fastshare
ARK: Survival Evolved (2017)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 3353
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 20 dub 2019, 09:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóraOdeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 ARK: Survival Evolved (2017) 
Autor Zpráva
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 15807
Příspěvek ARK: Survival Evolved (2017)

ARK: Survival Evolved (2017\CZ)
CODEX Release

ARK: Survival Evolved (2017)

ARK: Survival Evolved (2017)
ARK: Survival Evolved (2017)
ARK: Survival Evolved (2017)
ARK: Survival Evolved (2017)

Do Image byl přidán:

 • Crack
Byl přidán záznam pro opravu dat 5%...
Příjemné hraní i Vám...

Release obsahuje DLC:
 • Ragnarok - ARK Expansion Map
 • Primitive+ ARK Total Conversion
 • The Center - ARK Expansion Map
 • ARK: Scorched Earth - Expansion Pack

Systémové požadavky:

Minimální:
OS: Win7 x64
Procesor: Intel Core i5-2400 nebo AMD FX-8320 3 GHz
RAM: 8 GB
Graf. karta: NVIDIA GeForce 670 nebo AMD Radeon HD 7870


Velikost Image: 1 Blu-Ray -> 36,8 GB

ARK: Survival Evolved (2017)
Webshare.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

ARK: Survival Evolved (2017)
MultiUp.org (Pro pohodlné stahování doporučuju JDownloader 2)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


29 srp 2017, 19:47
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2011, 21:09
Příspěvky: 1890
Příspěvek Re: ARK: Survival Evolved (2017)

ARK: Survival Evolved Explorer's Edition (2017), 22.31GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Ali213 or Codex). Updated to version 285.104 (06.11.2018).

DLC list: Extinction Expansion Pack, Aberration Expansion Pack, The Center ARK Expansion Map, Primitive ARK Total Conversion, ARK Scorched Earth Expansion Pack, Ragnarok ARK Expansion Map.

Installation time with 4 cores CPU and SSD - 16 minutes (+166GB installed game folder size).

Re: ARK: Survival Evolved (2017)

Citace:
Upload size / to download: 22844MB
RAR parts: 1000MB (interchangeable/compatible)
ISO image size: 22844MB (170346MB after installation)
Number of compressions: only one
Data recovery: none
Languages: English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Swedish, Turkish, Hungarian, Dutch, Danish, Japanese, Korean, Thai, Chinese Simplified, Chinese Traditional


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.UPLOADED
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


SHARE-ONLINE
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.ARK: Survival Evolved patch/update 285.104 - 286.103 (10.11.2018) & crack 286.103 (by Ali213 or Codex), 326MB
UPLOADED
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


SHARE-ONLINE
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
<<< My recent uploads >>>


Naposledy upravil elamigos dne 28 pro 2018, 23:16, celkově upraveno 10

29 srp 2017, 22:05
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 26 led 2009, 15:53
Příspěvky: 237
Příspěvek Re: ARK: Survival Evolved (2017)

ARK: Survival Evolved / CZ / CODEX


Re: ARK: Survival Evolved (2017)Popis: Jako muž, nebo žena ztroskotáš, nahý, zmrzlý a hladový na pobřeží tajemného ostrova jménem ARK (archa). Musíš lovit, těžit zdroje, vyrábět věci, pěstovat plodiny, objevovat technologie a stavět přístřeší aby jsi odolal živlům. Použij svou mazanost a prostředky k zabití nebo ochočení a chovu dinosaurů kolosálních rozměrů a ostatních prvohorních zvířat k touklám po zemi. Spolupracuj nebo kořisti na stovkách ostatních hráčů, aby jsi přežil, dominoval... a unikl!

Následující funkce a vlastnosti jsou ve hře již od prvního dne uvolnění ranného přístupu. Plánujeme mnohem více aspektů a vylepšení na dlouhotrvající vývojové mapě a zde je to co právě teď zažíváte v ARKu:

OCHOČUJ, TRÉNUJ, ŠLECHTI A JEZDI NA DINOSAURECH V ŽIVÉM EKOSYSTÉMU

Dinosauři, zvířata a jejich chov! -- více jak 50 druhů v raném přístupu do hry a více jak 100 plánovaných pro finální verzi -- mohou být ochočena náročným odchycením a procesem zahrnujícím oslabení divokých tvorů, jejich knokautem do bezvědomí a jejich ošetřováním při vracení se do života vhodným jídlem. Ochočená zvířata můžete ovládat, což může záviset na tom, jak dobře byla ochočena a trénována. Mohou zvyšovat svoji úroveň a konzumují jídlo, také mohou přenášet inventář a vybavení jako například brnění, taktéž mohou nosit kořist zpět do báze v závislosti na jejich síle a na větších zvířatech je možno přímo jezdit. Můžete létat pterodaktylem přes zasněžené hory, vyzvedávat spojence přes nepřátelské hradby, závodit na raptorech skrze jungli, produpat si cestu skrze nepřátelskou bázi na ohromném brontosaurovi, nebo pronásledovat kořist na zádech zuřícího t-rexe! Budete součástí dynamického ekosystému se svou vlastní hiearchií predátor versus kořist, kde budete jen dalším tvorem mezi dalšími druhy bojujícími o dominanci a přežití. Ochočená zvířata mohou být spářena s opačným pohlavím k úspěšnému výběrovému chovu křížením jejich vlastností na základě genetiky a dědičnosti. Tento proces zahrnuje jak fázi inkubaci vajíčka tak i fázi mláděte a jeho vývoj! Nebo můžete jednoduše chovat a vychovávat dino mláďata!

JÍDLO, VODA, TEPLOTA A POČASÍ

Musíš jíst a pít abys přežil. Různé druhy rostlin a masa mají různé nutriční hodnoty, včetně lidského masa. Zajištění dodávky vody do tvého obydlí a inventáře je jednou z nejnaléhavějších záležitostí. Veškeré fyzické činnosti spotřebovávají vodu či jídlo. Cestování na velké vzdálenosti je tedy až téměř existenční otázkou! Velká váha inventáře tě zpomalí a denní a noční cykly spolu s náhodnými výkyvy počasí přináší další úroveň výzev v podobě měnících se teplot prostředí, které ti způsobí hlad a žízeň mnohem rychleji. Postav si ohniště nebo přístřeší a vyráběj širokou škálu přizpůsobitelného oblečení a brnění, které ti pomůže se chránit před lokálním zraněním a extrémními teplotami, které závisí na dynamických výpočtech hodnot izolace pro interiér a exteriér!

SBÍREJ, BUDUJ STAVBY, MALUJ PŘEDMĚTY

Kácením lesů plných stromů a těžením kovu a jiných vzácných zdrojů, můžete vytvořit díly ke stavbě masivních více úrovňových staveb, složených z částí, které jsou pospojovány pomocí uchycovacích bodů, včetně ramp, nosníků, pilířů, oken, dvěří, bran, vzdáleně ovládaných bran, padacích dvířek, vodovodního potrubí, kohoutků, generátorů, všemožných druhů elektrických zařízení a žebříků a dalších druhů věcí. U konstrukčních dílů může dojít k jejich destrukci, pokud nemají dostatečnou podporu základů, takže posílení základů budov je velmi důležité. Všechny konstrukční prvky a předměty mohou být nabarveny ke zkrášlení vašeho domova, stejně jako po pixelu malovatelné cedule, textové billboardy, a jiné dekorativní objekty. Přístřeší redukuje extrémy počasí a poskytuje vám a vaši skrýši bezpečí. Zbraně, oblečení a brnění mohou být také nabarveny k vyjádření vašeho osobního vizuálního stylu.

ZASAĎ, VYPĚSTUJ A SKLIĎ

Sbírej kolem sebe semena z divoké vegetace, vysaď je na záhony, které jsi založil, zalij je a pečuj o ně hnojením (vše po konzumaci kalorií kadí: ) a to může být zkompostováno. Některá hnojiva jsou lepší než jiná). Starej se o své plodiny. Porostou a budou produkovat chutné a vzácné plody, které mohou být použity k vaření nepřeberného množství receptů a užitečných tonik! Prozkoumávej, aby jsi našel nejvzácnější semena rostlin, které mají ty nejsilnější vlastnosti! Vegetariáni a vegani tak mohou vzkvétat a bude pro ně možné zvládnout a dobýt ARK nenásilným způsobem!

PŘIVOLEJTE VRCHOLNÉ FORMY ŽIVOTA

Přinesením dostatku vzácných artefaktů na speciální vyvolávací místa, můžeš upoutat pozornost jednoho z mýtických stvoření ARKu, které dorazí k boji. Tyto obrovské obludy poskytují koncovou herní výzvu pro ty nejzkušenější skupiny hráčů a jejich armády ochočených zvířat. Tyto obludy dávají extrémně hodnotné předměty pokud jsou poraženy.

KMENOVÝ SYSTÉM

Vytvoř kmen a přidej do něj přátele a všechna tvoje zvířata pak mohou být řízena a být spojencem komukoliv ve tvém kmeni. Tvůj kmen bude také schopný respawnu na jakýchkoliv domacích spawnech. Povýši členy na kmenové správce k redukci zátěže z řízení kmenu. Rozmísti klíčové předměty a hesla k poskytnutí přístupu do tvé sdílené báze!

RPG STATISTIKY

Všechny položky vytvořené z plánků, které mají různorodé vlastnosti a jakosti vyžadují odpovídající zdroje. Vzdálená a drsnější prostředí celého ARKu mají tendenci mít bohatší zdroje surovin, včetně nejvyššíh hor, temnějších jeskyní a hlubšího oceánu. Vylepšujte svoji herní postavu získáváním zkušeností zkrze provádění různých činností, trénování ochočených zvířat a učte se novým "engramům", aby jste mohli vyrábět předměty z paměti bez použití plánků, i když umřete. Přizpůsobte si základní fyzický vzhled své postavy upravením vlasů, očí a tónu pokožky spolu s četnými modifikátory tělesných proporcí.

HARDCORE MECHANIKY

Vše co vyrobíš má jistou životnost a opotřebuje se z častého používání, pokud to není opravováno. Když opustíš hru, tvoje postava zůstává ve spánku zatímco svět plyne dál. Tvůj inventář existuje fyzicky v krabicích nebo na tvé postavě ve světě. Vše může být vypleněno a ukradeno, takže pro větší bezpečnost se musíte spolu spojit, stavět nebo mít zkrocená zvířata, k hlídání skrýše. Smrt je trvalá. Můžeš knockautovat, zajmout a násilím krmit ostatní hráče, aby jsi je využil pro své vlastní záměry, jako například extrakce jejich krve pro transfuzi, sklízení jejich fekálií na výrobu hnojiva, nebo je použít jako potravu pro svá masožravá zvířata!

ZKOUMEJ A OBJEVUJ

Tajemný ARK (archa) je ohromné a impozantní prostředí, složené z mnoha přirozených a nepřirozených struktur nad zemí, pod zemí i pod vodou. Tím, že plně prozkoumáš všechna tajemství ARKu, najdeš procedurálně náhodná stvoření a vzácné plány na stavění věcí. Také můžeš najít poznámky různých průzkumníků, zapsané dávnými lidskými obyvateli ARKu přechozích milénií, kreativně a detailně popisujícíh různá stvoření, příběhy o minulusti ARKu a jeho stvořeních. Objev celou mapu ARKu průzkumem krajiny, označ si v mapě svoje mísa, vyráběj si compasy nebo GPS pro snadnější průzkum s ostatními hráči, se kterými můžeš komunikovat textem a hlasem, nebo na dlouhou vzdálenost rádiem. Vyrob a popiš cedule pro ostatní hráče, aby jsi jim pomohl nebo je svedl na scestí... a jen tak mimochodem... jak se vypořádáš s výzváním tvůrců a dobyvatelů ARKu? Je plánováno definitivní zakončení hry.

VELKÝ, PERZISTENTNÍ SVĚT A PARALELNÍ VESMÍR

Na více než 100 serverech zůstane vaše postava, všechno, co jste vybudovali i vaši mazlíčci ve hře, i když se odhlásíte. Můžete dokonce přenést svojí postavu a předměty mezi sítí ARK tím, že přistoupíte k obelisku a nahrajete (nebo stáhnete) svoje data ze Steam Economy! Existuje opravdu velké množství ARK serverů a každý je trochu jiný než ostatní. Jednou za čas je na serverech časově omezená tématická akce, která na určitý čas přidá nějaké tématické předměty!

ROBUSTNÍ STEAM WORKSHOP A PODPORA MÓDŮ

Můžete hrát v singleplayeru a při tom si postavu a předměty přenášet mezi neoficiálními servery ze singleplayeru do multiplayeru. Hru také můžete módovat s plnou podporou Steam Workshop a v přizpůsobeném editoru Unreal Enginu 4. Podívejte se, jak jsme vytvořili základní ARK mapu a nechte se inspirovat. Hostujte vlastní server a nastavte si ARK přesně podle vašich představ. Chceme vidět, co vytvoříte!

VYSOCE KVALITNÍ GRAFIKA NOVÉ GENERACE

Mocné hyper reálné vyobrazení světa ARKu a jeho stvoření je přivedeno k expresivnímu životu použitím vysoce nastavitelného herního enginu Unreal Engine 4, spolu s plně dynamickým osvětlením, globálním osvětlením, systémy počasí (déšť, voda, sníh, atd.) a realistickou simulací oblak, a také v neposlední řadě pokročilými renderovacími technikami DirectX11 a DirectX12. Hudba je od oceněného skladatele "Ori and the Blind Forest", Garetha Cookera!

Minimální konfigurace:

Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Procesor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 60 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Requires broadband internet connection for multiplayer

Rok vydání: 2017

Ochrany: Crack

Instalace:

- Rozbal soubory
- Vypal nebo připoj .iso
- Spusť setup.exe a nainstaluj
- Zkopíruj crack z adresáře CODEX do installdir
- Hraj

Poznámky:

- Zablokuj spouštěcí soubor .exe ve tvém firewallu, abys zabránil hře v pokusu se připojit online ..
- Pokud instalujete hry na systémový disk, může být nutné tuto hru spustit jako správce


Download:

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


nebo

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


nebo

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Bez hesla


31 srp 2017, 17:54
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 15807
Příspěvek ARK: Survival Evolved - Aberration (2017)

ARK: Survival Evolved - Aberration (2017\CZ)
RELOADED Release !!! Pro spuštění v CZ lokalizaci hru spouštět s parametrem -culture=cs !!!

ARK: Survival Evolved - Aberration (2017)

ARK: Survival Evolved - Aberration (2017)
ARK: Survival Evolved - Aberration (2017)
ARK: Survival Evolved - Aberration (2017)
ARK: Survival Evolved - Aberration (2017)

Do Image byl přidán:

 • Crack
Byl přidán záznam pro opravu dat 5%...
Příjemné hraní i Vám...

Release obsahuje DLC:
 • ARK: Aberration - Expansion Pack
 • Ragnarok - ARK Expansion Map
 • Primitive+ ARK Total Conversion
 • The Center - ARK Expansion Map
 • ARK: Scorched Earth - Expansion Pack

Systémové požadavky:

Minimální:
OS: Win7 x64
Procesor: Intel Core i5-2400 nebo AMD FX-8320 3 GHz
RAM: 8 GB
Graf. karta: NVIDIA GeForce 670 nebo AMD Radeon HD 7870


Velikost Image: 1 Blu-Ray -> 28,2 GB

ARK: Survival Evolved - Aberration (2017)
Webshare.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

ARK: Survival Evolved - Aberration (2017)
MultiUp.org (Pro pohodlné stahování doporučuju JDownloader 2)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


Naposledy upravil -Seraphim666- dne 14 pro 2017, 22:05, celkově upraveno 1

13 pro 2017, 08:18
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 01 říj 2017, 09:50
Příspěvky: 50
Příspěvek Re: ARK: Survival Evolved (2017)

ARK: Survival Evolved - Aberration / CZ / RELOADED

ARK.Survival.Evolved.Aberration-RELOADED

NFO:
Citace:
ARK Survival Evolved: Aberration (c) Studio Wildcard

12/2017 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: Steam
1 :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: Action, Adventure
Indie
Massively Multiplayer
RPG

Stranded on the shores of a mysterious island, you must learn to survive.
Use your cunning to kill or tame the primeval creatures roaming the land,
and encounter other players to survive, dominate... and escape!

Game is made standalone and includes all previous updates and DLC's!

1. Unrar.
2. Burn or mount the image.
3. Install the game.
4. Copy over the cracked content from the /Crack directory on the image to
your game install directory.
5. Play the game.
6. Support the software developers. If you like this game, BUY IT!


DOWNLOAD:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


BEZ HESLA


13 pro 2017, 14:00
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 01 říj 2017, 19:40
Příspěvky: 216
Příspěvek Re: ARK: Survival Evolved (2017)

ARK: Survival Evolved - Aberration / CZ / RELOADED

Re: ARK: Survival Evolved (2017)

Info o hře:

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Release obsahuje DLC:

ARK: Aberration - Expansion Pack
Ragnarok - ARK Expansion Map
Primitive+ ARK Total Conversion
The Center - ARK Expansion Map
ARK: Scorched Earth - Expansion Pack


Systémové požadavky:

Minimální:
OS: Win7 x64
Procesor: Intel Core i5-2400 nebo AMD FX-8320 3 GHz
RAM: 8 GB
Graf. karta: NVIDIA GeForce 670 nebo AMD Radeon HD 7870

Postup instalace:

1. Rozbal
2. Pripoj ISO
3. Nainstaluj hru
4. crackni
5. Hraj

29.6 GB RAR celkem

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Pridaný záznam na opravu dat 5%

_________________
V případě zániku linku piště PM ,provedu opravu.


Naposledy upravil Spitka dne 16 čer 2018, 08:50, celkově upraveno 1

13 pro 2017, 23:23
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class

Registrován: 07 srp 2007, 21:33
Příspěvky: 423
Příspěvek Re: ARK: Survival Evolved (2017)

ARK: Survival Evolved / CZ / CODEX

Re: ARK: Survival Evolved (2017)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


ARK: Survival Evolved - Aberration / CZ / RELOADED

Re: ARK: Survival Evolved (2017)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Prodej kreditů na SDILEJ.CZ již od 45 Kčhttp://www.warcenter.cz/viewtopic.php?p=2999610#p2999610


23 pro 2017, 12:46
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 15807
Příspěvek ARK: Survival Evolved - Extinction (2018)

ARK: Survival Evolved - Extinction (2017\CZ)
CODEX Release !!! Pro spuštění v CZ lokalizaci hru spouštět s parametrem -culture=cs !!!

ARK: Survival Evolved - Extinction (2018)

ARK: Survival Evolved - Extinction (2018)
ARK: Survival Evolved - Extinction (2018)
ARK: Survival Evolved - Extinction (2018)
ARK: Survival Evolved - Extinction (2018)

Do Image byl přidán:

 • Crack
Byl přidán záznam pro opravu dat 5%...
Příjemné hraní i Vám...

Release obsahuje DLC:
 • ARK: Extinction - Expansion Pack
 • ARK: Aberration - Expansion Pack
 • Ragnarok - ARK Expansion Map
 • Primitive+ ARK Total Conversion
 • The Center - ARK Expansion Map
 • ARK: Scorched Earth - Expansion Pack

Systémové požadavky:

Minimální:
OS: Win7 x64
Procesor: Intel Core i5-2400 nebo AMD FX-8320 3 GHz
RAM: 8 GB
Graf. karta: NVIDIA GeForce 670 nebo AMD Radeon HD 7870


Velikost Image: 1 Blu-Ray -> 59 GB

ARK: Survival Evolved - Extinction (2018)
Webshare.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

ARK: Survival Evolved - Extinction (2018)
MultiUp.org (Pro pohodlné stahování doporučuju JDownloader 2)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Update\Patch 286.103 \ CODEX:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Update\Patch 287.100 \ CODEX:
!!! Je vyžadován "Update 286.103" !!!
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Update\Patch 287.123 \ CODEX:
!!! Je vyžadován "Update 287.100" !!!
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Update\Patch 293.103 \ CODEX:
!!! Je vyžadován "Update 287.123" !!!
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


Naposledy upravil -Seraphim666- dne 08 bře 2019, 07:56, celkově upraveno 4

08 lis 2018, 06:49
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class

Registrován: 07 srp 2007, 21:33
Příspěvky: 423
Příspěvek Re: ARK: Survival Evolved (2017)

ARK: Survival Evolved - Extinction / CZ / CODEX
CODEX Release !!! Pro spuštění v CZ lokalizaci hru spouštět s parametrem -culture=cs !!!

Re: ARK: Survival Evolved (2017)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
[code]

_________________
Prodej kreditů na SDILEJ.CZ již od 45 Kčhttp://www.warcenter.cz/viewtopic.php?p=2999610#p2999610


10 lis 2018, 10:29
Profil
Warrant
Warrant

Registrován: 22 říj 2018, 15:54
Příspěvky: 198
Příspěvek Re: ARK: Survival Evolved (2017)

Re: ARK: Survival Evolved (2017)

ARK.Survival.Evolved.Extinction-CODEX
TITLE: ARK: Survival Evolved Extinction
SIZE: 59 GB
RELEASED: 11/2018
GENRE: Action
Finish your journey through the worlds of ARK in Extinction, where the story began and ends: on Earth itself! An Element-infested, ravaged planet filled with fantastical creatures both organic & technological, Earth holds both the secrets of the past and the keys to its salvation. As a veteran Survivor who has conquered all previous obstacles, your ultimate challenge awaits: can you defeat the gigantic roaming Titans which dominate the planet, and complete the ARK cycle to save Earth's future?
NOTES: This release is standalone and includes all previously released content.
SYSTEM REQUIREMENTS (Minimum):
* Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
* Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
* 8 GB RAM
* NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
* 20 GB HDD
* Requires broadband internet connection for multiplayer
SCREENS:
Re: ARK: Survival Evolved (2017) - Re: ARK: Survival Evolved (2017) - Re: ARK: Survival Evolved (2017)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


04 pro 2018, 09:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

StahovaniZaSMS Pizza Modena MP3 free download