fastshare
iph 6 VS Galaxy S6 VS který jiný mobil
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 16:21





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 iph 6 VS Galaxy S6 VS který jiný mobil 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek iph 6 VS Galaxy S6 VS který jiný mobil

Zdravím bando,

nedávno po pár měsících používání mi začal blbnout telefon a je v podstatě na prd, takže jsem přemýšlel, že znova koupím, ale něco pořádného a ne současné Zopo ZP780, kde je stejně foťák a video nekvalitní, na co kladu vysoké nároky.

Přemýšlel jsem, že by to mohl být Iphone 6, protože jsem ho měl v ruce a padl tam lépe, než 5'' Zopo a celkově se mi líbil a i vide a fotky jsem viděl a supr (nikdy předtím jsem apple neměl) [Zopo maximálně při dobrych svetelnych podmínkách, porovnávám s Nokií N8, co byla před Zopem, ta měla videa a fotky vynikající a to i v šeru např., jenže chci Full HD atd...]

A pak jsem viděl novější Samsung Galaxy S6, skoro za stejnou cenu, a HW lepší, než Iphone...aspoň na mobilmanii. Ale zkušenosti s ním nemám a neviděl jsem ho ani naživo.

Případně jestli někdo může říct klady a zápory těchto dvou telefonů, že je měl či zkusil a nebo poradit nějaký jiný tak, aby:

Natáčel kvalitní videa (Full HD určitě)
Měl k tomu odpovídající zvuk, ale to doufám, že bude mít, když u nahrávání Zopa to šlo v klidu :).
Též kvalitní foťák, blesk nehraje roli. Maximálně diodu využiju jako svítilnu, ale to neřeším.
Systém byl v pořádku a nesekal se či sám nevypínal (jak třeba ze začátku mě dělala Nokia N8 a bohužel už i Zopo + mám škrábanec na kameře...)
Pokud bude dostatečná kapacita v telefonu, nemusí být SD karty, jinak bych chtěl na ni slot.
Dual sim nemusí být, ale pokud bude telefon splnovat výše zmíněné požadavky, neberu to jako mínus, spíš naopak :).

Budu rád za každé reakce či rady apod :).


15 kvě 2015, 01:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze