fastshare
Jimi Hendrix - posledních 24 hodin
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 18:41





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Jimi Hendrix - posledních 24 hodin 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 05 čer 2009, 11:38
Příspěvky: 1
Příspěvek Jimi Hendrix - posledních 24 hodin

Jimi Hendrix - posledních 24 hodin (Jimi Hendrix: The Last 24 hours)

Dokument pojednává o nových souvislostech ohledně života a smrti Jimiho Hendrixe.

Citlivější povahy upozorňuji dopředu, že s nimi může tento dokument otřást, hlavně, pokud jsou přiznivci Jimiho Hendrixe.
(Mě osobně to docela trhalo srdce vypisovat tu ty věci z dokumentu.)
    malý výtah ze začátku dokumentu
"Od roku 1970, kdy byli odtajněny některé vládní dokumenty a objevili se nové svědecké výpovědi začínají být okolnosti
jeho života a smrti mnohem jasnější.Nyní je jasné, že Hendrix nejenže věděl, že je jeho život v ohrožení,ale také tušil,
kdy a jak zemře...

Nyní po prošetření odtajněných dokumentů FBI z 60. let se ukazuje, že Jimiho smrt mohla být mnohem zlověstnější,možná šlo o politickou vraždu.

Amerika zažívala v šedesátých letech obrovské politické a kulturní změny.Lidi vháněli do ulic demonstrace proti válce ve Vietnamu i stále sílíci černošské hnutí.Jak v bílé, tak
i v černošské komunitě se rodila nová kultura.Paranoidní Richard Nixon a Jay Edgar Hoover z FBI byli ochotni sáhnout po jakémkoliv prostředku,aby zabránili vzestupu silných osobností, o nichž se domnívali, že by mohli mít vliv na mladé lidi a neštítili se ani vraždy. Mezi takové vůdce lidu řadili i rockové hudebníky.Hendrix se spojil s Black Pathers neboli Černými Pantery a v tu chvíli se z něj stal mrtvý muž."



Přeložená poslední část. (Jde jen o jakýsi epilog a zamyšlení.)

"Po 35 letech od smrti Jimiho Hendrixe, nikdo nemůže potvrdit, že tam byl, když Hendrix umřel.
Teď víme, co se stalo a co udělala Monika Dannemanová. Tak proč si Monika vzala své tajemství
do hrobu?"

"Řekněme, že byla svědkem vraždy a byla by další obětí, pokud by mluvila, takže nemluvila, tak pojďme prosím dál a řekněme, že se vás zeptají na informace, vy poskytnete informace, ale ona musela poskytnout falešné informace, protože veříte, že bude další oběť."

    Podle mě je toto zásadní dokument a Jimi Hendrix pro mě bude vždy legenda.

    Můžete napsat poděkování za můj upload a napsat komentář k dokumentu.


Zdroj: TV Rip (kvalita suprová)
Video: DivX4, 720x576, 1200 kbps, 25 fps
Audio: cz dabing, mp3, 128 kbps, 48 kHz, 16 bit stereo
Délka: 63 min., 628 MB

náhled

Jimi Hendrix - posledních 24 hodin



cz info o dokumentu

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.





Archivy obsahují 5 % záznamu pro opravu dat

heslo k archivům je
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.



Linky jsou libovolně kombinovatelné


rapidshare.com - DELETED


uloz.to
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


megaupload.com
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil ladan dne 07 pro 2011, 08:50, celkově upraveno 3
Smazány nefunkční odkazy


02 črc 2009, 14:18
Profil
Private
Private

Registrován: 06 pro 2011, 18:25
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Jimi Hendrix - posledních 24 hodin

Bratu stra)sne sa teším už to stahujem ale normálne sa to bojím kuknúť pretože hendrixa mám rád, Hey Joe bola skoro prvá pieseň čo som sa naučil hrať a taktiež mám nad postelou obrovský poster a práve mám oblečené tričo s Jimim, dúfam že to zvládnem psychicky,,,, zaujímavé źe na to že si to upol v roku 2009 je to stale na stiahnutie


06 pro 2011, 18:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze