fastshare
Outriders
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 18:46





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Outriders 
Autor Zpráva
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 srp 2009, 15:45
Příspěvky: 96
Příspěvek Re: Outriders

Omlouvám se nečetl. Dík. Nic méně takovým to způsobem jsem to ještě nedělal. Proto jsem se ptal.


11 dub 2021, 16:26
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Outriders

V pohodě, je to tam tučně vyznačené tak příště nejen Scrollovat k Linkům ;-)

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


11 dub 2021, 16:36
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 29 led 2007, 20:33
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Outriders

Zdravím vše muže mě někdo poradit, jak mam zprovoznit tu to hru, porad se mě to nedaří.
Postupuji podle návodu.
Stream mam naistalován v pc bez nějakých aktivit a her.
Máš-li zaplý STEAM vypni jej – OK stream vypnu.
Přidej Demo do knihovny (instalaci zruš – jen klikni na odkaz a zavřít instalaci = registrace Dema) - OK provedu všiml jsem si, pokud já aspoň kousek dema nestáhnu tak se mě nevytvoří v pc Stream složka common.
Složku "OUTRIDERS" vlož do STEAM složky "...\steamapps\common“ OK kopíruji do C:\Program Files (x86) \Steam\steamapps\common
Obsah složky "Steam" vlož do Tvé Steam složky OK kopíruji do C:\Program Files (x86) \Steam
Spustit "Online-Fix.exe" a rozbalit do složky se hrou OK rozbalím ale teď nevím, kde mam hru ve složce"...\steamapps\common" Fix nechce zmodrat.
zapni STEAM a přihlaš se -> hru spouštět skrze "OUTRIDERS-Win64-Shipping.exe" OK, když toto zkusím tak na mě vyskočí okno s nápisem tato hra patří drakoška požádám o přístup atd...
Další okno žádost o sdíleni knihovny, žádost o sdíleni knihovny odkliknu. Další okno, aby mohlo dojit ke sdíleni her, musí se vlastník přihlásit.
A to je vše budu velice rad, když mě poradíte, co dělám špatně.


15 dub 2021, 06:03
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Outriders

[quote="MirekDream"]Zdravím vše muže mě někdo poradit, jak mam zprovoznit tu to hru, porad se mě to nedaří.
Postupuji podle návodu.
Stream mam naistalován v pc bez nějakých aktivit a her.
Máš-li zaplý STEAM vypni jej – OK stream vypnu.
Přidej Demo do knihovny (instalaci zruš – jen klikni na odkaz a zavřít instalaci = registrace Dema) - OK provedu všiml jsem si, pokud já aspoň kousek dema nestáhnu tak se mě nevytvoří v pc Stream složka common.
Složku "OUTRIDERS" vlož do STEAM složky "...\steamapps\common“ OK kopíruji do C:\Program Files (x86) \Steam\steamapps\common
Obsah složky "Steam" vlož do Tvé Steam složky OK kopíruji do C:\Program Files (x86) \Steam
Spustit "Online-Fix.exe" a rozbalit do složky se hrou OK rozbalím ale teď nevím, kde mam hru ve složce"...\steamapps\common" Fix nechce zmodrat.
zapni STEAM a přihlaš se -> hru spouštět skrze "OUTRIDERS-Win64-Shipping.exe" OK, když toto zkusím tak na mě vyskočí okno s nápisem tato hra patří drakoška požádám o přístup atd...
Další okno žádost o sdíleni knihovny, žádost o sdíleni knihovny odkliknu. Další okno, aby mohlo dojit ke sdíleni her, musí se vlastník přihlásit.
A to je vše budu velice rad, když mě poradíte, co dělám špatne

Nevim jestli ti poradim, ale napisi ti jak jsem to udelal ja a me to slape jak hodinky, stahl jsem si to z toho odkazu co jsem tu hodil na sklo, potom normalne rozbalil, nainstaloval, a prekopiroval soubory co jsem mel do hry, ale antivir mi napsal, ze neco se mu z te slozky nelibilo a smazal mi to, ale neresil jsem to a zkusil jsem to spustit a normalne mi to maka, ale musim mit zaplej steam, ve kterem jsem nic nedelal, jinak hraji pouze singl, ve vice lidech nevim jestli to pujde, ale to stejnak nemam v planu hrat , jelikoz me sing bavi


15 dub 2021, 08:24
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 29 led 2007, 20:33
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Outriders

už to šlape podle návodu (jedno špatné kopirováni)


16 dub 2021, 18:50
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 29 led 2007, 20:33
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Outriders

Zdravím vše chci se zeptat na takoví malí problém. Hraji hru Outriders, ale anglicky neumím!!!
Jedná se o questy, například quest Payback Side Quest, kde mam zabit kapitána a donesu hlavu tomu vojákovy. Vše splním a dostanu odměnu, ale u tohoto questu zůstává vykřičník stým že mužů quest opakovat ale proč? Když jsem to splnil. Nebo další quest, kde mě požádá Mr.Chang (mříže mezi obchody se zbraněmi a oblečením) abych osvobodil prodavačku Eva Lopez, splním prodavačka je v obchodě získám odměnu. A znovu na mřížích sviti vykřičník že mužů splnit quest a Mr.Chang žije on na začátku questu umře. Tak se ptám dělám něco špatně nebo je to chyba hry. Dík všem za info.


18 dub 2021, 18:14
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Outriders

Tiez nechapem preco to tak je, ale je to tak urobene v hre mozes opakovat misie, len neviem ci ti zas da nejaku odmenu ked to zopakujes to som neskusal


19 dub 2021, 10:01
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze