fastshare
UFO: Vím, co jsem viděl / I Know What I Saw (2009)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 16 dub 2024, 20:11





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 UFO: Vím, co jsem viděl / I Know What I Saw (2009) 
Autor Zpráva
Colonel 5 th class
Colonel 5 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2010, 12:27
Příspěvky: 652
Příspěvek UFO: Vím, co jsem viděl / I Know What I Saw (2009)

UFO: Vím, co jsem viděl / I Know What I Saw (2009)
Release Název
UFO.Vim.co.jsem.videl.DVDRip.DivX5.CZ.monnat

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jazyk: CZ
Titulky: ne
Rok vydání: 2009
Délka: 91 minut
Žánr: Dokumentární

Svědectví, která změní váš pohled na realitu. Na vskutku mimořádném setkání, jehož dějištěm byl Národní tiskový klub ve Washingtonu D.C., se díky Foxově úsilí sešli nejvěrohodnější svědci ze sedmi zemí, mezi nimi i generálové letectva USA, astronauti, vojenští i komerční piloti, ale i vládní představitelé, aby se podělili o svá svědectví. Jejich výpovědi přinášejí šokující důkazy o zákulisní vládní operaci, jež byla zahájena před mnoha desetiletími a jejímž cílem je konfiskovat a hromadit hmotné důkazy blízkých setkání s údajně mimozemskými bytostmi a plavidly. Ti, kdo jsou do operace zapojeni na nejvyšší úrovni, prozrazují důvody, proč vláda dosud vše zatajovala a zametala stopy, proč dokonce ani američtí prezidenti nedostali přímou odpověď. Tento dokument, který vás naprosto pohltí, obsahuje unikátní obrazové záznamy a fotografie doplněné o překvapující výpovědi očitých svědků a jeho záměrem není jen dále přiživovat celosvětovou fascinaci fenoménem UFO, nýbrž i poodhalit mýty, teorie i zastírací pokusy nejvyšších míst, aby se pokusil zjistit, co skutečně je "tam venku"...

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


UFO: Vím, co jsem viděl / I Know What I Saw (2009)
V rámci multiloadu lze stahovat ze serveru Share-Rapid,Rapidshare,Hellshare,Multishare,Ulož.to a Quickshare doporučuji stahovat JDownloader a USDownloader
Uloz.to:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


UFO: Vím, co jsem viděl / I Know What I Saw (2009)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

rip by monnat
Linky jsou kombinovatelné

_________________
Archiv ponechávám 10 dnů pro případnou opravu, baleno WinRar 3.71 přidán záznam pro opravu dat 3%, v případě problémů mě kontaktujte do PM. 99% nezdaru při rozbalování archivů bývá na straně userů.


Naposledy upravil ladan dne 22 led 2013, 03:21, celkově upraveno 1
Smazány nefunkční obrázky


15 pro 2010, 17:37
Profil
Warman
Warman

Registrován: 29 čer 2009, 00:58
Příspěvky: 8829
Příspěvek Re: UFO: Vím, co jsem viděl / I Know What I Saw (2009)

UFO: Vím, co jsem viděl
I Know What I Saw
2009


Re: UFO: Vím, co jsem viděl / I Know What I Saw (2009)

Svědectví, která změní váš pohled na realitu. Na vskutku mimořádném setkání, jehož dějištěm byl Národní tiskový klub ve Washingtonu D. C., se díky Foxově úsilí sešli nejvěrohodnější svědci ze sedmi zemí. Mezi nimi i generálové letectva USA, astronauti, vojenští i komerční piloti, ale i vládní představitelé, aby se podělili o svá svědectví. Jejich výpovědi přinášejí šokující důkazy o zákulisní vládní operaci, jež byla zahájena před mnoha desetiletími a jejímž cílem je konfiskovat a hromadit hmotné důkazy blízkých setkání s údajně mimozemskými bytostmi a plavidly. Ti, kdo jsou do operace zapojeni na nejvyšší úrovni, prozrazují důvody, proč vláda dosud vše zatajovala a zametala stopy, proč dokonce ani američtí prezidenti nedostali přímou odpověď. Tento dokument, který vás naprosto pohltí, obsahuje unikátní obrazové záznamy a fotografie doplněné o překvapující výpovědi očitých svědků. Jeho záměrem není jen dále přiživovat celosvětovou fascinaci fenoménem UFO, nýbrž i poodhalit mýty, teorie i zastírací pokusy nejvyšších míst, aby se kdokoli pokusil zjistit, co skutečně je "tam venku".

----------

CSFD:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


----------

VIDEO
Kodek: H264 - MPEG-4 AVC
Rozlišení: 720x576
Snímků za sekundu: 25

AUDIO
Kodek: MPEG Audio Layer 1/2 (mpga)
Kanály: Stereo
Vzorkovací frekvence: 44100 Hz
Datový tok: 128 kb/s

----------

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


15 srp 2019, 08:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze