fastshare
Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 17:58





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 388 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
 Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 17 čer 2009, 17:17
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Zdravim.
Mam verziu od skidrow "FAR CRY 3 DELUXE EDITION MULTI5 DLC UNLOCKED-SG" a mam problem s hlasom postav.
Vsetko mi funguje ako ma ide mi zvuk aj rec postav pocaz prvej ukazky ak kym niesom v tej bambusovej cele a zacne hovorit ten Vaas tam mi uz rec nefunguje pohybuju ustami objavuju sa titulky ale rec nepocut.Tak to je aj dalej ked som splnil ulohu z radio vysielacom tak ani dalej mi nefunguje rec aj ked sa objavuju titulky.

Takze hru som stiahol nakopiroval som do rootu hry vsetky patche aj ten na upravu zvuku (fc3enpatch.exe) vsetko mi nainstalovalo a potom som hru crackol.
Ale aj tak mi nefungoval zvuk reci. Potom som nasiel rozne navody ako to skusit opravit:
nainstaloval som najnovsi vcredist aj directx
potom som nasiel cosi o tom ze mam v nastaveni zvuku vindovsu nastavit na stereo aj to som urobil
potom som mal na nastaveni speakru nastavit boost za zelenom jacku z 0 na 100 aj to som urobil
potom som nasiel ze mam vymazat vsetky subory zvuku inych jazykov a mam nechat iba anglicky aj to som urobil
a nakoniec som nasiel ze na c:\Documment and setting\...\Far Cry 3\GamerProfile.xml mam pozriet ci tam na eneable incomming voice mam mat 1 akoze true aj to som tam mal a aj som upravil e language z russian na english
pozrel som a regedit a mam tam nastavene SKU=CZE a language=English
a posledne som zrobil aj to ze som do cielu ikony na ploche pridal to -language=czech

no aj tak mi stale nejde zvuk reci neviete mi s tym niekto pomoct ??


09 led 2013, 13:53
Profil
Private
Private

Registrován: 19 kvě 2009, 19:03
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Zdravím, mám tento problém:
jsem asi v půlce hry.. a ať udělám cokoliv tak když naskočí automatické ukladání ukládá to neustále do té doby než nezemřu a pak se to sekne a musim hru restartovat, nevíte někdo čím to je ? díky


12 led 2013, 15:12
Profil
Private
Private

Registrován: 12 čer 2009, 13:11
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem (vyresen problem s uklada

Ahojte, vyzkousel jsem vsechno vcetne patchu, crackfixu atd. Vsechno k nicemu, krome tohohle reseni, na ktery jsem haluzacky prisel sam (uz v totalni zoufalosti).

Pokud jste hru hrali a mate nekde ulozeny soubory, ale nemuzete je nacist,
1. Zkopirujte si je ze savegame slozky nekam jinam (standardne c://program_data/orbit/46) a obsal slozky "46" smazte.
2. Spustte hru (uplne normalne, i bez parametru -offline) a zacnete novou hru.
3. Behem intra pozastavte hru, prepnete se do win (alt+tab)
4. A nyni vytvorene soubory ve slozce "46" prepiste svymi starymi savegame soubory.
5. Prepnete se zpet do hry, hru ukoncete DO MAIN MENU, kliknete pribeh, a voala (drzim palce, at fakt jo) stara pozice by tam mela nyni cucet.
6. Kliknete na ni a na POKRACOVAT (continue). Kdyz jsem klikl na Nacist hru, tak mi crashla!!! (don't know why, but what the hell...)

Od ted by uz tato pozice nemela po vypnuti hry mizet. Pokud se tak nahodou stane, opakujte stejny postup.
Pokud mate lepsi reseni (crackfix, patch,..) je to asi elegantnejsi reseni, ale jak rikam, tohle jediny mne fungovalo.

Hope it helped..
Cheers


18 led 2013, 15:10
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2011, 16:45
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Zdravím prosím vás pomôžte..v pohode som hral, už som dakde pri konci ako mám zabiť Hoyta a už neviem pri akej misií ale zmizli mi zbrane z invertára takže som bol naprázdno..to by bol až taký problém lebo som si ich tam znova pridal v obchode a dokúpil muníciu ale problém je v tom že mi nejde házať kamene a vybrať fotoaparát ked dám T a Y skúšal som aj zmeniť ovládanie ale nič..mám prvú verziu kedže som to zatial nemusel updatovať..prosím za radu

_________________
Šťastie je nepriateľ. Oslabuje ťa. Zasadí ti do hlavy neistotu. Zrazu máš čo stratiť


19 led 2013, 16:07
Profil
Private
Private

Registrován: 20 led 2013, 22:41
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

AxCris píše:
Zdravím prosím vás pomôžte..v pohode som hral, už som dakde pri konci ako mám zabiť Hoyta a už neviem pri akej misií ale zmizli mi zbrane z invertára takže som bol naprázdno..to by bol až taký problém lebo som si ich tam znova pridal v obchode a dokúpil muníciu ale problém je v tom že mi nejde házať kamene a vybrať fotoaparát ked dám T a Y skúšal som aj zmeniť ovládanie ale nič..mám prvú verziu kedže som to zatial nemusel updatovať..prosím za radu

Tak přesně tohle se mi taky stalo a taky nevím, co s tím a zatím mi na to nikde ani nikdo neodpověděl.


20 led 2013, 22:43
Profil
Private
Private

Registrován: 20 led 2013, 22:41
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Zdravím,

mám dotaz. Hrál jsem FarCry3 a zrovna jsem začínal tu misi, kde mam fotit ty gangstery (asi 30 nebo 31). Krom toho, že nemam foťák, pač při jedné z misí mi zmizely všechny zbraně + foťák, tak mi hlavně asi 3-4 dny na to zmizely všechny savy. Měl jsem rozehranou první a druhou hru v uložených hrách. Teď tam není nic, jen možnost začít znova. Neví někdo, kde najdu ty savy? Přece se nevypařily. Někdo na jiném foru psal, že je to v C:\ProgramData\Orbit\46, ale já tam takové složky nemam. Díky za jakoukoliv odpověď.


20 led 2013, 22:49
Profil
Private
Private

Registrován: 20 kvě 2009, 22:09
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Mám naprosto identický problém jako kolega. Nejdřív problémy se savy na 1.01 - dal jsem update na 1.04 RELOADED.. vše vyřešeno.. ale pak přišla mise, kdy mně VAAS hodí do vody a od té doby pořád bliká ukládání ale nic se neukládá.. navíc nejde dát restartovat misi, nejde se rychle přemisťovat.. nic... když mně zabijou, zase znova... nevítě někdo??


30 led 2013, 12:52
Profil
Private
Private

Registrován: 08 led 2007, 22:19
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

sponspop píše:
Zdravim.
Mam verziu od skidrow "FAR CRY 3 DELUXE EDITION MULTI5 DLC UNLOCKED-SG" a mam problem s hlasom postav.
Vsetko mi funguje ako ma ide mi zvuk aj rec postav pocaz prvej ukazky ak kym niesom v tej bambusovej cele a zacne hovorit ten Vaas tam mi uz rec nefunguje pohybuju ustami objavuju sa titulky ale rec nepocut.Tak to je aj dalej ked som splnil ulohu z radio vysielacom tak ani dalej mi nefunguje rec aj ked sa objavuju titulky.

Takze hru som stiahol nakopiroval som do rootu hry vsetky patche aj ten na upravu zvuku (fc3enpatch.exe) vsetko mi nainstalovalo a potom som hru crackol.
Ale aj tak mi nefungoval zvuk reci. Potom som nasiel rozne navody ako to skusit opravit:
nainstaloval som najnovsi vcredist aj directx
potom som nasiel cosi o tom ze mam v nastaveni zvuku vindovsu nastavit na stereo aj to som urobil
potom som mal na nastaveni speakru nastavit boost za zelenom jacku z 0 na 100 aj to som urobil
potom som nasiel ze mam vymazat vsetky subory zvuku inych jazykov a mam nechat iba anglicky aj to som urobil
a nakoniec som nasiel ze na c:\Documment and setting\...\Far Cry 3\GamerProfile.xml mam pozriet ci tam na eneable incomming voice mam mat 1 akoze true aj to som tam mal a aj som upravil e language z russian na english
pozrel som a regedit a mam tam nastavene SKU=CZE a language=English
a posledne som zrobil aj to ze som do cielu ikony na ploche pridal to -language=czech

no aj tak mi stale nejde zvuk reci neviete mi s tym niekto pomoct ??

Měl jsem ten samý problém, bohužel jsem to musel vyřešit tak, že jsem použil USB sluchátka (samostatný device) a vše bylo v pohodě. (Problém jsem měl s integrovanou zvukovkou Realtek)


03 úno 2013, 11:28
Profil
Private
Private

Registrován: 05 pro 2009, 09:52
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Vstupní bod procedury wcsncpy_s se nepodařilo v dynamické propojované knihovně msvcrt.dll nalézt

Nwm co s tím :( PROSÍM


05 úno 2013, 22:38
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 19 kvě 2009, 19:43
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

lop120 píše:
ahoj mam jiny problem neustale se my hra seka mohu dat po nejmensi nastaveni az po ultra a stejne nic se nedeje zadna zmena verzi mam 1.01 a na pozadi mi nic nebezi vse vyple



Prosím přišel jsi na to co s tím? Mám úplně ten samý problém, nadupaný PC, Win 7, verzi 1,01, když nastavím jakýkoliv detaily low i ultra direct 11 i 9, tak to nikdy nejde plynule..
Nevíte někdo pls co mám dělat?


06 úno 2013, 21:59
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Ketar píše:
lop120 píše:
ahoj mam jiny problem neustale se my hra seka mohu dat po nejmensi nastaveni az po ultra a stejne nic se nedeje zadna zmena verzi mam 1.01 a na pozadi mi nic nebezi vse vyple



Prosím přišel jsi na to co s tím? Mám úplně ten samý problém, nadupaný PC, Win 7, verzi 1,01, když nastavím jakýkoliv detaily low i ultra direct 11 i 9, tak to nikdy nejde plynule..
Nevíte někdo pls co mám dělat?


stáhni si update, ten ti dost pomůže, ale bacha, funguje jen na verze hry, která se INSTALUJE. Jinak ti to hodí hlášku, že nemůže nalézt předchozí verze updatu...

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Obecné změny:
- Opraveny nejrůznější problémy s úpravou kláves

Opravy do hry pro více hráčů:
Obecné:
- Vylepšena stabilita map pro více hráčů
- Opraven pád hry během umísťování výbušnin
- Opraveny nejrůznější pády hry
- Opravena chyba, kdy byl uživatel schopen vyskočit na určité povrchy
- Opravena chyba, kdy se hráči mohli stát neviditelní
- Opravena chyba se zobrazením 3D obrázků zbraní v nabídce dekódování
- Opravena chyba, kdy po dokončení úkolu v kooperaci mohly zmizet zbraně
- Opravena chyba, kdy se hráči mohli zaseknout v kooperaci v nabídce výzbroje
- Odstraněn křik o nabíjení při střelbě z luku
- Skupiny již nemohou ovlivnit počet hráčů ve hře
- Vylepšení a opravení vážných problémů při migraci hostitele
- Špatné spojení správně spustí migraci hostitele
- Opraveny vážné problémy s nabídkou výzbroje
- Opravena chyba, která mohla během připojování k lobby způsobit zobrazení zprávy o omezeních profilu
- Opravena chyba, kdy hráči se mohli zaseknout ve vlastních hrách ve 3D pohledu
- Opravena chyba, kdy v určitém případě plamenomet nezpůsoboval žádné poškození
- Opravena chyba, kdy označení "Hráč na cestě" bylo možné přidat mrtvým hráčům
- Opravena chyba, kdy při opuštění hry hostitelem mohli klienti zůstat viset na černé obrazovce
- Opravena chyba, kdy ohnivé šípy nezpůsobovaly poškození ohněm
- Opravena chyba, kdy nedocházelo k připsání ocenění zabití na dálku
- Opravena chyba, kdy nedocházelo k připsání ocenění asistence
- Opravena chyba, kdy se kamera smrti v některých případech neobjevovala
- Opravena chyba, kdy se pud sebezáchovy správně neukončil
- Opravena chyba, kdy mohl být psychotropní plyn shozen na nesprávné místo
- Opravena chyba, kdy měl psychotropní plyn vliv na hráče mimo území shozu
- Opravena chyba, kdy se hráči po zabití jedovatým plynem mohli zaseknout
- Opravena chyba, kdy se za vámi někdy nepřehrávali zvuky chůze jiných hráčů
- Opravena chyba, kdy při oživování mohlo dojít ke ztlumení zvuku
- Opravena chyba, kdy mohli hráči ztratit synchronizaci během zabití ve vzduchu
Editor map:
- Přidána informace pro seznam hráčských map
- Vylepšeno dostupné místo pro název hráčských map v lobby
- Opravena chyba, kdy hráčské mapy nebyly správně staženy v lobby
- Opravena chyba, která způsobovala na některých mapách zaseknutí hráče během vyvolávání ohnivé bouře

Opravy do hry pro jednoho hráče:
Obecné:
- Opravena chyba kamery související s házením kamenů
- Hráči, kteří minuli relikvii umístěnou v jeskyni Dr. Earnhardta, relikvii získají
- Opravena chyba, kdy zůstávaly modely zbraní zaseknuty na obrazovce nebo v ruce postavy
- Žebříček se správně aktualizuje, i když uživatelé odpojí a znovu připojí síťový kabel
- Po zapálení drogových plantáží je cíl správně aktualizován
- V nastaveních najdete novou volbu na skrytí rozhraní
- Přidána podpora pro stažitelný obsah
- Opravena chyba, kdy se hráči mohli stát nesmrtelními po několikerém selhání mise "Černé zlato"
- Telefonní hovor od Hurka (odemykatelné mise) už nepřetéká přes úkoly v misi "Střípek v minulosti"
- Opravena chyba, kdy se Sam již neobjevoval u kulometu v jeepu po umístění dvou bomb a několikerém zabití v misi "Černé zlato"
- Sam se už po zničení nepřátelského auta nezasekne

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


07 úno 2013, 07:39
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 19 kvě 2009, 19:43
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

bregedon píše:
Ketar píše:
lop120 píše:
ahoj mam jiny problem neustale se my hra seka mohu dat po nejmensi nastaveni az po ultra a stejne nic se nedeje zadna zmena verzi mam 1.01 a na pozadi mi nic nebezi vse vyple



Prosím přišel jsi na to co s tím? Mám úplně ten samý problém, nadupaný PC, Win 7, verzi 1,01, když nastavím jakýkoliv detaily low i ultra direct 11 i 9, tak to nikdy nejde plynule..
Nevíte někdo pls co mám dělat?


stáhni si update, ten ti dost pomůže, ale bacha, funguje jen na verze hry, která se INSTALUJE. Jinak ti to hodí hlášku, že nemůže nalézt předchozí verze updatu...

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Díky moc za radu.. Vyzkouším to.. Když jsem to updatoval na 1.01, tak by mi to mělo jít taky na tu 1.04, ne? A nevíš náhodou četl jsem tu problémy jestli mi to náhodou nesmaže SAVY anebo
nezruší češtinu? Díky


07 úno 2013, 23:30
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

jasný ta 1.04 by ti měla jít v poho, ohledně těch savů máš pravdu, alespoň mě pak zmizely ( tak si je radši zazálohuj a pak je tam hoď) a ta čeština není problém jí tam vložit zpět ;-)

Instalace češtiny:

ve složce "\FarCry 3\data_win32\" ponechat jen "sound_english.dat" a "sound_english.fat",
ostatní "sound_jazyk.dat" a "sound_jazyk.fat" smazat - smazat jen sound_jazyk.dat a .fat !!!!!

dát dole vlevo start, napsat do vyhledávacího/spouštěcího řádku - regedit - a enter

v registru v části
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\Far Cry 3
je třeba upravit
Language = Czech
SKU = CZE

pak si vytvořte na ploše zástupce hry, pokud ho tam nemáte, klikněte na něj pravým tlačítkem

a do řádku Cíl dopište parametr -language=czech. Mezi uvozkou za cestou ke spouštěcímu souboru a pomlčkou musí být mezera !!!

Poté bude menu v češtině a v nastaveních půjde vybrat české titulky, zkoušel jsem to a funguje to bez problémů

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


08 úno 2013, 08:17
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

ToniSeq píše:
Zdravím,

mám dotaz. Hrál jsem FarCry3 a zrovna jsem začínal tu misi, kde mam fotit ty gangstery (asi 30 nebo 31). Krom toho, že nemam foťák, pač při jedné z misí mi zmizely všechny zbraně + foťák, tak mi hlavně asi 3-4 dny na to zmizely všechny savy. Měl jsem rozehranou první a druhou hru v uložených hrách. Teď tam není nic, jen možnost začít znova. Neví někdo, kde najdu ty savy? Přece se nevypařily. Někdo na jiném foru psal, že je to v C:\ProgramData\Orbit\46, ale já tam takové složky nemam. Díky za jakoukoliv odpověď.


save game pro win 7 - C:\ProgramData\Orbit\46 ( abys viděl složku programdata na céčku, musíš mít povoleno zobrazení skrytých složek, jak na to ti řekne strejda google)
vista a xp - C:Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


08 úno 2013, 08:24
Profil
Private
Private

Registrován: 15 kvě 2009, 14:09
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

zdravim,uz par lidi to tu psalo,ale nenasel sem na to odpoved..
stahl sem si FC3 verzi 1.01,ktera byla uz pocestena a crackla pri instalaci,takze se externe nemuselo vubec nic delat..
mimo problem s ukladanim,ktery sem jeste neresil,bych chtel vyresit problem s instalaci patche,jakehokoli..pise mi to "nemohu získat info o čísle verze,instalace bude zrusena".
kdo prosim zna fix na tento problem nebo to tu uz nekdo napsal (cehoz sem si nevsiml),napiste mi to...
budu vdecnej,diky


10 úno 2013, 17:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 388 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze