fastshare
Borderlands 3
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 09:58





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Borderlands 3 
Autor Zpráva
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Za tohle CODEX nemůže, je to prostě další nedodělaná hra od Gearboxu. Mě už fascinuje jen to, že se hra nemá spouštět jako správce, jinak nastanou problémy...


09 lis 2019, 05:42
Profil
Colonel 3 rd class
Colonel 3 rd class
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2010, 17:23
Příspěvky: 468
Příspěvek Re: Borderlands 3

Vtipne je to, ze ja ju musim spustat ako spravca, inak mi nejde lebo v Spravcovi uloh ostane visieť proces, ale hra sa nespustí


09 lis 2019, 11:25
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Já myslím, že spustí, jenom musíš být trpělivý. Já třeba musím čekat asi minutu, než z černé obrazovky naběhnou loga. Potom Claptrap tancuje asi další minutu, než se dostanu do menu a pak další minutu trvá, než se mi načte uložená pozice. Takže já toho většinou využiju - jdu si na záchod a nachystám si něco na svačinu. :D Každopádně jsem nezkoušel, co se stane, když hru zkusím spustit jako správce, ale radši to ani dělat nebudu a jsem rád, že se to vůbec takhle spustí. A hlavně jsem zvědav, co se stane, až dorazím do Athenas v Kapitole 7...


09 lis 2019, 13:05
Profil
Colonel 3 rd class
Colonel 3 rd class
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2010, 17:23
Příspěvky: 468
Příspěvek Re: Borderlands 3

Nespustí, ostane visieť proces a po chvilke nahodí Nereaguje


09 lis 2019, 16:53
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

To mi dělalo taky, ale další den jsem to zkusil znovu a hra se najednou spustila po minutovém čekání. Ale tak já si ani nestěžuju - hlavní je, aby hra šla vůbec dohrát. Pokud to má nějaké malé problémy (což v dnešní době není moc neobvyklé s tou kadencí, jakou studia vytvářejí hry), je mi to víceméně jedno. Vztekat se začnu až tehdy, pokud hra nepůjde dohrát, protože v tom případě je ta hra na dvě věci. Jaký má vůbec smysl ji hrát, když nejde dohrát?


09 lis 2019, 17:01
Profil
Colonel 3 rd class
Colonel 3 rd class
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2010, 17:23
Příspěvky: 468
Příspěvek Re: Borderlands 3

Tak dnes sa mi to podarilo spustiť aj bez Spravcu, fakt čudne spravanie hry


10 lis 2019, 10:19
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

A mně se zase podařilo úspěšně splnit příběhovou misi v Athenas, které jsou údajně problémové místo spolu s Lectra City. Ani jeden pád, v pohodě jsem zabil toho šíleného generála a vrátil se zpátky do Sanctuary III. Je ale pravda, že já to dal bez nějaké pauzy a nezkoušel jsem, co by se stalo, kdybych v Athenas hru vypnul a zase zapnul. Prý to dělá problémy.

Až dohraju příběh, tak schválně zkusím to Lectra City, jestli budou nějaké problémy nebo ne. To je asi největší osina v zadku celé hry, když nepočítám to šíleně dlouhé načítání hry spolu se zamrznutím, když se mění nastavení.


10 lis 2019, 10:29
Profil
Colonel 3 rd class
Colonel 3 rd class
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2010, 17:23
Příspěvky: 468
Příspěvek Re: Borderlands 3

By som chcel vedieť či to robi aj original na EGS a Gearbox s tým nič nerobi alebo to odstranuju/zlepšuju s patchmi


10 lis 2019, 15:05
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Takhle - problémy se spouštěním (ne jako správce) a dlouhé načítání hry včetně změny nastavení jsou problémy i originálu. Může za to Denuvo spolu se špatnou optimalizací. Ale ty další problémy jako padání hry v Athenas nebo Lectra City jsou způsobené pouze ne úplně vyladěným crackem od CODEXu. Originál s tímhle nemá vůbec žádné problémy, hra je stabilní a všechno funguje.


10 lis 2019, 16:59
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 11:52
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Borderlands 3

To je k posrání.. Včera jsem to nainstaloval, po instalaci jsem si tak 2 hodky v pohode zahral, vypnul PC a sel spat. Ted jsem se vratil od doktora, tak to jdu zapnout.. a nic. Cerna obrazovka, "aplikace neodpovida", nepomohlo ani pul hodiny pockat, ani ta finta s DX12 na setup ini. Prostě černo a fertig. Kdybych to včera 2 hodiny nehrál, tak se nijak zvlast nedivim, ale tohle me teda pekne sejri.. D:

HA!! Tak ja uz zase parim :D Pomohlo mi tohle:

"so I am going to jot down the steps worked for me, block the Borderlands3.exe using windows firewall located inside OakGame/Binaries/Win64 folder, put that same executable in the exception list of your antivirus, install the unreal engine prerequisites located inside Engine\Extras\Redist\en-us folder, restart your pc, run the game from the desktop icon, hope this helps!"


12 lis 2019, 12:39
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

No jo, já to měl přesně naopak - nainstaloval jsem hru a nemohl ji zapnout ani za nic. Tak jsem to zkusil znova další den a hra se po chvilce spustila. :D


12 lis 2019, 19:59
Profil
Grafik
Grafik
Uživatelský avatar

Registrován: 23 bře 2008, 17:33
Příspěvky: 24
Příspěvek Re: Borderlands 3

Tady na fanouškovském webu řeší případnou češtinu nebo také shání lidi, kteří by to zasponzorovali či se přímo pustili do překladu hry:

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


15 lis 2019, 20:42
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Tak mám konečně po 38 hodinách dohráno. Zase tak špatné to nebylo, akorát mám spoustu výtek a ani pomalu nevím, kde mám začít. :D Takže začnu asi nejzásadnější věcí a tou je ta šílená doba, než se hra vůbec spustí (první černá obrazovka asi minutu, potom loga, dále tancující Claptrap opět asi minutu a po kliknutí na Continue opět až minutové načítání uložené pozice). To fakt už není moc vtipné, abych si během spouštění hry mohl dojít na záchod, nachystat si svačinu a ono to pořád nenaběhlo úplně... Dále je vidět, jak není hra pořádně otestovaná, protože se často stává, že se nějaký nepřítel spawne pod mapou, takže úplně zbytečně zabíjíte nepřátele a potom zjistíte, že jednoho z nich zabít ani nemůžete, protože není na mapě, ale pod ní. Takže následuje znovunačtení uložené pozice a opětovný boj s nepřáteli, kteří se snad už spawnuli na mapě tak, jak mají. Občas se i stalo, že se NPCčko o něco zaseklo a nedalo se dělat nic jiného než opět uloženou pozici znovu načíst. A aby toho nebylo málo, tak pokud se dostanete ke kontrolnímu bodu (takový ten zelený satelit, co se vždycky rozloží, jakmile jste u něho) a ukončíte hru, tak se nepřátelé občas automaticky respawnou a je úplně jedno, že jste je už zabili. Máte je tu znovu, takže hurá do boje a nikoho nezajímá, že tam už nemají co dělat, protože jsou mrtví. Někdo je totiž znovu vzkřísil. Další výtku mám k příběhu hry, který je natahován snad víc než kšandy - Borderlands 3 jsou stejně jako jednička a dvojka hra v otevřeném světě, ale v takovém otevřeném světě, který se skládá ze spousty lokací navzájem propojených, takže se často stává, že máte nějakou misi v jedné oblasti, takže jdete do ní, ta oblast je dlouhá jak cecek, takže skoro hodinu se probíjíte na druhou stranu, kde zjistíte, že půjdete do další lokace, která se skoro stejně dlouhá jako ta před ní, takže další necelá hodinka a pak zase zjistíte, že musíte do další oblasti a ta už je konečně kratší, takže zabijete bosse a mise je splněna. Respektive pouze jedna kapitola, kterých je ve hře 23 a drtivá většina z nich zahrnuje právě putování po šíleně dlouhých lokacích. Málokdy je tam kapitola, která se odehrává v krátké lokaci a netrvá ani 30 minut. A ještě takový malý spoilerek - v 19. kapitole na vás čeká klasické klišé s předčasným koncem, jak to bylo třeba ve filmu Babovřesky, jenže vás čekají stále ještě 4 kapitoly po tomhle. :D Samozřejmě to lze jen tak rychle proběhnout, ale to se moc nevyplácí, protože okolí je přeplněné bednami s municí a občas i různými zajímavými předměty (já takhle jednou našel parádní raketomet, proti kterému mělo jen málo nepřátel šanci).

Každopádně jsem rád, že mi hra ani jednou nespadla a to ani v problematických lokacích jako Athenas, které jsem prošel naprosto bez problémů a mohl jsem pokračovat vesele v příběhu. Buď jsem byl prostě ten šťastlivec, co s tím neměl velké problémy, nebo je ten crack od CODEXu fakt víceméně v pohodě až na pár výjimek a to jen lidi neví, že nestačí hru jenom stáhnout, vložit crack a hrát... Nevím, čím to je, ale s hrou ještě nekončím. Zazálohuju si save a vyzkouším ještě problematické Lectra City, které je prý největší osina v zadku a samozřejmě i různé vedlejší mise. Uvidíme, třeba to nebude jen ubohé putování po šíleně dlouhých lokacích... :)


19 lis 2019, 20:52
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Tak už jsem dokončil snad všechny vedlejší mise ve hře včetně problematického Lectra City. Úplně v pohodě jsem se do toho města dostal, udělal tam všechny mise a ani jeden problém. :D


30 lis 2019, 18:16
Profil
Private
Private

Registrován: 05 pro 2009, 16:24
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Borderlands 3

Jsem na začátku u toho monitoru s Lilith a ona mi neotevře ty vrata jen stojí a nic nevíte někdo co mám udělat.Je tam psané sleduj monitor.Po přehrání monitoru se nic nestalo.


05 úno 2020, 20:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze