fastshare
:.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 05:00





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.: 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 10 kvě 2009, 22:44
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Nevím kdo z moderátorů se ozval proti příspěvkům uživatele "peta.nek". Filmy co sem dává jsou opravdu většinou nesmysly, které žádný vydavatel na nosičích DVD vydávat nebude. Myslím si však, že "peta.nek" žádné pravidla neporušuje.
Kdyby jste zavedli např. sekci "TV filmy", donuceně by zmizel z tohoto oddělení, všechny příspěvky zde by byly DVDrip a hledalo by se určitě daleko lépe. Problém však bude v tom, kdo předělá starší příspěvky. (možná to založit od určitého data ...)
Vyjadřuji se jako zastánce DVDripů, protože to, co je televizi si můžu nahrát sám. (a to logo vlevo nahoře mě strašně štve).
Doufám, že problém nějak vyřešíte.


27 čer 2011, 22:13
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

kampas píše:
Nevím kdo z moderátorů se ozval proti příspěvkům uživatele "peta.nek". Filmy co sem dává jsou opravdu většinou nesmysly, které žádný vydavatel na nosičích DVD vydávat nebude. Myslím si však, že "peta.nek" žádné pravidla neporušuje.
....

Vědět bys to měl, když jsem se pod text vepsaný do příspěvků podepsal. :-)
K filmům jako Botostroj, Anna Proletářka a dalším podobným, podivně v přiloženém komentáři
vychvalovaným jako "umělecké" apod., jsem zvýrazněným textem připsal, že se jedná o typické
příklady filmů natočených v 50. letech 20 století (období tvrdé totality a potlačování základních
lidských práv, občanských svobod a komunistického vraždění politických odpůrců a politických
zinscenovaných soudních procesů). Toť vše.
Nejsme komunisti, nemáme potřebu dělat cenzuru jako oni, ale je potřeba k filmům psát pravdu a ne
úryvky z komunistické propagandy...
Pravidla porušena nebyla (možná nějaké drobnosti v technických datech, k tomu jsem se nevyjadřoval).

Zmíněný uživatel ale strávil celou noc vpisováním do ručně vytvářeného seznamu témat místo odkazů
na konkrétní vložené filmy na warcentru odkazy na soubory uložené na hellshare, což je jednak v rozporu
s určením seznamu (a vzhledem k množství už je to na pořádný "kopanec"), a hlavně nesmysl...

Takže dostal varování, že pokud v tom bude pokračovat, může být z fóra vyloučen, Ozval se, slíbil,
že to smaže... To je vše.

TV ripy tady být můžou (musí mít jasně vyznačeno, že se jedná o TV ripy), pokud budou nahrazeny lepší
kvalitou (HDTV, DVD apod. ripy), budou vyřazeny. Není potřeba zřizovat žádné zvláštní oddělení.
Spíš to po návalu příspěvků filmů komunistické propagandy vypadalo, že tady budeme muset
zřídit "rudý koutek". :-)

_________________
ČTĚTE a přemýšlejte! Klidně se zeptejte. ;-)


03 črc 2011, 06:09
Profil
Private
Private

Registrován: 17 kvě 2009, 01:37
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011) CZ

Taktéž souhlasím, protože mě z koukaní na takovou kvalitu místo požitku bolí hlava a hlavně oči.

Ještě by to chtělo pořešit, zda se 700MiB soubor a v něm 2 hodiny filmu dají také považovat za kvalitu. Ve skutečnosti to je totiž nekoukatelný - kostičkovaný "ksicht", ale hlavně, že na mě mluví ze 6-ti směrů.

Chtělo by to ještě fórum rozdělit na filmy pro přenosné přehrávače a filmy pro domácí projekci. Pro přenosné přehrávače je tato kvalita dostatečná, ale už i pro 27" LCD TV je to hrůza - rozmazané, kostrbaté, často to kostkuje a autor, místo aby myslel a k této kvalitě dodal zcela dostačující dvoukanálový zvuk, tak ještě ubere bitrate videu, aby se mu tam vešlo těch kanálů 6. Opravdu jsem na rozpacích, zda by si za takovou kvalitu pro domácí projekci autor zasloužil dík. Pro přenosné přehrávače bez diskuze ano - díky mnohokrát.

Pro opravdovou kvalitu v SD rozlišení na LCD monitorech 27" a výše, sám preferuji bitrate min. 2Mib/s, resp. alespoň 1GiB na max. 1 hodinu a 10 minut. Pak už se na to dívat dá. Osobně, pokud si konvertuji staženou DVD verzi do SD videa, tak do H.264 s bitratem 3Mib/s a zvuk pouze v kopii 1:1 (bez rekomprese).

Bohužel, tady na fóru pomalu nejsou k sehnání jiné, než 700MiB verze filmů, o které mám zájem, ale nikoli v této kvalitě a HDTV verze je pro mě zase zbytečně veliká.

Asi mi ale nic jiného nezbude, než již jednou ztrátově komprimovanou HDTV verzi stáhnout a znovu ji rekomprimovat do SDTV verze.

Možná to vyznělo nevděčně, když za stažené filmy nic neplatím a uploadeři je vytvářejí bez nároků na odměnu ve svém volném čase, ale věřte, že jsem za každou kvalitní kopii velmi vděčný a rád se na ni podívám. Takže velké díky, ale když něco děláte, dělějte to prosím pořádně.


19 srp 2011, 20:23
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 26 zář 2007, 06:37
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011) CZ

Přidávám se jak s díky adminům, tak k příspěvku nademnou, jen bych možná doplnil, že dnes snad i pro přenosné přehrávače není problém slušně udělané SD (no, oni umí i HD), i telefony to umí. 700MB je prostě tragedie, chápu, že důvodem, proč se toto zavedlo je velikost CD, ale to je přece již dávno za námi. O tom, že většinou to jeden blbě udělá a další to jen reuploadují asi není potřeba ani mluvit, až tak zadarmo to nedělají a když reuploadují něco pořádné, díky si zaslouží, ale pokud je to tragická verze, tak dle mně děkovat není důvod.


20 srp 2011, 13:42
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 12:57
Příspěvky: 1152
Příspěvek Re: Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011) CZ

Tak dík patří hlavně ladanovi a ostatním moderátorům, kteří se o sekce starají. :)

K příspěvku nademnou: Kvalita 700MB opravdu není nic moc, ale jak tento problém vyřešit? S tím rozdělením to nevidím moc růžově, ať již kvůli zmatku mezi uživateli, tak lenosti některých uploaderů. ;-)

_________________
6x admin, 1x pomocný admin, 4x moderátor, 5x helper, 3x redaktor, 2x recenzent


// Podpis v opravě.


20 srp 2011, 13:57
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 26 zář 2007, 06:37
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011) CZ

No, není to asi jednoduché, já osobně už jdou alespoň po velikosti, u lehkých komedií a podobně to asi přežiju, ale u filmu, kde čekám akci a nějaké kvalitnější scény, efekty a podobně, tak to radši takové "malé dílo" ani nestáhnu. Chtělo by to mít možnost označit příspěvek, nějaké hodnocení kvality, nebo hodnocení uploadera, že by se známky za kvalitu zobrazovali u nicku a dle toho by šlo odhadnout, jakou dělá práci.


20 srp 2011, 16:19
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 15 srp 2011, 16:30
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011) CZ

swenak píše:
No, není to asi jednoduché, já osobně už jdou alespoň po velikosti, u lehkých komedií a podobně to asi přežiju, ale u filmu, kde čekám akci a nějaké kvalitnější scény, efekty a podobně, tak to radši takové "malé dílo" ani nestáhnu. Chtělo by to mít možnost označit příspěvek, nějaké hodnocení kvality, nebo hodnocení uploadera, že by se známky za kvalitu zobrazovali u nicku a dle toho by šlo odhadnout, jakou dělá práci.

To hodnoceni kvality by bylo dobry


20 srp 2011, 16:28
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 12:57
Příspěvky: 1152
Příspěvek Re: Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011) CZ

Konkrétní návrhy prosím pište do sekce "Návrhy pro vylepšení fóra", která se nachází v Diskuzi. :)

_________________
6x admin, 1x pomocný admin, 4x moderátor, 5x helper, 3x redaktor, 2x recenzent


// Podpis v opravě.


20 srp 2011, 20:23
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011) CZ

leo_home píše:
... Ještě by to chtělo pořešit, zda se 700MiB soubor a v něm 2 hodiny filmu dají také považovat za kvalitu. Ve skutečnosti to je totiž nekoukatelný - kostičkovaný "ksicht", ale hlavně, že na mě mluví ze 6-ti směrů.

Chtělo by to ještě fórum rozdělit...
Kvalita nabízených kopií se řídí poptávkou (tím, co se nejčastěji stahuje ze serverů) a podle toho uploadeři vytvářejí i nabídku. 700 MB v XviD není nic moc, ale třeba s použitím H264/x264 lze dosáhnout slušné kvality.

Sortiment různých kvalit a rozměrů je ve světě orig. audia filmů dostatečný. Problém je, že na malém českém "trhu" s českou audio stopou už se nikomu nevyplatí upravovat a vkládat do těchto kopií český zvuk. Jsou dvě dostupná řešení:
1) Naučit se pracovat s filmy a vytvořit si potřebnou kvalitu kopie sám
nebo
2) Využívat světový sortiment různých ripů v orig. znění s českými titulky

Další dělení fóra podle kvality ripů nemá smysl, ve stávajících kategoriích
je zastoupení dostatečně rozmanité. Pokud si někdo chce "ripnout" kopii v HD kvalitě
na něco "horšího", může to udělat kdykoli sám.

_________________
ČTĚTE a přemýšlejte! Klidně se zeptejte. ;-)


22 srp 2011, 14:36
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 16 kvě 2009, 17:22
Příspěvky: 22
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

chtěl bych poděkovat Adminovi a Moderátorum že, dělájí svoji práci kvalitně a že dohližejí na pořádek na Warcenter i v sekci děkuji mockrát :)


12 zář 2011, 12:39
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class

Registrován: 10 kvě 2009, 16:09
Příspěvky: 423
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

čauwes prosím tě bude tady zase vyhledávací seznam filmů??? chtělo by to

"Vyhledávací" seznam filmů (aktuální on-line) tady přece je. :)
Seznam témat seřazený podle abecedy.

Pokud jsou problémy s řazením podle českého, slovenského, anglického či jiného cizojazyčného názvu,
nebo že některá témata po vyčištění "spadnou" jinam po zobrazení Re: ... na prvním místě, je nutno
použít vyhledávání podle konkrétního slova nebo kombinace slov. To je problém především cizojazyčných
sekcí, kde je často film pouze s původním názvem a v řazení podle abecedy se pak neobjeví na očekávaném
místě v jednom či druhém jazyce. Ti, co zakládají nové téma, by si měli ověřit, zda už neexistuje, především
s pomocí vyhledávače, a ne v abecedních seznamech.
ladan


Naposledy upravil ladan dne 05 led 2012, 18:22, celkově upraveno 2
Vložena poznámka k příspěvku


04 led 2012, 22:14
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2008, 23:21
Příspěvky: 49
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Zmizel seznam filmů!


05 led 2012, 21:13
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2008, 23:21
Příspěvky: 49
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Moderátoři zdejší sekce asi spí. Nikdo z nich nezareagoval na mou připomínku. Jdete dolu hoši!


14 led 2012, 10:46
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

GYU píše:
Zmizel seznam filmů!


Kdyby sis přečetl příspěvek hned nad tím svým, třeba by ti docvaklo... :shock:

_________________
Don't ask what your country can do for you, ask what you can do for your country.


15 led 2012, 20:22
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2008, 23:21
Příspěvky: 49
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

GYU píše:
Zmizel seznam filmů!
petrxx2003 píše:
Kdyby sis přečetl příspěvek hned nad tím svým, třeba by ti docvaklo... :shock:

Ale mě nazajímaj kydy co tam píše ten nademnou. Já chci seznam a né ťukat do vyhledávače. Čekal jsem spíš odpověď typu ANO bude nebo NE nebude. Protože tam kde sem na něj byl zvyklej není. I když proč to vlastně řešit a zrovna tady v tuhle dobu... mohlo by se stát že by za ten seznam po mě mohli chtít 50kč :-D


23 led 2012, 17:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze