zmizí ..proč ? chtěl bych mít svoje příspěvky pod kontrolou..zůstane tam jen ( ! ) a proč bych měl nahlašovat moje příspěvky


29 kvě 2012, 08:14
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1490
Příspěvek Re: Vaše problémy s naší stránkou

pavlicekpe píše:
když napíšu příspěvek ..další den se k němu vrátím a chci pročistit to téma kde jsem psal abych nedělal binec tak to nejde ten křížek zmizí ..proč ? chtěl bych mít svoje příspěvky pod kontrolou..zůstane tam jen ( ! ) a proč bych měl nahlašovat moje příspěvky

Svůj příspěvek můžeš smazat v menu EDITACE příspěvku ("Upravit"). Nahoře je zatržítko. Stačí označit (zatrhnout)
odstranění příspěvku a potvrdit volbu "Odeslat" a příspěvek je nevratně vymazán z databáze.

Někteří uživatelé mají údajně problém, že v některém prohlížeči se jim popsané zatržítko nezobrazuje.
Ve Firefoxu se zobrazuje zcela spolehlivě. Protože ale používám moderátorské menu, tak je možné, že
některé detaily mi fungují jinak.


29 kvě 2012, 08:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 738 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 50  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze