fastshare
Nejlepší z Brooklynu / Brooklyn's Finest (2009)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 09:07





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Nejlepší z Brooklynu / Brooklyn's Finest (2009) 
Autor Zpráva
Captain
Captain

Registrován: 18 črc 2009, 07:35
Příspěvky: 300
Příspěvek Nejlepší z Brooklynu / Brooklyn's Finest (2009)

Nejlepší z Brooklynu / Brooklyn's Finest (2009)

Najlepší z Brooklynu


Nejlepší z Brooklynu / Brooklyn's Finest (2009)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Režie: Antoine Fuqua
Scénář: Michael C. Martin
Kamera: Patrick Murguia
Hudba: Marcelo Zarvos
Hrají: Ethan Hawke, Richard Gere, Don Cheadle, Wesley Snipes, Ellen Barkin, Robert John Burke, Lili Taylor, Michael Kenneth Williams, Wass Stevens (více)
Produkce: Basil Iwanyk, John Thompson, Elie Cohn
Střih: Barbara Tulliver
Zvuk: Tom Fleischman, Dominick Tavella, Maurice Schell
Scénografie: Thérèse DePrez, Mila Khalevich
Masky: Matiki Anoff
Kostýmy: Juliet Polcsa

Tři přátelé, tři policisté, tři příběhy. Strhující drama z prostředí newyorského policejního sboru, jež realistickým způsobem zachycuje, jak jednoduché je překročit hranici oddělující od sebe muže na straně zákona a zločinu. Každodenní povinnosti řadových policistů ve městě, které nikdy nespí a nedovolí usnout ani divákům v kině. Režisér Antoine Fuqua (Training Day) opět dokázal nevšedním, a přesto drsně realistickým, způsobem zachytit život strážců zákona. (oficiální text distributora)

Oscarový režisér Antoine Fuqua přináší akční drama s hvězdným hereckým obsazením. Eddie Dugan (Richard Gere), Tango (Don Cheadle) a Sal (Ethan Hawke) jsou policisté z Brooklynu. Každý z nich má nějaké trable. Eddie už má před důchodem a nechce nic pokazit. Sal má rodinu, a tak potřebuje peníze na stavbu domu. Tango se vkrádá do zločineckého gangu, kde se spřátelí s Cazem (Wesley Snipes). Co se stane, když se jejich osudy setkají? (ssfan)

Brooklyn's.Finest.2009.1080p.Bluray.DTS.x264-ESiR
MediaInfo:
13,8 GiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil zick-zack dne 15 čer 2014, 09:39, celkově upraveno 1

12 pro 2010, 08:56
Profil
Warman
Warman

Registrován: 15 črc 2007, 13:15
Příspěvky: 3642
Příspěvek Re: Nejlepší z Brooklynu / Brooklyn's Finest (2009)

Nejlepší z Brooklynu / Brooklyn's Finest (2009)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Re: Nejlepší z Brooklynu / Brooklyn's Finest (2009)

Re: Nejlepší z Brooklynu / Brooklyn's Finest (2009)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Dokud se Fastshare nezačne chovat normálně, nebudu tam nahrávat. Za vzniklou situaci můžete poděkovat nicku miloso704, který se kolem Vánoc totálně urval z řetězu a chrlil denně desítky mnou udělaných uploadů. Fastshare mě obvinilo z umělého navyšování provize a začalo mně brutalním způsobem krátit počty stažení a tím i provizi. Já na tom opravdu nejsem tak, jako parazit miloso704, že od někoho stáhnu už hotovou práci, vydám ji za svou a vyřízeno. První položkou u mě je sehnat originál, který z 80% nemá CZ zvuk. Další je opatřit soubor s CZ zvukem (kde asi?). Dále napasovat CZ zvuk do originálu a poté teprve někam nahrát. To vše stojí čas a peníze narozdíl od těch, co mají za 20 minut hotovo po stažení této práce a zveřejnění pod svým nickem. Opravdu si nemůžu dovolit dotovat Fastshare nebo to zdarma nahrát na Webshare. Například film Zběsilost v srdci, který mi i s pořízením originálu a uploadem trval cca 5 hodin, mně Fastshare osekalo jen na 2x staženo. Rozumím vám, že datoid zdaleka nanabízí takový komfort jako konkurence, ale je to hohužel pro mě momentálně jediná varianta, která dává smysl, abych to nemusel dotovat. Může se mně stokrát nelíbit, co dělá miloso704 a administrátoři, kteři tomu jen přihlížejí (čest výjimkám, co s nim dokázali zatočit), ale aby Fasthare za jeho činnost, který vlastně dělá jen to, k čemu má Fasthare sloužit, totiž ke stahování, tak aby za to trestali uploadera, mně přijde mírně řečeno nefér.


29 dub 2023, 08:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze