fastshare
Windows 7 problem po instalaci
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 20:26





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Windows 7 problem po instalaci 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 27 bře 2008, 07:35
Příspěvky: 6
Příspěvek Windows 7 problem po instalaci

Ahoj,
nainstaloval jsem windows 7, po instalaci je problem s instalaci updatu, ani ten samostatny instalator updatu nefunguje. Po spusteni to treba cely den bezi a nenainstaluje se nic. Navic nejde nainstalovat ani fix aby svchost nezral 50 procent cpu a ramky. Mam to zkusit preinstalovat nebo vas neco napada? diky!


29 srp 2016, 13:54
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 15 bře 2009, 22:12
Příspěvky: 30
Příspěvek Re: Windows 7 problem po instalaci

On to má zřejmě víc příčin, protože různým lidem pomáhají různé věci. Mně třeba dnes na jednom PC pomohla rada číslo 3 (vymazat logy). Po vymazání a restartu všechno funguje, jak má.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Na problémy s BSOD je BlueScreenView - stáhnout, spustit a pak se teprve ptát...


29 srp 2016, 17:21
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: Windows 7 problem po instalaci

Tenhle problem mají asi dnes všichni co si instalují 7mičky nebo i dělají jen reinstal. Podle mě je to schválnost Microsoftu. Doporučuji si stáhnout Service pack 1 z jiných stránek (slunečnice.cz apod.) a hned po instalaci nebo reinstalu ho nainstalovat.i tak vás čeká dlouhý boj s dalšíma min. 300 aktualizacema. Já mám nastavený update na upozornit ale nestahovat. Najedu v Ovládacích panelech na Win update, spustím vyhledávání a nechám běžet. po nějaké době se vám ve startu na tl. "vypnout" objeví oranžový !. Dejte restart nebo vypnout a pár aktualizací se vám nainstaluje. Tohle několikrát opakovat a zbytek aktualizací (cca 200) se pak nainstaluje automaticky.
Pokud máte Instal ISO se Service Packem 1 je to jasný ne

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


05 zář 2016, 15:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze