fastshare
Battlefield 4
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 00:05





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 381 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další
 Battlefield 4 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2009, 08:16
Příspěvky: 30
Příspěvek Battlefield 4

Tak jaký na to máte názor? Mě se to nelíbí a nemyslím si, že si to vůbec koupím. DiCE už mi začíná silně připomínat ty značky, co se snaží hru udělat co nejdřív nehledě na kvalitu. Už u 3 dílu jsem měl jistý výtky ( špatnej nebyl ) ale přestává se mi to líbit. Tahle série bude pomalu končit jako NFS. Jedinej díl, který si dodnes rád zahraju je 2 a díly pod ním. Jaký máte na to názor vy ? Jinak, tady máte ještě 3 teasery.

Air:

Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=BrXkY3KHq2c

Water:

Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=6aicW02Ni_c

Earth:

Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=9pHC1C_VB_k


24 bře 2013, 14:10
Profil
Warman
Warman

Registrován: 10 kvě 2009, 16:23
Příspěvky: 1337
Příspěvek Re: Battlefield 4

Battlefield 4 bude odhalen již zítra, což ale neznamená, že by nemohla vývojářům skrze prsty uniknout ještě jedna drobná informace. Konkrétně se na internet dostal plakát nabízející bonus pro předobjednávky v podobě skutečných psích známek, které si budete moci zavěsit na krk či prostě jen položit před sebe při hraní Battlefieldu, díky čemuž ze sebe budete mít mnohem lepší pocit. Na plakátu však bylo ještě něco podstatnějšího. Hra vyjde již na konci tohoto roku a žádné odkládání na 2014 se tak nekoná. Je proto možné předpokládat, že nová generace konzolí vyjde ještě tento rok, nebo vývojáři prostě jen nechtějí ztrácet čas a hru na ně dodají po jejich vydání?

Zdroj: gamersky.com

Co myslíte dodrží to


25 bře 2013, 23:29
Profil
Warman
Warman

Registrován: 10 kvě 2009, 16:23
Příspěvky: 1337
Příspěvek Re: Battlefield 4

tak jsem viděl 17ti minutové video a musím říct jestly to nepodělaj tak by letos Call of Duty mohly porazit


27 bře 2013, 10:35
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2009, 08:16
Příspěvky: 30
Příspěvek Re: Battlefield 4

Jo, to 17 minutový video, kde jsou fakt obrovský změny. Jediný, čeho jsem si všiml, bylo jiné HUD ale nějaké závratné změny v enginu a celkově ? Ne, to už je snad jasný, že tu jde jen o prachy. S CoDkem budou možná zápasit tak o to, u koho se víc prodá. Battlefield jsem měl rád, DiCE jsem měl rád. Teď, ať táhnou do prd*le. Zase udělají tunu dlcček, kde vám přidají 4 exkluzivní mapy s pár exkluzivníma zbraněma, připadám si už jak v teleshoppingu. A to ještě nehledě na to, že hry už se snad budou dělat jen na konzole.


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Tohle video stojí za zhlédnutí, líp se dnešní herní průmysl popsat nedá. :)


28 bře 2013, 11:57
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2008, 13:37
Příspěvky: 536
Příspěvek Re: Battlefield 4

Grenlin píše:
Jo, to 17 minutový video, kde jsou fakt obrovský změny. Jediný, čeho jsem si všiml, bylo jiné HUD ale nějaké závratné změny v enginu a celkově ? Ne, to už je snad jasný, že tu jde jen o prachy. S CoDkem budou možná zápasit tak o to, u koho se víc prodá. Battlefield jsem měl rád, DiCE jsem měl rád. Teď, ať táhnou do prd*le. Zase udělají tunu dlcček, kde vám přidají 4 exkluzivní mapy s pár exkluzivníma zbraněma, připadám si už jak v teleshoppingu. A to ještě nehledě na to, že hry už se snad budou dělat jen na konzole.


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Tohle video stojí za zhlédnutí, líp se dnešní herní průmysl popsat nedá. :)


Jojo je to tak :D :D :D
A za pár let bude hra jako seriál :D Battlefield 6: 1 mise 1499 Kč, 2 mise 799 Kč+pack weapon celková cena za hru 7499 Kč :D
Na co to prodávat vše najednou za nižší cenu když to jde prodávat po částech za vyšší cenu :D

_________________
ASUS DUAL RTX 3060 TI O8G V2 LHR - Za 18 990 Kč u Mironetu dne 9.9.21


28 bře 2013, 13:48
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2009, 08:16
Příspěvky: 30
Příspěvek Re: Battlefield 4

Naštěstí je společnost DiCE hodná a udělá opět "premium pack" , kde vás to vyjde o neuvěřitelných 500 korun levněji! :D
Nejvíc mě pobavilo, když psali, že předobjednavatelé dostanou psí známky a můžou si je nasadit nebo si je dát před monitor, aby měli lepší pocit. Tak z toho už mi tekli slzy a nejhorší je, že lidé si to kvůli tomu fakt koupí. Hádal jsem se s jedním "jistým" , nejspíš "zkušeným hráčem" z jednoho e-shopu her. Napsal mi, že profesionální hráč pozná změny v enginu. Páni, já si moc velikých změn nevšiml, vy jo ? :D


28 bře 2013, 15:59
Profil
Warman
Warman

Registrován: 10 kvě 2009, 16:23
Příspěvky: 1337
Příspěvek Re: Battlefield 4

Electronic Arts, PC verze hry bude s českou lokalizací. A vijde na konci tohoto roku


28 bře 2013, 20:47
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2009, 15:49
Příspěvky: 76
Příspěvek Re: Battlefield 4

Proto kupuju hry jen u Blizzardu (krome WoW), protoze tam si na tom daji aspon nekolik let zalezet a vysledek je vzdy vynikajici.

_________________
Systém: Windows 8.1 Pro 64bit
CPU: Intel Core i5-4440
GPU: Sapphire R9 270X DUAL-X 2GB
Deska: MSI B85-G41
Paměť: Kingston HyperX Blu 8GB DDR3 1600MHz
Zdroj: Seasonic SS-500ET, T3 500W OEM


28 bře 2013, 21:08
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Battlefield 4

V BF3 mam nahrano asi neco kolem 290 hodin, to jen pro zacatek. Koupil jsem to před-objednavkopu a hned potom co mi to dorazilo, mi to asi 2 tydny padalo a padalo asi po 10 minutach hrani, coz asi chapete, ze bylo k posr.ni :D - "freezes", nicmene jsem to asi po tech dvou tejdnech nejak vyresil a uz mi to ted nepada. Ale stalo me to hodiny opakuji zasrany 10-ky frustrujících hodin procitani ruznych navodu a neustale opakovane zkouseni ruznych postupu. A v tom jsem nebyl rozhodne jenom JA, ale asi tisice pry statisice dalsich, proste to DICE nezvladli, padalo to i memu kamaradovi, ktery si kvuli tomu poridil železo v hodnote 15 tisic no a tak byl trosku nastvanej, no ale konecne jsem zacal normlane hrat.
A ted muzu s klidem prohlásit, ze ta hra je pro mne ODPAD a ja nyní lituji kazde koruny co jsem DICE potažmo EA zaplatil. Co mi vadi uplne nejvic a co nejsem schopnej prekousnout narozdil od VSEHO ostaniho, je naprosta smesnost proti vzdusne obrany, na kazdem opakuji na kazdem serveru kde jsou stihacky a helikoptery jsou hraci, kteří mají absolutne vždy finalni skore tak 60 zabiti ku 3 smrtim, nicmene ti opravdu dobri piloti mají zasadne 90-100 k 2 smrtim, coz fakticky znamena, ze si litaji jak chteji cele kolo, které muze trvat i hodinu, aniz by je někdo sundal a pod nimi behaji pesaci, ktere zabiji jako na bezicim pasu. Legendarni jsou opakovane headshoty pesaka stihackou :D Igla a Stinger jsou naprosto ale naprosto smesne, k sundani helikoptery jsou potreba minimalne 3 plne zásahy a pokud má pilot moznost ruseni navadeni coz má kazdy je to k smichu, neboť cas potrebny k prebiti RPG je delší nez cas refreshe rusicky zamereni helikoptery a to same u stihacek, navíc ta vzdalenost která je potřeba pro zamereni leteckych prostredku je taky pilotum vyhovujici. Dale pokud si vezmete protivzdušny RPG jste fakticky odepsani od delani neceho jiného.
To jak zmrvili prestelky je taky epizoda. I když mate tu vyhodu a zacnete na rozumnou vzdalenost strilet jako první, ještě nemate zdaleka vyhrano, ten cas potebny k zabiti nepritele tim myslim počet zasahu je legracni, když teda nedate headshot, samozrejme nepritel i presto, ze do nej strillite má sanci palbu v pohode opetovat a to i přes novy systém potlačovací palby. Ty zbrane jsou tak nechutne nepresne krom teda sniperek, kdy je naprosto viditelne, jak se kulky z hlavne vali v trychtyri a vy doufate, ze zasahne alespoň jedna z nich. Pokud zacinate vybavovat „tunit“ novou zbran, potom jste v tak velike nevyhode oproti tem co uz mají všechny nezbytnosti, ze to je vazne až frustrujici. Navíc alespoň pro me je cely systém strileni, tzn jeho fyzika, balistika no proste všechno okolo, narozdil od BFBC2 horsi, no vůbec asi nejhorsi ze všech FPS co jsem kdy hral. Jak vidim jak se z toho kulometu vali kulky v trychtyri, tak si vždycky jenom rikam ať to dopadne :D, uz to není tak jako ze, jsem si skutecne pracne nasel dobrou pozici na strelbu ze samopalu s krytim, asi tvurci chteli snížit tuto velikou vyhodu. Proste je oproti uz zminovanemu BFBC2 hrozive narocne zasáhnout bezici cil, cely se to kvedla do leva do prava, to si pak clovek říká, jestli zacit strilet :D. Rodily mezi jednotlivými zbranemy jsou taky obrovske, nicmene tohle bych v klidu prezil, i kdyz cely strileni je zmrveny neuveritelnym zpusobem!!!
Tema ORIGIN, jestli je to skutecne tak a EA sbira informace o PC jednotlivých uzivatelu, nebo dokonce Microsoft jemuz EA patri čte cely obsah vašeho disku, je to na pováženou, moc tomu neverim, jsem proste jenom radovy uživatel, ale jestli to tak skutecne je, jsou to poradny ……!!! Cela ta nezbytnost instalace a spravovani ORIGINU mi samozrejme vadi, ale tohle bych taky prezil.
Technika – tak tady je to dost podobne leteckym vybavenim, proste je hrozive tezke znicit tank a podobnou techniku. Z Javelinu potřebuje tank asi 3 rany, coz je proste hodne a má dost casu si vas pohlidat, navíc pokud má IRNV, coz uz má každý, tak se fakticky ani neschovate, takže u me taky palec dolu a trapas.
Celkove mam ze hry velmi velmi spatne pocity, grafika, fyzika všechno OK, i kdyz o te super nove destrukci by se taky dalo pohovorit trochu dele a samostatne :D ale pokud chcete byt pesakem coz me vždy bavilo a vychutnat si cely engine a nikoli sniperem, pilotem nebo ridicem tanku cele kolo, jste v takove nevyhode, ze by jeden brecel :D Navíc nemohu opomenout, ze rozdil mezi KITY je taky až prilis velky. Koupil jsem hru v předobjednávce a ted zjistuji jak velikou chybu jsem udelal, mel jsem to koupit až ted a mel bych všechny mapy všechny premium věci za stejnou cenu, moje chyba, a OPAKOVAT se rozhodne nebude. To jejich vydavani balicku za litr a vic je taky komedie, co si jako mysli, ze dam během JEDNOHO ROKU za jednu hru 5 litru, ne? :D Cely to jejich kompromisni reseni hry a snaha nalakat a oškubat hrace je proste k zbliti, BF4 si v zadnem pripade neobjednavam!!!

No a BF4 - kamos rikal,ze cetl, ze tam bude prelomove osvetleni :D, ale zatim to tam prej neni moc videt. Ja vubec nechapu, proc tomu dali jmeno BF4 vzdy to je dalsi pack pro BF3, asi v urcite fazi rozpracovanosti nekdo z DICE, ktere zacinam fakt nesnaset, proste prisel s napadem a co jim to hodit jako novou hru? :D - je to za vetsi prachy dame tam pro zacatek 3 mapy a pak budem zase prodavat kazdej mesic packy po dalsich 4 mapach za neuveritelnych 59 EUR :D

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


07 dub 2013, 02:02
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 06 pro 2009, 18:34
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Battlefield 4

17-ti minutové video - BF4

http://www.battlefield.com/cz/battlefield-4/featured-video


09 dub 2013, 10:50
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2008, 22:34
Příspěvky: 140
Příspěvek Battlefield 4 (2013)

Battlefield 4 (2013)

Nemusím snad zde představovat gameplay který je měsíc starý ne? Takže opět hupsneme na E3 a dáme si jak SP tak MP

Takže MP


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=gV2bIndTNYY


a SP


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=XiAkmCELdfY

_________________
i_m_a_g_e


10 čer 2013, 23:10
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Battlefield 4 (2013)

Jo jo paradni novej engine :D nechapu proc se to jemenuej BF4 kdyz to je dalsi mappack pro BF3 :D ale BF4 asi jak prvni release vyjde jen s jednou mapou a dalsi si budete moci prikoupit za neskutecnych a fantasticky 60EUR tak jako v pripade BF3 kde uz tech map packu je 7 :D BF4 uz nekupúuju ani nahodou!!!

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


12 čer 2013, 02:20
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2009, 08:16
Příspěvky: 30
Příspěvek Re: Battlefield 4 (2013)

Mě ještě dostalo, že hra ještě ani nevyšla a už ohlásili DLCčko... Je mi z toho na blití. Změna možná bude to, že namísto frostbite 2.0 to poběží na frostbite 3.0... a to jen změnili číslovku, aby se neřeklo. :D


21 črc 2013, 10:52
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 06 pro 2009, 18:34
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Battlefield 4 (2013)

Když vidim ty gameplaye tak dle mého, co se týče grafických efektů nemá BF4 konkurenci :-)


21 črc 2013, 13:25
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 18:40
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Battlefield 4 (2013)

Vždy jsem měl rád Battlefield sérii :) Ovšem pro mě kvůli PC skončila dílem Bad Company 2 :( Ale i ta je dost dobrá, jen škoda že tam nejsou klasické BF mapy jako: Karkand, Oman apod. Ale jinak velmi povedený díl :)


03 srp 2013, 23:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 381 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze