fastshare
AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 09:00





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay? 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 10 kvě 2009, 18:32
Příspěvky: 14
Příspěvek AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

Muzete sem dat prosim ve formatu avi dekuji


25 pro 2013, 20:21
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2011, 10:49
Příspěvky: 1239
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

    wysocina píše:
    Muzete sem dat prosim ve formatu avi dekuji

    Nezlobte se na mne , ale to fakt znáte jen avi?? Jsou mnohem lepší multimediální kontejnery , technika jde dál a mkv patří mezi nejlepší , když máte správný kodeky nainstalovaný v playerech tak pak se nemusíte doprošovat o jiný formáty.Promiňte , ale trochu mě to zaráží. :shock:

_________________
NEVYNÁŠEJTE MOJE STREAMY MIMO TOTO FORUM A NEVYDÁVEJTE JE ZA SVÉ , NEREUPUJTE JE & NESPAMUJTE !!


26 pro 2013, 13:52
Profil
Private
Private

Registrován: 10 kvě 2009, 18:32
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

Mkv je divnej format ktery muj prehravac neprehraje.


26 pro 2013, 13:57
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 206
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

wysocina píše:
Mkv je divnej format ktery muj prehravac neprehraje.


Na Mkv neni nic divného,zkus jinačí přehrávač než jen Windows media,případně jinej balíček kodeků. Psal sem ti sz,že ti když tak poradím ještě než si spodivnil mkv...
Omluva za spam.


26 pro 2013, 14:02
Profil
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2009, 08:01
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

krajan píše:
wysocina píše:
Mkv je divnej format ktery muj prehravac neprehraje.


Na Mkv neni nic divného,zkus jinačí přehrávač než jen Windows media,případně jinej balíček kodeků. Psal sem ti sz,že ti když tak poradím ještě než si spodivnil mkv...
Omluva za spam.

Třeba myslel stolní přehrávač


26 pro 2013, 15:55
Profil
Private
Private

Registrován: 11 zář 2010, 15:18
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

Zrovna si nad tím lámu hlavu lidi. Stáhněte si třeba VLC nebo KM PLAYER, který doporučuji jako základ počítače a nepíšu tady něco takovýho, jako píšete :D Je hezký, že stahujete filmy, ale neumíte si stáhnout program s kodekama, který vám to přehraje?


26 pro 2013, 16:42
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 08 lis 2007, 00:56
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

Také mkv nemusím ;-)
V PC jde normálně,používám GOM Player,ale fleška,při přehrávání v TV ho nespustí.
Připojují jí přes setobox.


26 pro 2013, 17:13
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2010, 09:47
Příspěvky: 147
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

Přidám se do diskuse... :D NA staré " placce " 96cm co visela v obýváku na zdi byl problém spustit cokoliv kromě AVI a MPEG 2... Pokud jsem nějaký ex. disk či flashdisk připojil k DVD přehrávači s podporou přehrávání i z USB tak pouze AVI jela normálně.... Momentálně visí na zdi obyčejná LEDka od Sencoru SLE 3210M4 a přehraje snad cokoliv co na 1TB Ex. disk natlačím.... Problém bude asi ten,že jak psal někdo o pár postů výše-technika jde dopředu!!!Dnešnbí podpora přehrávání z USB na TV je dobrá,starší modely tuto variantu braly jen jako okrajovou variantu použití.Osobně (teda s manželkou ) čučíme na seríály s titulkama a ruku na srdce... Není lepší si jakýkoliv domácí " mediální " zážitek pustit v pohodlí sedačky u kávičky a koukat na pořádnou bednu?
U kompu mám sice jen 20ku monitor ale ani na 22ce to není nic moc... Prostě,bedna je bedna a řešit tady formát videa v dnešní době je stejně k smíchu.Pokud je problém stáhnout třeba free Format Factory a stažené video si sám během pár minut překonvertovat do požadovaného formátu,pak tedy pardon,ale musím se smát... Sám sem přidávám odkazy na ty seriály co sledujeme a konverzi i s vložením titulků o velikosti 24 zvládám coby " lopata " pracující rukama nikoliv hlavou,takže to fakt není nic těžkého a zvládne to snad i 8-10ti leté dítě :D

_________________
i_m_a_g_e

CPU : Xeon E5-2670v1
MB : Intel X79Siler
RAM : Micron ECC 32 GB
GPU : Sapphire Radeon R9 380X NITRO


26 pro 2013, 17:47
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 08 lis 2007, 00:56
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

No,nevím,ale myslím si,že když si někdo dá práci vytvořit nahrávku,aby potěšil ostatní uživatele,měl by brát na zřetel i"hlas lidu".
Je jasné,že avi stále převažuje!
Jasně,že pokrok jde dopředu,nám dříve narozeným,to vykládejte.Ale právě ti dříve narození mohou mít problémy.
Ad přeformátování,přeci by pak neměl být problém to převést z avi,na mkv,nebo se mýlím?? :shock:


26 pro 2013, 18:48
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2010, 09:47
Příspěvky: 147
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

co je dříve narozeným???Mě táhne na 40!!!Taky nejsem nejmladší,ale tohle je fakt už moc.... Otevřít program,přetáhnout film a zvolit výstupní formát +složku,popřípadě přidat titulky ve fitru.... Co je na tom těžkého?Spíš je to to o pohodlnosti... Osobně sosám z RApidmoviez origo release a z Edny či Titulky.com sosnu titule,ty vložím a voalá.... Práce na minutu+ konverze videa(u té ale sedět nemusím :D )... Lidi fakt se musí řešit taková blbost jako je videoformát?I na starém Pentium 4 se nechá cca 1Gb video v mkv převést do aviny -sice to trvá tak dvě a půl hodiny,ale i můj " dědeček " FS Scenik E600 z roku 2002 s P4 to zvládne(tenhle muzejní kus s XP nahrazuje u té LEDky SMART TV a lepší než dongl s Androidem-propojeno přes Asus RaedonHD 3450 AGP díky HDMI,světe div se ale ta karta má HDMI a fachčí i se zvukem na 100% )

_________________
i_m_a_g_e

CPU : Xeon E5-2670v1
MB : Intel X79Siler
RAM : Micron ECC 32 GB
GPU : Sapphire Radeon R9 380X NITRO


26 pro 2013, 19:07
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2011, 10:49
Příspěvky: 1239
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

Jaký hlas lidu ?? Mě nějaký hlas lidu absolutně nezajímá :devil: , nebudˇte líní a trochu si zagooglite , tam máte avi na 5 uložištích. Kvůli těmto pár lidí to absolutně nemá cenu nahazovat , beru si to osobně , protože ta práce není na pár minut a mám s toho úplný ho*no . Posty co jsem dnes dal mažu , a můžete si sem psát dále ty vaše prosítka !!!

_________________
NEVYNÁŠEJTE MOJE STREAMY MIMO TOTO FORUM A NEVYDÁVEJTE JE ZA SVÉ , NEREUPUJTE JE & NESPAMUJTE !!


26 pro 2013, 19:15
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 08 lis 2007, 00:56
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

Když tě nezajímá názor ostatních,tak si honíš jen svoje Ego.
Jasně,že je to práce to převést,ale zůstává otázka pro koho to teda děláš??
Jsi příliš samolibý,konečně,je pravda,že na jiných úložištích to lze sehnat,ale stále zbývá otázka proč to teda děláš??? /)


26 pro 2013, 19:21
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2010, 09:47
Příspěvky: 147
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

Protecto píše:
Jaký hlas lidu ?? Mě nějaký hlas lidu absolutně nezajímá :devil: , nebudˇte líní a trochu si zagooglite , tam máte avi na 5 uložištích. Kvůli těmto pár lidí to absolutně nemá cenu nahazovat , beru si to osobně , protože ta práce není na pár minut a mám s toho úplný ho*no . Posty co jsem dnes dal mažu , a můžete si sem psát dále ty vaše prosítka !!!


Ale nenervuj se.... Jen se mě nesnaž namluvit,že celou dobu converze u toho sedíš a koukáš jak ti naskakují přvedené bity :D

Já si to spustím a klidně hraju World of Tanks-ten prográmek mou pomoc nepotřebuje,takže vydechni.Jako další-že z toho nic nemáš?Ale no tak.... Deně mám cca 4-5 GB kreditu,ale je mi to na nic,stejně stahuju z Putlockeru nebo 180Upload kde to jede 1,2-2,1Mb takže kredit je mi nanic.To co chci se " mém " ůložišti nějak nevyskytuje :D Houpat mě můžeš,ale dělat ze mě volečka ne :D

_________________
i_m_a_g_e

CPU : Xeon E5-2670v1
MB : Intel X79Siler
RAM : Micron ECC 32 GB
GPU : Sapphire Radeon R9 380X NITRO


Naposledy upravil jkrejci77 dne 26 pro 2013, 19:35, celkově upraveno 1

26 pro 2013, 19:28
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 08 lis 2007, 00:56
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

Absolutní souhlas!! /)


26 pro 2013, 19:33
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

GOM Player i KM Player oba se neuveritelne zhorsili, z jednoho se dokonce stal regulerni reklamni banner pro League of Legends :D - momentalne jsem presel na POT Player, ktery vyviji ten samej clovek co driv delal KM Player, ten teda nedavno prodal a ted je z nej co z nej je, tedy pro me nepouzitelna sracka, ale na POT Player jsem si fatk zvyknul a je to jednoduse receno trochu vylepsenej KM Player.

Co se tyce video formatu, tak jsem preferoval AVI nad MKV :D ale to proto, ze jsem dríve asi mel spatne nastaveny nebo vubec nenainstalovqany spravny kodeky a kdyz sem chtel ve filmu skocit treba o par minut, tak se mi MKV na par vterin zaseklo, ale to uz se ted nedeje a vse leti jak ma, takze s MKV nemam problem.

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


Naposledy upravil xtictac dne 26 pro 2013, 20:09, celkově upraveno 1

26 pro 2013, 20:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze