fastshare
Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 18:16





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!! 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 08 dub 2011, 23:27
Příspěvky: 32
Příspěvek Re: Hellshare - Upladeři - Povinost číst !!!

Push3r píše:
retol píše:
FilipZLH píše:
Já osobně si myslím že ty kredity nestojí moc a pokud tu hru vážně chcete tak vám nemůže dělat problém dobít si kredit za kilo když ta hra v originále stojí mnohonásobně víc. Aspoň teda u těch novinek. U těch starých her je samozřejmost že to nebudete tahat za kredity ale spíše z free serverů. Ale je to jen můj názor neříkám že se toho má někdo chytnout ;-)



Tady nejde o problém, ale o princip ;) jsou lidi co to někde zkopírujou, dělaj to zadarmo, protože třeba můžou, maj přístup, nebo si ten přístup prostě udělaj, pokud je to jejich záměr, výzva, možnost, pokořit zabezpečení apod. a pak to daj lidem, maximálně to daj na svůj server, kde maj pár peněz z reklamy, ale používaj free servery... no a pak je pár looserů, co na tomhle chtěj vydělávat, ti to prostě taky grátis stáhnou, ale nabídnou to na placený servery, aby z toho něco měli... a využívaj ještě takovýchle fór a jen ke svému prospěchu... Chtěl bych vidět někoho z těch rýžovačů, co kdy třeba finan. přispěli na takové forum, když i prostřednictvím něj, vydělávaj :D
A to jsou důvody, proč bych do kreditů třeba nevrážel ;) pokud prachy do někoho vrazím, tak klidně, ale jen do těch, kteří jsou schopni tu prvotní kopii dostat mezi lidi, ne těm kteří se na to nalepěj jak pijavky :D

Jinak díky adminům, za tohle pravidlo, s tímhle by se mělo vždycky něco dělat...



A pak jsou ještě horší a to jsou downloaders leechers atd. který nic nedělaj, nikam nepřispívaj, nic nenahazujou a jen stahujou, nejlépe všechno zdarma :D což bych chápal ale proč ty keci kolem toho. Přece nemůže nikdo nikomu přikazovat na jakej server má uploadovat a už vůbec ne někdo kdo jen stahuje a jen blbě kecá. Ten váš opěvovaný Share-rapid je pěknej shit co se týká uploadu, ale to nikoho nezajímá hlavně že jde dobře a levně stahovat :D



Push3r, tobě jde koukám hlavně o kredity za upload, na ostatní nebereš ohledy. A co se týče pravidla uploadů na free servery, je to na nic když má hra 16 GB a já můžu stahovat jeden link za dvě hodiny/den. to si radši stejně každej koupí kredit.

_________________
i_m_a_g_e
CPU: i7-4770K
DESKA: GIGABYTE Z87-HD3
RAM: Corsair 4GB Vengeance Low p.
VGA: ASUS EN GTX470
AUDIO: Creative SB X-Fi mx Xtreme Audio
HDD: 2TB
ZDROJ: Corsair TX750-750W


09 pro 2012, 19:00
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

zick-zack píše:
buginata píše:
Myslím si,že se Hellshare zbláznilo! Dříve dali možnost alespoň jednu část free denně,teď za každou cenu nutí koupit premium,které je nemyslitelně drahé! Zlatej Share-Rapid,je možno zakoupit premium na celý den za 10 Kč!



tak co mě je známo a koukal jsem na to tak jede už opět na FREE ale pravidlo i tak zůstává bez změn .



hellshare furt nejde free a myslím že už nepůjde ..ta možnost si napsat kód je jen tak pro srandu aby ti to napsalo že free stahování není IN.. asi chtěj tečku mezi oči

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


09 pro 2012, 19:08
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

já vím že nekecáš :D taky to tam mám ale free nefunguje ..

zkus si stáhnout něco free a vyleze ti tabulka že to není IN a ZAPLAŤ! jinak si nic nestáhneš :D

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


09 pro 2012, 19:22
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Je to tak, ted jsem to chtel napsat. Vypnis kod a bapise Nenecham se zpomalovat :D

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


09 pro 2012, 19:32
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

to je v pohodě ..myslím že to nikomu neublížilo ;) :D

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


09 pro 2012, 19:37
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Ja bych rekl, ze omluva neni na miste, protoze to skutece vypada, jako by free-down proste uplne normlane fungoval, o to je ta jejich praxe horsi a uboha, tohe mi totiz rozhodne neprijde moc na urovni nejdrazsiho serveru:D Nechaji nas vyplnit kod do prislusneho mista pro free download a potom to na nas vyblije, ze si mame koupit hellshit kredit, jinak nebude nic :D

Neco pro zasmani:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Mrknete na ty, presknuty hodnoty GB, ze maji jakoby "akci" :D např.- 7GB za 99CZK ;-)

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


09 pro 2012, 19:53
Profil
Private
Private

Registrován: 30 kvě 2009, 20:46
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

JJ, JSEM PRO WEBSHARE.CZ
neomezená rychlost stahování - neomezený počet souborů
soubor až 1,5 GB

EXISTUJE NĚCO LEPŠÍHO ?
:-)


10 pro 2012, 19:55
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

zatím to je dobrý ..bez kódu, čekání, placení a bez omezení stahování.. snad to tak ještě nějakou dobu bude :D

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


10 pro 2012, 20:00
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 05:57
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Pamatuju na časy kdy HS umožňovalo stáhnou kolik souborů denně chcete rychlostí 300kb/s. Sice s antyspamem a jen jeden soubor současně ale tehdy to byla přesně rychlost mého připojení takže nebyl problém :-)

Pokud ten webshare funguje jak říkáte tak je to na nějakou dobu ideální řešení, pak tu rychlost sníží, nebo stahování úplně zpoplatní, pak by bylo dobré zase přesedlat na jiný server :-)

Mohl by tady být topik v kterém by byly vypsané doporučené servery k uploadu, popř návody jak z nich stahovat co možná nejefektivněji. ( např to s uložtem a FRD ).

_________________
Moje linky můžete šířit dál, reupload zakazuji!


Veškeré moje uploady nejsou určeny k jakékoli nelegální činnosti a jsou jen informativní, za jakékoli nelegální činnosti nenesu žádnou odpovědnost.

Moje hry jsou plně funkční a mnou skoušené, pokud budou linky death nepište mi o reupload.


11 pro 2012, 09:38
Profil
Private
Private

Registrován: 29 bře 2009, 10:53
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Můj nejoblíbenější free-server je dataport.cz
Rychlost není omezena (ani trošku, na koleji stahuju 12MB/s), možnost stahovat neomezeně souborů najednou.
Jen se musí opsat kód, kterých tam je ale jen asi 5 různých a jen krásně čitelná 4 písmena.
A ani kredit tam není drahý pro případné zájemce. Zde je ceník:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


12 pro 2012, 18:57
Profil
Private
Private

Registrován: 24 pro 2008, 15:36
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Kdo ukládá na Hellshare tak tím je naprosto podporujete a ono si mohou diktovat ceny za data.Když se na ně všichni vykašlete tak se budou muset snažit jinak a ceny sníží.14000 MB za 100 Kč je zlodějna.Oni nabízejí data, která jsou ukradená dále a jen se na nich přiživují.To není tak hrozná věc to dělá každý.Ale oni nabízejí data za strašně předražené peníze.Nepodporujte je !!!!!! To je jediná cesta.....


16 pro 2012, 10:32
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2009, 13:22
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

brendy99 píše:
Kdo ukládá na Hellshare tak tím je naprosto podporujete a ono si mohou diktovat ceny za data.Když se na ně všichni vykašlete tak se budou muset snažit jinak a ceny sníží.14000 MB za 100 Kč je zlodějna.Oni nabízejí data, která jsou ukradená dále a jen se na nich přiživují.To není tak hrozná věc to dělá každý.Ale oni nabízejí data za strašně předražené peníze.Nepodporujte je !!!!!! To je jediná cesta.....

Si myslim i kdyz to vyjde draz si koupit origosku nebudes mit problemy kdyztak napises na ofiko forum s problemy atd. navic jde multiplayer a podporis tim vyvojare takhle akorat podporujes zlodejsky server. Ja mam nejradeji odkazy na uloz.to dam je do freerapidu dam 8 najednou a jedu zdarma bez cekani :)


17 pro 2012, 15:58
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 03 zář 2009, 16:09
Příspěvky: 12
Bydliště: Můj Byt
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Souhlasim, Uložto je asi pro mě nejlepší. Jak řikáš i ty, stačí naházet do Freerapid downloader a jedeš. Hezky zdarma :D

_________________
i_m_a_g_e


23 pro 2012, 16:41
Profil
Private
Private

Registrován: 19 črc 2009, 21:24
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

ja nwm na co si stezujete ja z hellsheru nestahuju jen upload a muzu rict ze vyplaceni jde do re a komu se hellshare nelibi tak at tam nechodi rozhodne tam najdete vic veci nez na slavnem uloztu ten losledni dobou upada vetsinou vse hned mazou apr gossipgirl jen priklad dekuji za hellshare pokud soubor neni nenabidne ho to a ne ze ho otevru a soubor byl smazan ikdyz mi ho to najde proto za to odstranovani souboru chvalim hellshare a ja nwm neni problem si za mesic na hellsharu nahrabat 200gb kreditu a nehodim do toho ani kacku je fakt ze free sloty mohli nechat....


14 led 2013, 07:04
Profil
Private
Private

Registrován: 17 kvě 2009, 01:34
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Opravdu dobrý nápad, nicméně bych doporučoval, pouvažovat o zavedení téhož pro uploadery na rapidshare, protože už asi tři měsíce zpětně, není prakticky možné odtamtud stáhnout free jakýkoliv větší soubor a jejich ceny v porovnání s hellshare jsou ještě nenažranější.


15 led 2013, 11:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze