fastshare
watch dogs legion
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 10:42





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 watch dogs legion 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 16 srp 2009, 18:09
Příspěvky: 3
Příspěvek watch dogs legion

Mohl by sem někdo dát hru watch dogs legion ?
Děkuji


29 pro 2020, 17:52
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: watch dogs legion

Nenašel jsem diskuzní téma na hru Watch Dogs - Legion, tak využiju tento téměř zbytečný topic k vyjádření svého názoru na tuto hru. Po 17 hodinách jsem hru konečně dohrál po tolika měsících čekání a nechápu všechny ty řeči, že tato hra je naprosto strašná, nudná, blbá a bůhví co ještě. Samozřejmě má svoje mouchy, ale za celou tu dobu mi pouze jednou zamrzla a to ještě dost zvláštně, protože ve správci úloh normálně běžela dál, ale obraz se zasekl a musel jsem restartovat počítač. Hra se i občas nepochopitelně seká v některých čtvrtích Londýna, ale v jiných čtvrtí jede naprosto plynule. I to řízení je docela dost arkádové, ale oproti Saints Row 2 je to pořád v pohodě a dá se na to zvyknout. Ale jinak je ta hra naprosto v pohodě, DirectX 12 only režim funguje bez problémů až na pár výjimek, takže vůbec nevadí, že DirectX 11 EMPRESS necrackla, a příběh taky docela ujde. A ten Londýn, to je panečku krása - po splnění vedlejších misí si ho musím pořádně projet a pokochat se, protože tohle se Ubisoftu fakt povedlo. Už jsem si zvykl na jízdu vlevo. Konečně nějaká AAA hra, která má parádně zpracované toto město. :)

Takže pokud někdo váhá, jestli ta hra stojí za to, tak za mě jednoznačně ano. Neposlouchejte ty kecy, co ostatní melou. Hra není zase tak špatná, jak si myslí. ;-)


13 led 2022, 19:41
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: watch dogs legion

Musím se přidat k názoru od Mannorotha, Londýn je fakt úžasnej, prostě mě baví jen tak brouzdat Londýnem a koukat po okolí :) je dost prpracovanej do detailu. A hra celkem slušně jede, bez nějakýho škobrtnutí. Pravdou je , že po nějaké době úkoly začnou bejt na jedno brdo, ale s tím se počítá. Každopádně nejlepší je pavouček :D když ho vytuníš , je to borec!


23 led 2022, 14:01
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: watch dogs legion

Já ještě dodám, že příběh není nikterak originální, ale v Ubisoftu hezky ukázali, co umí vymyslet za nechutnosti. Clan Kelley a to jejich centrum pro uprchlíky, kde jim dávali do těla čipy, aby je mohly ovládat jako otroky a když neposlouchali, tak ty čipy prostě odpálili, nebylo moc hezký, ale oproti té Skye Larsenové to byl fakt čajíček. Představte si, že máte matku trpící nevyléčitelnou nemocí, pro kterou doktoři už nemůžou nic udělat, tak se jí snažíte pomoct nějak sami, ale stejně nakonec umře, jenže to byl celou dobu váš cíl, protože si z její mysli chcete udělat osobní asistentku, která vám v moderním domě bude třeba rozsvěcovat světla, vítat hosty atd. Jako ve hrách už jsem toho zažil dost, ale jak ji prosila, aby toho nechala, ale ona neposlouchala a dál se jí rýpala v mysli, to bylo fakt nechutný. A stejný pokus udělala předtím ještě na svém psovi, jehož mysl přenesla právě do jednoho z těch super pavoučků na tichou infiltraci. :o

Úkoly jsou sice stereotypní, ale to je u Ubisoftu normální. Hlavní je, že umí přijít s novým příběhem a prostředím, kde se to odehrává. Není to FIFA nebo F1, které jsou rok co rok téměř naprosto totožné.

Jinak tady je video od reálného taxikáře z Londýna, který tam zná pomalu každou uličku, jak hraje Watch Dogs - Legion a porovnává reálné lokace s hrou:

Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=ZuBqXwl3X4o


23 led 2022, 17:17
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: watch dogs legion

Mannoroth píše:
Já ještě dodám, že příběh není nikterak originální, ale v Ubisoftu hezky ukázali, co umí vymyslet za nechutnosti. Clan Kelley a to jejich centrum pro uprchlíky, kde jim dávali do těla čipy, aby je mohly ovládat jako otroky a když neposlouchali, tak ty čipy prostě odpálili, nebylo moc hezký, ale oproti té Skye Larsenové to byl fakt čajíček. Představte si, že máte matku trpící nevyléčitelnou nemocí, pro kterou doktoři už nemůžou nic udělat, tak se jí snažíte pomoct nějak sami, ale stejně nakonec umře, jenže to byl celou dobu váš cíl, protože si z její mysli chcete udělat osobní asistentku, která vám v moderním domě bude třeba rozsvěcovat světla, vítat hosty atd. Jako ve hrách už jsem toho zažil dost, ale jak ji prosila, aby toho nechala, ale ona neposlouchala a dál se jí rýpala v mysli, to bylo fakt nechutný. A stejný pokus udělala předtím ještě na svém psovi, jehož mysl přenesla právě do jednoho z těch super pavoučků na tichou infiltraci. :o

Úkoly jsou sice stereotypní, ale to je u Ubisoftu normální. Hlavní je, že umí přijít s novým příběhem a prostředím, kde se to odehrává. Není to FIFA nebo F1, které jsou rok co rok téměř naprosto totožné.

Jinak tady je video od reálného taxikáře z Londýna, který tam zná pomalu každou uličku, jak hraje Watch Dogs - Legion a porovnává reálné lokace s hrou:

Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=ZuBqXwl3X4o


Četl jsem tu jak ty a kolega píšete, jak hra jede hladce. Jelikož jsem ji nedávno hrál v originální verzi a na mé i7 10700k a RTX 3070 jsem v QHD rozlišení s nastavením very high/ultra a ray tracing na medium a DLSS na balanced distal okolo 50-60 fps, tak jsem se rozhodl zkusit verzi od EMPRESS v domnění, že bez Denuva to bude lepší. Žádná změna ani o jedno fps. Zbytek souhlasím.


30 led 2022, 00:22
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: watch dogs legion

Bez Denuva? :D Kámo, i v té verzi od EMPRESS je Denuvo stále přítomno. EMPRESS jenom opět využila svých znalostí, aby Denuvo obešla a mohla deaktivovat všechny triggery a další nástrahy během hraní a jelikož jich určitě bylo šílené množství, tak to je nejspíš důvod, proč cracknula jenom DirectX 12 režim, protože by musela dělat to stejné od začátku i v případě DirectX 11. Nebo si fakt myslíš, že ty cracky, co vydává, nemají Denuvo? :D


30 led 2022, 05:49
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: watch dogs legion

Mannoroth píše:
Bez Denuva? :D Kámo, i v té verzi od EMPRESS je Denuvo stále přítomno. EMPRESS jenom opět využila svých znalostí, aby Denuvo obešla a mohla deaktivovat všechny triggery a další nástrahy během hraní a jelikož jich určitě bylo šílené množství, tak to je nejspíš důvod, proč cracknula jenom DirectX 12 režim, protože by musela dělat to stejné od začátku i v případě DirectX 11. Nebo si fakt myslíš, že ty cracky, co vydává, nemají Denuvo? :D



Jak jsem ti psal již minule, hry si většinou kupuji, takže se moc v záležitostech warez scény až tak podrobně nevyznám. Nicméně jsem to myslel tak, že crackllá verze bude možná lepší výkonově jako tomu bylo s Resident Evil Village a byl toho pak plný internet. Jinak Directx 11 neměla moc důvod třeba ani crackovat, v DX 11 nefunguje Ray Tracing, který dnes už spoustu lidí využívá a zrovna v této hře je Ray Tracing hodně znát a dodává ještě lepší vizuál už tak skvělého Londýna. Jinak díky za objasnění s tím crackem. :-)


30 led 2022, 11:31
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: watch dogs legion

S Resident Evil - Village si EMPRESS holt pohrála trochu víc, aby všem ukázala, že ani nejnovější verze Denuva s brutálními triggery ji nedokáže zastavit, ale ani z té hry Denuvo neodstranila. Pouze ho velmi šikovně obešla a odstranila to šílený trhání obrazu po zabití nepřítele.

Jinak taky bych čekal, že lidem konečně dojde, že DirectX 11 už začíná být minulostí stejně jako kdysi DirectX 10, k jehož konci velmi přispěl Crytek s jejich Crysis 3 v roce 2013. Každá novější grafická karta už podporuje i DirectX 12.


30 led 2022, 13:03
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze