fastshare
Denuvo a vše okolo
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 20:34





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1335 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 89  Další
 Denuvo a vše okolo 
Autor Zpráva
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

oratory píše:
Empress bude možná bez práce, když Denuvo má problém s Intelem:-)

https://www.sector.sk/novinka/264776/tomb-raider-hry-zrusili-denuvo-nasleduju-aj-dalsie-hry.htm

Proto bylo u Tomb Raidera odstraněno Denuvo. :D


Myslím, že to nehrozí. Nezapomeň, že se ještě nikdy nestalo, aby Ubisoft odstranil v jakékoliv své hře Denuvo po nějakém čase. Ti musí mít s Denuvem uzavřenou hodně zajímavou dohodu, když se to ještě nestalo. A blbý je, že jejich tituly patří mezi ty velmi očekávané viz série Assassin's Creed, Far Cry, Watch Dogs atd.

Jinak je to hezké vidět, jak to Denuvo sami vývojáři u některých her nakonec odstraní, protože každá ochrana je akorát zbytečná přítěž. A úplně nejlepší by bylo, kdyby se na něj vykašlali i u nových titulů, ale tohle by si myslel jen hlupák. :)


20 říj 2021, 17:43
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

To je prdel, co teprve až zavře krám nadobro. To si hráči od Ubisoftích her asi moc nezahrajou vzhledem k tomu jak se jí Ubi drží zuby-nehty... :D
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


11 lis 2021, 21:20
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Dokonce už i v EA dostali rozum a ten hnus ze svých her odstraňují. Ale to je prostě typickej Ubisoft... Třeba se jim v palici rozsvítí, až jednou padnou pořádně na hubu.


12 lis 2021, 05:40
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

https://www.youtube.com/watch?v=wpEjYXhxN90

Tohle je údajně skutečný rozhovor s EMPRESS, který poskytla pro CrackWatch. Docela zajímavé, ale i tak je z toho cítit to její ego, jak si myslí, že je naprosto nedotknutelná. Ta se bude jednoho krásného dne divit, až padne na hubu...


26 lis 2021, 18:56
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Tak to vypadá, že jsme skončili. Nevím, jaké má Seraphim informace či jestli vůbec ještě tuhle diskuzi občas sleduje, ale EMPRESS údajně včera prohlásila na nějakém svém soukromém diskuzním kanále, že ji crackování her už nebaví a že celou tu dobu nás všechny (hlavně ty, co jí finančně přispívali) vodila akorát tak za nos, že něco bude, přitom ve skutečnosti si akorát dělala svoje věci. Dal bych sem screenshot, ale někdo ho smazal.

Upřímně, já už ani moc nevím, čemu mám věřit, protože každý říká něco jiného. Jediné, co je asi jisté, je to, že CODEX je bez ní akorát tak stín své zašlé slávy (ale je stále aktivní a jakmile Denuvo z nějaké hry zmizí, tak ji téměř okamžitě cracknou), CPY si s nejnovější verzí Denuva neví rady a ostatní skupiny jako Fairlight už vůbec ne. Tak nám asi nezbývá nic jiného než doufat, že se objeví někdo další, kdo dokáže Denuvu přijít na kloub, nebo budeme holt čekat, až sami vývojáři to Denuvo ze svých her odstraní (všichni až na Ubisoft) či na nějaké slevy nebo giveawaye zdarma po několika letech od vydání.


28 pro 2021, 11:36
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Hm pěkné, vážně pěkné, a můj život je tedy v prdeli :shock:


28 pro 2021, 18:15
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Popravdě ani nevím, poslední dobou horko-těžko stíhám Up a i tak jsem mnohdy ve skluzu - viz. NSW a PS4 díky FW 9.00 nedávám už vůbec - co hra to cca 50 GB+ (CoD Cold War 160 GB jen pro představu)...

Na to ohledně Empress ještě mrknu, samotnýho mě to zajímá, díky za info

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


29 pro 2021, 02:46
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2008, 10:04
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Nevíte náhodou, jak to bude s DRM u God of War a Elden Ring ? Počítam, že asi u God of War tam Denuvo boužel bude.

_________________
OS Windows 11 64bit | MB ASUS ROG STRIX B650E-E
CPU AMD Ryzen 9 7900 | GPU SAPPHIRE PULSE Radeon RX 6800 XT 16GB
RAM Kingston Fury Beast 2x16GB DDR5 6000 CL36 | SSD Kingston SSD FURY Renegade
HDD Toshiba P300 | PSU Seasonic FOCUS GX-750 Gold


30 pro 2021, 10:19
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 14 čer 2009, 08:02
Příspěvky: 64
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Snake.PP píše:
Nevíte náhodou, jak to bude s DRM u God of War a Elden Ring ? Počítam, že asi u God of War tam Denuvo boužel bude.


U God of War je vydavatel PlayStation PC LLC a ten vydal Days Gone nebo Horizon Zero Dawn bez ochrany, navíc hra není novinka na Playstationu. Čili předpoklad je ten, že hra bude bez Denuva. Elden Ring vydává FromSoftware Inc. a BANDAI NAMCO Entertainment, který by snad taky nemusel implementovat Denuvo do této hry.

Co se týče EMPRESS, četl jsem vše na Redditu i všude možně. Dokonce i screenshot před smazáním. Je to prostě bláznivá holka, která má ráda své ego. V mnoha věcech lhala či přeháněla. V obyčejném životě to bude asi nezajímavá holka, proto i vyhledává komunikaci na komunikačních kanálech. Nemůžeš si být jistý tím, zda dodrží slovo apod. Podle mě ty příspěvky na hry nebyly reálné, aspon si myslím, že by chtěla platbu v bitcoinech a ne v dolarech. Pokud se ted rozhodne, že si dá pauzu nebo skončí, tak s tím stejně nikdo nic nenadělá. Holka z postsovětské republiky, která si hraje a vyplnuje nudu, tak je třeba ji brát.
Jinak si myslím, že s ní lze komunikovat na jí uvedených komunikátorech. Já tu potřebu opravdu nemám.

Sice byl osloven Seraphim666 o odpověď, tak snad nevadí, že jsem se vyjádřil já. Sleduji warez již velmi dlouho.


30 pro 2021, 13:35
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Díky za info, ale myslel jsem to spíš tak, jestli Seraphim neví ještě něco, co ostatní ne. Přeci jen nás v minulosti dokázal mnohokrát šokovat velmi zajímavými příspěvky z různých soukromých komunikačních kanálů. To, co jsi napsal, vím, protože taky občas sleduju Reddit.


30 pro 2021, 17:36
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Re: Denuvo a vše okolo

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


04 led 2022, 00:55
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Dělá si z nás blázny. Pár dní zpátky tvrdí, jak ji to už nebaví a teď nám tu po jejím typickém betatestu naservíruje Watch Dogs - Legion, jako by se vůbec nic nestalo... :shock:


04 led 2022, 06:08
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

No pěkné, a ja si to teď koupil na epicu za necele tři stovky :) no koupil jsem tam celkem 5 her za velmi nízké ceny, pnou bych nedal, to bych počkal na crack, ale když to mají teď ve slevě plus ještě slevový kupon tak jsem do toho sel, jelikož crackova doba je teď velmi pomalá


04 led 2022, 10:21
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Bohužel je to tak, když jediné osobě, která to dokáže, je to úplně ukradené do té doby, dokud nedostane zaplaceno... Ale pořád stále lepší než drátem do oka, i když je to až absurdní, jak dlouho jsme museli čekat, než se jí zachtělo.


04 led 2022, 19:07
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 14 čer 2009, 08:02
Příspěvky: 64
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mannoroth píše:
Dělá si z nás blázny. Pár dní zpátky tvrdí, jak ji to už nebaví a teď nám tu po jejím typickém betatestu naservíruje Watch Dogs - Legion, jako by se vůbec nic nestalo... :shock:


A čekal někdo něco jiného ? :D Že si s tím děláš takové nervy. Když bude chtít, udělá 5 her po sobě, když si bude chtít komunikovat po komunikátorech, tak třeba půl roku nebude dělat nic. :D


04 led 2022, 22:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1335 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 89  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze