fastshare
Grand Theft Auto 5
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 23:16





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2014 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 131, 132, 133, 134, 135
 Grand Theft Auto 5 
Autor Zpráva
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 18 kvě 2009, 14:51
Příspěvky: 38
Bydliště: Ostrava-Poruba
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Aktualizují ovladače ke grafice furt. Mám totiž na to ten program Geforce Experience a ten mi totiž zahlásí když je nová aktualizace, tak ji stáhnu a nainstalují. Jinak pokud mi něco v PC chybí tak nad tím jsem taky už uvažoval problém že nevím co. Též jsem už nějakou dobu nepřeinstaloval operační systém, naposledy se to dělalo někdy v roce 2013 mám dojem. I když občas PC čistím od víru tak stejně je ten systém zatížený. Občas dokonce padá už i internetový prohlížeč kvůli nedostatku paměti, když mám otevřených více jak 10 stránek tak se prohlížeč zasekne a prostě se vypne. Ale jak říkám, ještě před rokem mi ty nové hry jeli tak tu půl hodinu nanejvýš hodinu, teď po roce už to nejede vůbec...

_________________
i_m_a_g_e


27 srp 2019, 09:10
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Já taky naposledy přeinstalovával celý systém v roce 2013 a všechno mi funguje tak či tak i o 6 let později. :D Ono to ale bude asi v tom, že se o PC pravidelně starám a nemám v něm bordel.

Každopádně bych ve tvém případě začal přemýšlet o přeinstalování svého PC. A taky by bylo dobré napsat svůj hardware, ať víme, jestli ten tvůj PC na ty nejnovější hry vůbec má. Jinak tady je to, co mám nainstalováno v PC já a ještě jsem se nesetkal s ničím, co by nefungovalo - Java 8 Update 212, .NET Framework 4.7.2, Games for Windows LIVE a Games for Windows Marketplace (kvůli GTA 4), Visual C++ 2017 14.16.27027 a Vulkan. A samozřejmě nejnovější DirectX, ale ten se nezobrazuje mezi nainstalovanými programy.


27 srp 2019, 16:27
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 18 kvě 2009, 14:51
Příspěvky: 38
Bydliště: Ostrava-Poruba
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Takže mám počítač sestaveny na....

Základní deska : GIGABYTE H87-HD3
Procesor : Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz
Nainstalovaná paměť : 8,00 GB
Grafická karta : Geforce GTX 1660 Ti

Jinak dneska jsem ještě zkoušel ten Wolfenstein Old Blood, tam mi to alespoň najelo do hlavního menu, říkám si SUPER... takže to možná pojede :D opět houby, zapnul jsem novou hru.. černý obraz z rokem bla, bla, bla 1946 :D jenom se to potom rožlo na tu postavu a po chvilce to zas spadlo. Tak jsem si tak říkal ''No alespoň nějakou snahu to mělo když už nic'' :D

_________________
i_m_a_g_e


28 srp 2019, 11:23
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Dá se říct, že máš de facto skoro stejnou sestavu jako já jen s tím rozdílem, že já mám mnohem horší grafickou kartu (AMD Radeon HD 7700 2 GB VRAM), jinak stejné RAMky a procesor se stejnou frekvencí. Ale nestěžuju si, protože i tak jsem pořád schopen rozjet, hrát a dohrát prakticky cokoliv, co vyjde. :D

Každopádně teď už víme, že tvoje PC dokáže rozjet i ty nejnovější hry, což je dobře. Ono se totiž může občas stát, že slabá sestava je ten důvod, proč to pořád padá. Jeden můj známý měl problém s hrou Company of Heroes 2, protože měl slaboučkou grafickou kartu ATI Radeon HD 4600 512 MB VRAM. Koupil si nový hardware a hned to krásně šlapalo a nic nepadalo, přitom neudělal nic jinak. Takže jak jsem už psal, ty "utilitky" (DirectX, Visual C++ 2017 atd.), bych zkusil všechny zkontrolovat, jestli máš jejich nejaktuálnější verze. Pokud to nepomůže, tak už asi jenom přeinstalace celého systému.


28 srp 2019, 17:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2014 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 131, 132, 133, 134, 135

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze