fastshare
Assassin's Creed - Valhalla
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 19:04





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Assassin's Creed - Valhalla 
Autor Zpráva
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Assassin's Creed - Valhalla

Před necelým měsícem se EMPRESS podařilo tuhle hru cracknout a to byla taky doba, kdy jsem se ji rozhodl vyzkoušet, jestli všechno funguje tak, jak má. A nespletl jsem se. Pokud nepočítám ty bugy jako levitující meče, co postavy drží v ruce, či divná poloha nepřátel, když je Eivor hodlá dorazit, tak jsem během celé doby neměl jediný vážný problém jako zaseknutí se v nějakém questu či pád hry. A po neskutečných 121 hodinách se mi povedlo hru kompletně dohrát (všechny questy, celý Order of the Ancient Ones zlikvidován a hlavně - úplně všechny oblasti včetně Norska, Vinlandu a Asgardu s Jotunheimem mám vysbírané a nezbylo v nich naprosto nic). 2 roky zpátky jsem si dělal srandu, že následující Assassin's Creed bude mít tak 130 hodin a skoro jsem to trefil. Překonalo to Odyssey o necelých 20 hodin a opět jsem se nezastavoval a nekochal se krajinou. Pořád jsem něco dělal a po skoro měsíci to kompletně dohrál. Ještě mi teda chybí DLCčka River Raids, The Way of the Berserker a The Legend of Beowulf, ale to k základní hře už nepatří a je to jen takový bonus navíc.

A jak jste na tom vy? Už jste se odhodlali hru vyzkoušet či rozehrát? :) Pokud nečekáte na češtinu a už byste si ji chtěli zahrát, tak fakt na nic nečekejte. EMPRESS odvedla úžasnou práci a všechno funguje. Osobně vyzkoušeno a byl to neskutečný herní zážitek. ;-)


18 dub 2021, 18:01
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

Tak ja mam sice origo a mal som tam bug v jednom queste ked ukazovatel ciela mi na mape ukazoval miesto mimo mapu a musel som si najst pomoc na youtube, myslim ze potom to uz opravil niektory patch, bola to nejaka misia musel som tam myslim doniest nejaky sudok chlapikovi a napadli ma tam vojaci a nemohol som potom splnit ulohu musel som potom vzdy restartnut misiu, inak nahrane 220 hodin a vsetko vyzbierane, jedine co som uz nedal to chytanie ryb pre toho maleho chlapca v dedine nechcelo sa mi uz hladat kde su vsetky tie ryby


19 dub 2021, 09:57
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

Jak dlouho to origo už máš? Protože je dost možné, že to muselo být někdy před patchem 1.1.2. a takový bug jsem nezaznamenal. Každopádně takový problém by mě taky už docela vytočil, protože to má být opraveno už v den vydání hry.


19 dub 2021, 16:34
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

bola to predobjednavka takze hru mam uplne od vydania, inak ziadne ine bugy som tam nemal


19 dub 2021, 16:57
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

Tím pádem je to jasný - stejně jako v případě Kingdom Come Deliverance a Ghost Recon Breakpoint, i tady byli prostě líní všechno pořádně otestovat a až patch to opravil. :shock:


19 dub 2021, 17:14
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

bola to tato misia ...The Case of the Missing Ale...myslim ze bola sucastou online pridavku Yule festival ktory bol docasne pridany do hlavnej dediny v Anglicku pocas zimy


19 dub 2021, 17:20
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

Aha, tak to se cracknuté verze od EMPRESS netýká, protože ty questy jsou časově omezené. Stejně tak nemůžu dokončit těch 10 kontraktů, protože to vyžaduje online připojení.


19 dub 2021, 18:19
Profil
Private
Private

Registrován: 26 bře 2009, 14:43
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

Kde se ukladají savy?


21 dub 2021, 08:10
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

C:\Users\Uživatelské jméno\AppData\Roaming\Goldberg UplayEmu Saves\13504.


21 dub 2021, 17:31
Profil
Private
Private

Registrován: 01 led 2010, 14:29
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

čau řeším menší problém s grafickým rozlišením.

Pokaždé když zapnu hru tak je všechno graficky nastaveno na low a když nastavím úroveň grafiky na medium, high nebo very high a dám aplikovat změny a restartuju hru tak se všechno vrátí do původního nastavení na low.

Přeinstaloval jsem hru, dokonce i windows všechno aktualizoval a pořád přetrvává stejný problém.

Setkal se někdo se stejným problémem ?

Díky


29 srp 2021, 18:20
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 13:20
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

Ahoj, zkoušel už někdo AC Complete? Při instalaci mi to ve 3% vyhodí ruskou hlášku (ISDone.dll a Unarc.dll)

Zkoušel jsem to stáhnout a nainstalovat 2x, ale pořád stejná chyba na stejném místě.

Stejný problém jsem měl např. u RDR2, pomohlo stažení jiného uploadu, takže si říkám, jestli nenastala chyba už při nahrávání?


16 dub 2023, 07:31
Profil
Private
Private

Registrován: 22 bře 2010, 15:41
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Assassin's Creed - Valhalla

Vypadá to, že už tam je funkční hra: (Moc děkuju za bleskový reupload!!)
Citace:
Naposledy upravil -Seraphim666- dne 19 dub 2023, 04:11, celkově upraveno 1


Staženo už mám, ale instalaci jsem sám zavřel po 30%, protože jsem dlouho zahálel a moje stařičké SSD je jen o pár GB větší než ta hra (hrozný časy tohle) :D tudíž jsem instalaci zkoušel na HDD, ale ve zmíněných 3% se to nezaseklo a všechny soubory na iso jsou něčím spustitelné a otevíratelné, takže si myslím, že už to bude dobré, každopádně já s celkovým ozkoušením asi počkám do koupi nového SSD. :D


20 dub 2023, 10:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze