fastshare
Jaky telefon, rady
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 21:12





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Jaky telefon, rady 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek Jaky telefon, rady

Zdravím,

už nevím, jak se rozhodnout nebo spíš, kde se podívat a co koupit, tak bych rád vaši radu či pohled na věc, pokud i někdo níže zmiňované má atd.

Chtěl bych si koupit nový telefon, nejlépe dualsim. První jsem měl vybraný Xiaomi Mi2s, ale pak jsem objevil
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

a ten je už dualsim a vypadá hodně dobře, a za tu cenu... to jen jsem uvedl 2 příklady, ať máte představu, kde a co hledám :D. Nicméně na tom foru někdo píše, že to má problemy s GPS, a toho se bojím právě. Chtěl jsem jít i do G4, ale ta má větší uhlopricku a to uz nechci. Idealka tak max do 4,5paclů.

Nebo jestli máte někdo jinej návrh, budu za něj rád. A takovy to Galaxy S4 atd, zas tolik peněz vyhazovat nechci...

PS: není to taková ta čína, co je zvykem něco napodobovat, tohle jsou kvalitní telefony, ale jen pro jejich trh a já mám možnost je koupit právě...


14 pro 2013, 13:54
Profil
Private
Private

Registrován: 03 lis 2011, 21:16
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Jaky telefon, rady

Ok i tak na českém trhu seženeš dual sim mobilů kupu :-) A myslím si, že Evolve, Smasung či Alcatel nejsou zas tak drahé a jsou i kvalitní
pokud chceš dual sim mobil tak třeba tento je poměrně kvalitní:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Tady je dokonce i Samsung :-)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Tak ono koupit to není problém (třeba ebay), ale musel bys sis tel. upravit pro náš trh a to je někdy dost obtížné !
A stejně i když říkáš, že je kvalitní stejně mám k takovým zařízením odpor :-(


14 pro 2013, 18:05
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek Re: Jaky telefon, rady

Nejde 'jenom' o dual sim telefon...ale tyhle dva, co jsi zmínil, ty jsou trošku low na ty, co jsem zmínil, nebo mou starší Nokii N8...chci taky od toho telefonu něco, foťák atd, tyto dva ani vzhledově... navíc, takovou pecku, co jsem poslal, za takovy penize, to nema konkurenci nikde, ani Samsung atd jak píšeš.

Zajímal mě hlavně názor, pokud ten telefon (Jiayu 5) někdo má a jak mu šlape GPS, protoze na to jsem slyšel, že nic moc přesnost a někdo zase že lepší, než predchozí model a ted na jinem foru mi napsal typek, ze u techto telefonnu z Ciny atd, jsou GPS celkově na nic...a to bych ji rád zase pouzival, protoze N8 šla do kytek...

Neboj, pro trh to mám ošéfované, co tam potřebuji a vím, jak to udělat. Ale díky za pohled na to, nicméně hledám něco lepšejšího :D


14 pro 2013, 23:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze