fastshare
:.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 27 bře 2024, 05:57





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.: 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 30 srp 2006, 08:57
Příspěvky: 1560
Bydliště: Warcenter
Příspěvek :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:


_________________


30 črc 2008, 14:47
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 20:31
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Zdravim,

pripada mi, ze je tu nejak mene dokumentu nez tu bylo drive, cim to je? Drive, kdyz byla tato sekce samostatna, bylo dokumentu spoustu. Nedalo by se s tim neco delat?


25 črc 2009, 09:14
Profil
Private
Private

Registrován: 25 kvě 2008, 11:35
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Mam pocit, ze ste ich jednoducho vymazali.

Pekne svinstvo :?


26 črc 2009, 08:28
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2007, 20:08
Příspěvky: 301
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Původní sekce se rozdělila na dvě části, Dokumenty s českým dabingem a Dokumenty v originále v sekci Filmy - Filmy dokumenty.
Ke smazání témat nedošlo, prozatím jsou umístěny v sekci Filmy - Filmy dokumenty, dojde k jejich rozdělení a dokumenty s českým dabingem budou umístěny této sekci.
Nerez se vám k tomu jistě přesněji vyjádří a uvede důvody oddělení.

_________________


26 črc 2009, 13:40
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 20 kvě 2009, 17:24
Příspěvky: 94
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Zdravím vespolek,

dobrých dokumentů není nikdy nadbytek .... nějak jsem tomu v poslední době propadl - pouze mám občas dilema, kam s tím :shock:

logicky .... jde o Dokument, takže asi sem :

Filmy - CZ/SK nebo CZ/SK dabované dokumenty
České, slovenské nebo česky a slovensky dabované dokumenty


ovšem moje uploady a témata jsou DvD, takže když se koukám na :

Filmy - CZ/SK nebo CZ/SK dabované DVD
Česká a Slovenská filmová tvorba a České a Slovenské dabované filmy v DVD kvalitě


ale asi to bude i tím " Jiný kraj, jiný mrav " a nebo sedím u toho kompu už mooooooc dlouho :D


12 led 2010, 14:47
Profil
Private
Private

Registrován: 10 kvě 2009, 15:06
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Zdravím,

jen jsem se chtěl zeptat, jestli by někdy v budoucnu až budou mít admini čas, tak jestli by bylo možný udělat speciální private sekci jen o vesmíru. Tohle téma je velice zajímavé a docela obecné takže by to bylo super kdyby něco takovýho bylo. Vím, že to je nějáká ta práce navíc a ani to přímo nežádám, jen říkám svůj názor. Oceňuji, co vše tu admini dělají, ne jak jiní lidé co neumí ocenit a ještě tu dělají bordel (nebudu jmenovat :D ).



Takže jeětě jednou díky :evil:


20 led 2010, 15:34
Profil
Private
Private

Registrován: 18 kvě 2009, 18:03
Příspěvky: 1
Příspěvek Seznam dokumentů

Ahoj, mám trochu problém s nepřehledností. Nešel by vytvořit nějaký seznam přímo dokumentů, a to nejen abecední, ale i třeba tématický (příroda, historie, vesmír atd.). Vím, že dřív tu něco takového bylo (abecední), i když to nebylo moc aktualizované, ale teď jsem tu už tento seznam nenašla. Bylo by to pro mnoho lidí usnadnění práce, pokud hledají dokument určitého žánru nebo dokonce určitý dokument. Díky moc a díky za vaši práci. Je to fajn, dokumenty skoro nikde nejsou k sehnání:o)


20 led 2010, 23:13
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2007, 20:08
Příspěvky: 301
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

opět se pokusím hromadně odpovědět na vaše otázky.

  • Fórum Filmy - CZ/SK nebo CZ/SK dabované dokumenty je určeno pro česky nadabované dokumenty a rozlišením by měla být koncovka v názvu předmětu - pro DVDripy bez koncovky, DVD koncovka DVD, pro filmy v HD kvalitě koncovka HD.
    Je to bohužel nešikovné, že jsou zde zařazeny dokumenty v rozdílné kvalitě, ale to je výsledkem oddělení dokumentů s českým resp. slovenským dabingem.
  • Vytvoření podfóra pro dokumenty zaměřené na téma vesmíru není asi reálné. Řešením by bylo označení typu dokumentu v seznamu.
  • Seznam je plánovaný. Musíme se s moderátory domluvit na podobě seznamu (rozdělení na žánry, označení kvality). Případné připomínky a návrhy rádi uvítáme.

_________________


22 led 2010, 02:57
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 26 pro 2009, 22:35
Příspěvky: 44
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

nevim proc to nezustalo ,tohle deleni je neprehledny


14 úno 2010, 09:57
Profil
Private
Private

Registrován: 06 led 2009, 15:36
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

chtělo by to udělat seznam dokumentů :)

_________________
Jestli cokoli potřebujete pište mi sz.


26 úno 2010, 17:02
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 13 kvě 2007, 13:20
Příspěvky: 9
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Zdravim,
četl jsem, že se sekce "Dokumenty" rozdělovala na dvě části. Proč se nerozdělila stějně jako jsou filmy ? Na část, která je buď CZ nebo s titulkama a patří tam ripy, divx, xvid apod. a na část "Full" DVD. Celkem dost dokumentů bych ocenil jako DVD a spíše narážim na .avi'čka a dohledat si tam právě dvd celkem nic moc.

_________________
i_m_a_g_e

Moje uploady můžete volně šířit.
Při problémech s uploady pište SZ.


07 bře 2010, 02:30
Profil
Private
Private

Registrován: 10 črc 2009, 09:46
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Zdravím, za tuto sekci sem opravdu rád.zajímají mě především dokumenty z 2.světové války a tímto bych se chtěl zeptat jestli někdo náhodou nenatáčí dokument ,,Apokalypsa - Druhá světová válka,, který právě běží každý pátek ve 20:05 na STV2?Jde mi především o ten dubbing(je tam sice slovenština ale lepší než nic).Já sem tuto serii už na netu našel a možná je i tady na fóru ale je pouze ve verzi Eng s titulky.U těchto dokumentů mám radši dubbing.Nemá někdo natočeno pls?


18 dub 2010, 11:38
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 11 kvě 2009, 12:49
Příspěvky: 57
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Zdravím, jsem taky fanda dokumentů a moc bych uvítal rozdělení na TVrip, DVD dokumenty a HD dokumenty


18 dub 2011, 14:31
Profil
Private
Private

Registrován: 24 říj 2008, 13:19
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Já bych zde uvítal například to, aby byla sekce Dokumenty a v ní buď ripy nebo DVD. V té pak rozdělený dubbing a v názvu uvedené důležité parametry :-).

Poznámka moderátora:
Jak už jsem psal jinde, složité dělení sekce Dokumenty vzhledem k velkému rozptylu kvality
nabízených kopií nepovažuji za vhodné. Mělo by stačit vyčlenění HD jakosti jako standardu
i pro další léta a ostatní ponechat (včetně dělení na cizoj. a CZ/SK audio) bez dalšího členění.
Od konce listopadu (november) 2011 je v provozu abecední seznam témat (aktualizovaný
on-line) a bylo upraveno i vyhledávání (pro krátká slova a číslice), takže vyhledat požadované
by neměl být problém. ;-)
ladan


Naposledy upravil ladan dne 05 led 2012, 14:07, celkově upraveno 1
Vložena poznámka k příspěvku


05 říj 2011, 12:10
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 28 črc 2010, 17:52
Příspěvky: 30
Příspěvek VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI

Dokumenty ako téma fajn na niektorom fóre som videl ako tu písal vojtah zoznam dokumentov čo by bolo fajn ale nečudujme sa že tu dobrých dokumentov ubúda keď niekto vymazáva linky kôli free fóram . Nehovorím že free je zlé ale upload na free je dosť zložité a zdĺhavé keď pri konci uploadu vám to niekoľko krát spadne a musíte od znovu pri viacerých príspevkoch je to na niekoľko dni. s pozdravom pre ladan


18 kvě 2013, 13:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze