fastshare
Smallville / CZ, EN
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 3353
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 26 bře 2019, 19:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Smallville / CZ, EN 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 14 zář 2008, 17:13
Příspěvky: 3
Příspěvek Smallville / CZ, EN

Jednoho dne postihne zapadlé městečko Smallville neštěstí, déšť meteoritů změní život spoustě lidí. Syn bohatého a bezohledného Lionella

Luthora, Lex, je ozářen a přijde o vlasy, malá Lana Langová ztratí oba rodiče a bezdětní a po dítěti marně toužící manželé Kentovi naleznou uprostřed

kukuřičného pole malého chlapečka. Adoptují ho, přičemž už tuší, že malý Clark nepochází z této planety. Střihem se dostáváme o 12 let později, kde

dospívající Clark překvapuje své okolí i sám sebe svými neobvyklými schopnostmi - svou rychlostí a silou. Začíná si uvědomovat, že je jiný, a rodiče mu

odhalí tajemství jeho příchodu. Při autonehodě se seznámí s Lexem Luthorem, zachrání mu život a mezi oběma muži vzniká přátelství. Mezitím se v místní

nemocnici probouzí z komatu Jeremy, hoch, který byl rovněž postižen ozářením v kukuřičném poli, když jej předtím jeho spolužáci připoutali ke kůlu jako tzv.

strašáka roku. Mstí se svým bývalým kamarádům, dostává je do komatu elektrickými výboji. Jeho běsnění dokáže zastavit jen superman Kent Clark.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Smallville / CZ, EN


Info o kvalitě:


Format : Matroska
File size : 1.43 GiB
Duration : 40mn 29s
Overall bit rate : 5 061 Kbps
Encoded date : UTC 2010-02-21 07:17:49
Writing application : mkvmerge v3.1.0 ('Happy up here') built on Jan 19 2010 12:09:24
Writing library : libebml v0.7.9 + libmatroska v0.8.1
Video #1
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : [email protected]
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 5 frames
Muxing mode : Container [email protected]
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 40mn 29s
Bit rate : 4 384 Kbps
Nominal bit rate : 4 301 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16/9
Frame rate : 25.000 fps
Original frame rate : 23.976 fps
Resolution : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.190
Stream size : 1.24 GiB (87%)

Audio #2
ID : 2
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Codec ID : A_AC3
Duration : 40mn 29s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 384 Kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Surround: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Stream size : 111 MiB (8%)
Language : English
Audio #3
ID : 3
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Codec ID : A_AC3
Duration : 40mn 29s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 192 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Stream size : 55.6 MiB (4%)
Title : CZ AUDIO 2.0
Language : CzechUkázka :
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Série 7 : 720p.BLURAY.x264

Epizoda 1: Bizarro / Bizarro

Oficiální popis: Clark se střetává s Bizarrem, posledním přízrakem z Phantom Zone a následující souboj zapříčiní přelomení přehrady. Proud vody se valí směrem k pevnině. Lex, který byl právě zatčen za Laninu vraždu, je uvězněný pod vodou v policejním voze. Nakonec je ale zachráněn záhadnou mladou ženou. Lois stihne dostat Chloe do bezpečí, která je ale v nemocnici prohlášena za mrtvou. Stejná žena, která zachránila Lexe, se znovu objevuje u Kentů na farmě a tentokrát je její totožnost odhalena. Jde o Clarkovou sestřenici z Kryptonu - Karu Zor-El alias Supergirl.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Epizoda 2: Kara / Kara

Oficiální popis: Clark a Lois najdou Karynu vesmírnou loď, ale ještě než ji stihnou otevřít se z ničeho nic vynoří Kara a odrovná Lois. Clark je velice překvapený poté co mu Kara říká, že je tady aby ochránila malého Kal-Ela. Navzdory příchodu Kary, sklíčený Clark usoudí, že bez Lany už ho ve Smallville nic nedrží. Namíří si to přímo do Pevnosti Osamění aby mohl zahájit svůj trénink jako superhrdina. Jor-El mu ale říká, že Karyn otec - Zor-El, bratr Jor-Ela - je ďábelský a Kara je nebezpečná. Z tohoto důvodu musí Clark zůstat ve Smallville a odhalit pravý důvod jejího příchodu na Zem. Lex učiní senzační zjištění týkající se Lany a Projektu 33.1.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Epizoda 3: Fierce / Divokost

Oficiální popis: Kara si zoufale chce najít přátele a zapadnout na Zemi. Clark ji ale radí, aby se chovala nenápadně dokud nedostane své schopnosti pod kontrolu. Navzdory jeho varování, když prochází kolem průvod "Miss Sladká Kukuřice", Kara se zapíše a účastní se soutěže. Tyler, Carly a Tempest - tři dívenky infikované meteority mají v pláně za pomoci svých schopností ukradnout cennou mapu ke skrytému pouzdru s údaji o současnosti. Poté, co Tyler zahlédne Karu jak používá své schopnosti, dívky začnou předstírat přátelství. Ale ve skutečnosti ji chtějí jen využít pro svůj vychytralý plán.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Epizoda 4: Cure / Léčba

Oficiální popis: Chloe se dozví, že Dr. Curtis Knox léčil lidi infikované meteority a odebíral jim jejich schopnosti. Chloe se zoufale snaží zbavit svých schopností a tak si s Dr. Knoxem domlouvá schůzku. Netuší však, že pan doktor má zvrácený plán, který spočívá v zabití pacientů a následném odebrání jejich orgánů. Mezitím, Kara naláká Jimmyho aby jí pomohl lokalizovat její krystal a postavit se proti příkazu Clarka, který chce aby Kara i po objevení krystalu zůstala na farmě. Krom toho, Lana zařídí tajné sledování Lexe.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Epizoda 5: Action / Klapka, kamera, akceU tohoto dílu použito audio horší kvality z náhradního zdroje , doplnění kvalitního audia při nejblišším opakování.

Oficiální popis: Obyvatelé Smallville jsou nadšení, když se v jejich městě začne natáčet "Warrior Angel" - film založený na komiksové předloze. Avšak, poté co hlavní herečka Rachel Davenport odstartuje v autě s přeříznutými brzdami, Clark musí zasáhnout a zastavit nekontrolovatelné auto. Naneštěstí, jeden z posedlých fanoušků je svědkem tohoto hrdinského činu. A tak usoudí, že Clark je skutečný živoucí super-hrdina a jeho přítelkyně Lana musí být zlikvidována, aby Clark mohl naplnit svůj osud. Mezitím, Lex objeví Lionela v jakési kajutě.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Epizoda 6: Lara (Lara)

Oficiální popis: Clark zjistí, že Kara hledá ve Washingtoně svůj krystal. Poté, co se vloupe do laboratoře je zajata a držena pod sedativy, které obsahují kryptonské sérum pravdy. Sérum ji způsobí opětovné prožití předchozí cesty na Zem, když následovala Clarkovou biologickou matku Laru na Kentovu farmu. Clark přichází včas aby ji zachránil, ale po zničení stroje se spalujícím zrakem, se také on stává obětí onoho séra a vidí to samé co Kara: svou matku.Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Epizoda 7: Wrath / Hněv

Oficiální popis: Směs kryptonitu a vysokého napětí během bouře způsobí, že Lana absorbuje Clarkovy schopnosti. Nově nalezené super-schopnosti využije na vloupání se do Lexova sejfu a ukradne usvědčující důkazy, které následně předá Lois a Grantovi. Lana požaduje aby začali pracovat na příběhu, který odhalí Lexova tajemství. Poté, co Grant odmítne použít ukradený materiál, se Lana rozhodne postarat o Lexe sama. Clark se snaží Lanu zastavit před zabitím Lexe a tak super bitva pokračuje mezi nimi dvěma.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Epizoda 8: Blue / Modrá

Oficiální popis: Clark zaslechne hlas své biologické matky Lary, volající o pomoc z Karyna krystalu. Navzdory varování Jor-Ela se jí rozhodne vysvobodit. Lara se tak shledá se svým synem a daruje mu Jor-Elův prsten, který obsahuje modrý kryptonit. Jakmile si ho Clark nasadí, uvědomí si, že Zor-El všechno zmanipuloval a modrý kryptonit tak připraví Clarka o jeho schopnosti, přičem Zor-Elovi umožní převzít kontrolu nad Pevností Osamění. Mezitím, Chloe a Lex zjistí, že Lois a Grant spolu randí. Oba je ale varují aby s tím skoncovali.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Epizoda 9: Gemini (Gemini)


Oficiální popis: Clark se vrátí do Smallville z Pevnosti Osamění a řekne Laně o zmizení Kary. Krom toho jí řekne, že by měli spolupracovat aby složili Lexe na kolena. A tak mu Lana poskytne všechny informace, které dosud nashromáždila, včetně záznamu o muži jménem Adrian, který byl infikován mimozemskou substancí. Adrian tajně nastraží bombový útok na Chloe a řekne Lois, že pokud se jí nepodaří přesvědčit Lexe k doznání o jeho experimentech s Levelem 33.1, tak odpálí bombu. Chloe, v domnění, že se blíží její konec, prozrazuje Jimmymu své meteoritické tajemství.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Epizoda 10: Persona (Persona)

Oficiální popis: Zatímco je Clark zmrazený v Pevnosti, Bizarro zaujme jeho místo po boku Lany. Lana ale netuší, že je s Bizarrem. Užívá si "nového Clarka" a sdílí s ním informace, které nashromáždila o sériovém vrahovi, který připravuje své oběti o všechny minerály. Oba usoudí, že to musí být Brainiac, a Bizarro ho začíná hledat. Lex je ohromený reakcí Lionela, který se dozvěděl, že Grant je klonem Juliana.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Epizoda 11: Siren (Sirena)Oficiální popis: Chloe se během utajené práce pro Olivera podaří zastavit jeden z Lexových projektů. Následně ji ale napadne Black Canary, záhadná žena se subsonickým (podzvukovým) křikem. Dinah Lance, což je její alter ego, je konzervativní moderátorka talk show, která pracuje v Daily Planet a střetává se s Lois. Lex přesvědčí Black Canary, že Green Arrow a jeho parta jsou teroristi, a proto zaútočí na Green Arrowa a Clarka. Mezitím, Lois odhalí Oliverovo tajemství.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Epizoda 12: Fracture (Zlom)Oficiální popis: Lois při sledování Lexe do Detroitu zjišťuje, že našel Karu, která trpí ztrátou paměti. Finley pracuje jako sběrač nádobí, který je posedlý Karou a obává se, že jí Lex vezme pryč. A proto postřelí Lexe, a drží Karu a Lois v zajetí. Po nalezení Lexe v kómatu se Chloe nabídne, že ho vyléčí, ale Clark jí to nechce dovolit.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Epizoda 13: Hero (Hrdina)Oficiální popis: Kara a Jimmy jdou na koncert skupiny One Republic, a jedním z promotérů se ukáže být někdejší Smallvillčan, Pete Ross. Pete nevědomky žvýkáním nějaké žvýkačky z kryptonitu získá superschopnosti. Clark a Chloe jsou ze setkání se starým přítelem nadšení, ale varují ho, aby svoje schopnosti nepoužíval na veřejnosti. Nicméně Lex se o Peteových schopnostech dozví, a chce po něm, aby se vloupal do Lionelova sejfu, jinak že vyzradí, že Chloe je meteoritická zrůda.Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Epizoda 14: Traveler (Cestovatel)


Oficiální popis: Lionel pod záminkou unese a uvězní Clarka v kryptonitové kleci v jedné z budov LuthorCorpu. Poté, co Chloe a Lana najdou na farmě vojenskou elektro sondu, hned se obrátí na Lionela, ten ovšem podezření odvrátí na Lexe. Chloe a Lana vezmou Karu do Pevnosti a prosí Jor-Ela, aby jí vrátil paměť, neboť ona je jediná, kdo dokáže Clarka zachránit.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Epizoda 15: Veritas (Veritas)Oficiální popis: Kara se rozhodne naučit Clarka létat za účelem posílit jeho šance proti Brainiacovi. Nicméně zdá se, že Brainiac je ve výhodě proti kryptonským příbuzným. Navíc někdo z Clarkových milovaných se ocitne chycený v křížové palbě.Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Epizoda 16: Descent (Pád)Oficiální popis: Tajemství spolku Veritas vede Lexe nebezpečným směrem, který protne jeho cesty s Clarkovými. Půjde zde o velký boj o moc a jedna postava zemře.Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Epizoda 17: Sleeper (Spící Agent)Oficiální popis: Clark zoufale hledá Karu a Brainiaca, protože Brainiac je jediný, kdo dokáže zvrátit Lanin zdravotní stav. Clark požádá Chloe, aby prověřila jakékoliv velké proudové nárazy v oblasti, takže se nabourá do pár vládních počítačů, čímž spouští alarm. Jimmy má na výběr mezi - Ministerstvem vnitřní bezpečnosti, které mu hrozí vězením, když jim nepomůže zatknout Chloe - a Lexem, který mu nabízí pomoc při očistění Chloe, pokud Jimmy souhlasí, že bude jeho dlužníkem.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Epizoda 18: Apocalypse (Apokalypsa)
Oficiální popis: Clark zjistí, že Kara odeslala v minulosti z Kryptonu zprávy, které naznačují, že Brainiac chtěl zabít miminko Kal-Ela, takže by Clark v budoucnosti vůbec neexistoval. Clark je rozpolcený, protože si myslí, že svět by byl lepší, kdyby do Smallville nikdy nedorazil. Jor-El mu umožní vidět, jaký by mohl být život bez Clarka - Lex je prezidentem Spojených států, Kara je vychována Luthorovými, Jonathan je naživu, Lana je šťastně vdaná a Chloe s Lois jsou vynikající reportérky.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Epizoda 19: - Quest (Pout)Oficiální popis: Lex je napaden maskovaným cizincem, který mu na hruď vyřeže kryptonské symboly, sloužící jako zpráva pro Clarka. Chloe

a Clark se tím zabývají a odhalí, že jeden člen klanu Veritas přežil a ukrývá se v kostele. Clark a Lex se předhání v tom, kdo jako první najde tohoto

záhadného člena, který drží klíč ke Clarkově přežití.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Epizoda : 20 - Arctic (Arktida)Oficiální popis: Kara řekne Lexovi, že je předurčen porazit Cestovatele a nabídne se, že ho vezme do Pevnosti, kde se naučí jak ho

přemoci. Clark je ohromený rozhodnutím Kary jít za Lexem, ale ukáže se, že Brainiac se vydává za Karu, která je ve skutečnosti uvězněna v Zóně přízraků.

Chloe je zadržena Ministerstvem vnitřní bezpečnosti a Lana se probudí z komatózního stavu. Mezitím, v epickém sledu událostí, se Clark utká s Lexem v

Pevnosti a Lex se dozví Clarkovo tajemství.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Samostatné české zvukové stopy na serii 7.Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Opravena špatná synchronizace v serii 7 v dílech 2 a 3.


Série 8 : 720p.BluRay.x264-SiNNERS

Info o kvalitě:
Format : Matroska
File size : 1.52 GiB
Duration : 42mn 40s
Overall bit rate : 5 112 Kbps
Encoded date : UTC 2010-03-16 09:18:02
Writing application : mkvmerge v3.1.0 ('Happy up here') built on Jan 19 2010 12:09:24
Writing library : libebml v0.7.9 + libmatroska v0.8.1
Video #1
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : [email protected]
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 5 frames
Muxing mode : Container [email protected]
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 42mn 38s
Bit rate : 4 144 Kbps
Nominal bit rate : 4 246 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16/9
Frame rate : 23.976 fps
Resolution : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.188
Stream size : 1.23 GiB (81%)
Language : English

Audio #2
ID : 2
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Codec ID : A_AC3
Duration : 42mn 40s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 640 Kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Surround: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Stream size : 195 MiB (13%)
Title : ENG AUDIO 5.1
Language : English

Audio #5
ID : 5
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Codec ID : A_AC3
Duration : 42mn 40s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 224 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Stream size : 68.4 MiB (4%)
Title : CZ AUDIO 2.0
Language : Czech

Text #3
ID : 3
Format : UTF-8
Codec ID : S_TEXT/UTF8
Codec ID/Info : UTF-8 Plain Text
Title : Eng subtitle
Language : English

Text #4
ID : 4
Format : UTF-8
Codec ID : S_TEXT/UTF8
Codec ID/Info : UTF-8 Plain Text
Title : CZ TITULKY
Language : CzechEpizoda : 1 - Odyssey (Cesta)Oficiální popis: Liga Spravedlnosti, vedená Green Arrowem, vyráží do Arktidy hledat Clarka, který zmizel po zhroucení pevnosti. Parta okamžitě přichází do konfrontace s novou šéfkou Luthorcorpu, Tess Mercer. Mezitím je Chloe držena ve vazbě podezřelou skupinou, která odhalila její novou schopnost. Clark opět přišel o své schopnosti, poté co mu je odebral Jor-El.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Epizoda : 2 - Plastique (Plastik)
Oficiální popis: Clark se hned ve svém prvním dni v Daily Planet pouští do spolupráce s Lois na jednom článku, když přímo před budovou DP vybuchne autobus. Clark zachrání mladou dívku jménem Bette, která se sblíží s Chloe skrz své meteoritické schopnosti, kterými obě disponují. Bette ale tají obrovské tajemství. Záchranář Davis Bloome přijíždí do Metropolis a okamžitě si padne do oka s Chloe.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Epizoda : 3 -Toxic (Jed)Oficiální popis: Oliver zkolabuje na dobročinné akci a zbývá mu jen 24 hodin života. Clark a Chloe zavolají na pomoc Davisa, ale jeho prognóza není radostná. Blouznící Oliver se ve vzpomínkách vrací do doby, kdy uvíznul na ostrově, a kde se naučil jak používat luk a šíp. Vzpomíná také na první střetnutí s Tess na tom samém ostrově, poté co byla unesena pašerákem drog. Mezitím, Chloe se rozhodne použít její nové schopnosti k záchraně Olivera, Clark je velice překvapen.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil kommin dne 18 bře 2010, 11:36, celkově upraveno 4

06 bře 2010, 19:40
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 06 říj 2008, 12:00
Příspěvky: 63
Příspěvek Re: Smallville / CZ,EN

Ahoj, nebyly by v HD i díly předchozích 6 serii?

_________________
Z důvodu ztráty dat mrtvé linky neobnovuji


07 bře 2010, 09:53
Profil
Private
Private

Registrován: 14 zář 2008, 17:13
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Smallville / CZ,EN

pepino100 píše:
Ahoj, nebyly by v HD i díly předchozích 6 serii?
Na šesté sérii průběžně pracuji až ji budu mít celou upravenou určite počítám s přidáním!
Na pátou sérii nemám bohužel kvalitní zvuk ,aby jej stálo za to , upravovat do HD.

První 4 série snad ani HD kvalitě nevyšly takže ty bohužel nemám!


07 bře 2010, 11:11
Profil
Private
Private

Registrován: 14 zář 2008, 17:13
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Smallville / CZ,EN

Zdarec lidi neměl by někdo nepravenou cz stopu : serie 7 díl 17 to jest dnešní díl

Výpadek signálu cca prvních 6 minut


09 bře 2010, 18:25
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 06 říj 2008, 12:00
Příspěvky: 63
Příspěvek Re: Smallville / CZ, EN

Ahoj můžeš prosím tě opravit u 2 dílu part 7, u 14 dílu part 5, u 16 dílu part 5, u 18 dílu part 14? A budeš dodělávat 8 serii?
diky

_________________
Z důvodu ztráty dat mrtvé linky neobnovuji


05 črc 2010, 21:23
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 06 říj 2008, 12:00
Příspěvky: 63
Příspěvek Re: Smallville / CZ, EN

No jak tak koukám tak tady ke změně nedojde

_________________
Z důvodu ztráty dat mrtvé linky neobnovuji


04 pro 2010, 11:59
Profil
Private
Private

Registrován: 18 zář 2010, 10:04
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Smallville / CZ, EN

všechny sezóny jsou v 720p vlastním 1-4 720p i 8. a 9. a 10. hele nechtěl by jsi tu uploadovat jinam??? Rapid mi moc nevyhovuje třeba CZShare


07 pro 2010, 17:08
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 06 říj 2008, 12:00
Příspěvky: 63
Příspěvek Re: Smallville / CZ, EN

bluebeing píše:
všechny sezóny jsou v 720p vlastním 1-4 720p i 8. a 9. a 10. hele nechtěl by jsi tu uploadovat jinam??? Rapid mi moc nevyhovuje třeba CZShare


Tak to sem nahoď

_________________
Z důvodu ztráty dat mrtvé linky neobnovuji


13 srp 2011, 06:23
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 06 říj 2008, 12:00
Příspěvky: 63
Příspěvek Re: Smallville / CZ, EN

Čus
budete sem někdo dávat tenhle seriál v CZ? Dávají ho denně na v tv na NOVA.

_________________
Z důvodu ztráty dat mrtvé linky neobnovuji


29 srp 2011, 05:52
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 12 kvě 2009, 10:09
Příspěvky: 82
Příspěvek Re: Smallville / CZ, EN

Bude někdo dělat i 9.sérii?Otázečka:Jakou máš zvukovou stopu u první série-myslím kvalitu-Je to z vhs,nebo nově nahrané z novy?


24 zář 2011, 09:15
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 06 říj 2008, 12:00
Příspěvky: 63
Příspěvek Re: Smallville / CZ, EN

Tady

http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=91&t=329620&p=2860785#p2860785

Postupně vkládám tenhle seriál v HD od 1 serie. Je u toho i zvlášť CZ audio.
Pokud by byl někdo ochotný to sesynchronizovat byl bych mu vděčný.
Předem diky

_________________
Z důvodu ztráty dat mrtvé linky neobnovuji


18 led 2013, 17:19
Profil
Private
Private

Registrován: 22 kvě 2008, 14:00
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Smallville / CZ, EN

nemáte to niekto? idealne SK dabing, no uspokojím sa aj s CZ :) dakujem krásne


30 lis 2017, 17:02
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

StahovaniZaSMS Pizza Modena MP3 free download