fastshare
Denuvo a vše okolo
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 22:51





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 90  Další
 Denuvo a vše okolo 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mannoroth píše:
A já třeba zase online zásadně nehraju a baví mě SinglePlayer a příběhy všeho druhu. Nemám totiž rád, když mi do hry někdo leze a úmyslně ji kazí. Na to fakt nejsem zvědavej.



Netuším, proč by ti někdo měl automaticky kazit online hru, navíc je spousta online her, kde vyloženě nejsi závislý na ostatních hráčích - World of Warcraft, ve kterém mám 12 568 hodin aktuálně a zatím mi to nikdo nekazil, Dota 2 - ano jsi závislý i na ostatních ale zrovna zde se málokdy stane, že se objeví nějáký troll a schválně to kazí, Escape from Tarkov - vyloženě solo záležitost, Hunt: Showdown - naprosto skvělý survival, Destiny 2 atp. Navíc zrovna u Death Stranding hráči přichází v podstatě o hlavní princip hry, pokud nemají originál, sám autor hry Kojima říkal, že pokud někdo hraje tuto hru offline tak o vše přichází- si připadně dohledej, ta hra má prostě důraz na online konektivitu. Máš tam pomůcky, jako jsou žebříky, lana , který jsou ponechy dalším hráčům, aby je objevili. Struktury vytvořený hráčem , jako jsou poštovní schránky, strážní věže a silnice, se mohou objevit a mohou být upgradovány dalšíma lidma. Jsou tam cedule, který značí řadu zpráv jako nebezpečí, výhledy atp. Zanechaný náklad se objeví v jiných světech, když cestuješ na větší vzdálenost. Předání nedokončených dodávek ostatnín lidem, darování různých itemů a věcí, requesty o spolupráci a prostě x a x dalších věcí, který dělají tu hru takovou jakou ve skutečnosti je.

Samozřejmě tvůj názor ti nikdo nebere. Jinak pokud máš rád story hry, tak potom právě na Playstation 5 je naprosto skvělý Returnal, Ratchet and Clank Rift Apart,Marvels Spider Man s datadiskem Miles Morales, Ghost of Tsushima, teď v únoru vycházející Horizin Zero Dawn: Forbidden West na který se už těším a spoustu dalších.

Toť vše za mě.


11 led 2022, 19:55
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Nejspíš jsi asi nikdy nezavítal do MultiPlayeru Call of Duty, GTA Online a dalších, kde se to cheatery a hackery jenom hemží. Samozřejmě existují i nějaké ty private session, ale jak jsem řekl, já si radši v klidu zahraju SinglePlayer a u těch, co mají spojený SinglePlayer s MultiPlayerem se dá hrát taky úplně sám a nikdo ti to nekazí. A co se týče příběhových her, měl jsem spíš na mysli něco jako GTA, Assassin's Creed, The Elder Scrolls, Fallout, Zaklínač, Mass Effect atd. Zkrátka hry, které za 8 hodin jen tak nedohraješ a odehrávají se v otevřeném světě.


12 led 2022, 06:02
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mannoroth píše:
Nejspíš jsi asi nikdy nezavítal do MultiPlayeru Call of Duty, GTA Online a dalších, kde se to cheatery a hackery jenom hemží. Samozřejmě existují i nějaké ty private session, ale jak jsem řekl, já si radši v klidu zahraju SinglePlayer a u těch, co mají spojený SinglePlayer s MultiPlayerem se dá hrát taky úplně sám a nikdo ti to nekazí. A co se týče příběhových her, měl jsem spíš na mysli něco jako GTA, Assassin's Creed, The Elder Scrolls, Fallout, Zaklínač, Mass Effect atd. Zkrátka hry, které za 8 hodin jen tak nedohraješ a odehrávají se v otevřeném světě.



Nezavítal, mam jen -+ 500 hodin Modern Warfare 2019, Black Ops Cold War a okolo 150h v nových Vanguardech. Ale chápu co jsi tím myslel, ale bohužel Activision na to sere. Warzony jsou uplne zniceny. Jo chapu te, ME Legendary Edition ted taky zrovna hraju a jsem zvedavy 18. unora s tim open worldem u Horizon Zero Dawn 2. Ve Skyrimu mam 200 hodin a vyzkousenych x modu a nikdy jsem ho nedohral :D. Assassins Creed , no nevim Valhalla az ted me bavila i ty dlc dve byly celkem dobre, ale Far Cry 6 me ted docela bavila, oproti 5 a New Dawn o dost lepsi.


12 led 2022, 15:37
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Moc pěkné. Koukám, že máš taky něco za sebou jako já. V mém případě je to ale na SinglePlayer úrovni. :D


12 led 2022, 17:08
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mannoroth píše:
Moc pěkné. Koukám, že máš taky něco za sebou jako já. V mém případě je to ale na SinglePlayer úrovni. :D



Také nehraju jen online tituly, občas dám CoD, průběžně hraji to WoWko, občas Escape from Tarkov a nebo někdy pro srandu Fall Guys. Ale jinak mám taky vždy rozehrané nějáké singly tituly. Teďka jsem u prvního dílu Mass Effectu v ty Legendary Edition, dal jsem si na PC znovu Horizon Zero Dawn,abych si to mohl zahrát v maximální možné kvalitě, před tím než vyjde teď v únoru ten druhý díl a očekávám ještě v únoru Dying Light 2, kde ten svět má být obrovský a potom Elden Ring v únoru ještě.

Stalkera 2 bohužel z dubna dnes posunuli až na prosinec, což mě dost naštvalo, je to aktuálně můj nejočekavánější titul spolu s Horizon Zero Dawn 2 a Elden Ring. :)


12 led 2022, 18:52
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Fajn, myslím, že už bysme to mohli ukončit, ať tady pořád nespamujeme s věcmi, které se moc netýkají Denuva. :)


12 led 2022, 19:06
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

https://www.skidrowreloaded.com/kings-bounty-ii-codex/


17 úno 2022, 16:46
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 14 čer 2009, 08:02
Příspěvky: 64
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

ssjimbou píše:
https://www.skidrowreloaded.com/kings-bounty-ii-codex/


Je to verze bez Denuva..... :D

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


17 úno 2022, 19:22
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Ano a to ještě není všechno, Horste. :D EMPRESS po měsíci a půl znovu cracknula Ghost Recon - Wildlands, protože jí někdo zaplatil 500 dolarů a taky nejspíš proto, aby i cracknutá verze měla pár hloupých DLC v podobě nějakých zbraní a first-person módu. A aby toho nebylo málo, tak ani s tím Red Dead Redemption 2 nekecala a znovu ho cracknula. A opět to není žádná revoluce, protože je to akorát release, který tak často nepadá (když jsem hrál předchozí verzi, za celých 40 hodin mi to spadlo pouze dvakrát, což rozhodně není nic zásadního) a podporuje DLSS. A za tohle nikdo asi neplatil, neboť EMPRESS tvrdí, že je to bonusový release. No není to boží mít cracknuté nejaktuálnější verze starších her, u kterých ani není jisté, jestli už žádné další updaty nebudou vycházet, místo těch nových jako Far Cry 6, Dirt 5 nebo Dying Light 2, které ještě nebyly cracknuty ani v základní verzi? :shock:

Tom.Clancys.Ghost.Reacon.Wildlands.Complete.Edition-EMPRESS

Red.Dead.Redemption.2.Build.1436.28-EMPRESS+Mr_Goldberg


Edit: A tohle musíte vidět. Vypadá to, že EMPRESS je dalším typickým příkladem toho, že když má někdo geniální talent na něco, tak v jiných aspektech je to totální magor, jak to bylo třeba u Alberta Einsteina. Tohle prostě normální člověk z pusy nikdy nevypustí...

Re: Denuvo a vše okolo


18 úno 2022, 06:44
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 08:29
Příspěvky: 423
Bydliště: MARS
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Na tú jej správu napíšem iba že je to mentálne chorý človek a mal by sa dať liečiť.


19 úno 2022, 21:12
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

To je holt daň za ten její talent, no. Všichni géniové minulosti byly tak trochu magoři a EMPRESS není žádná výjimka, tak hlavně doufám, že jí definitivně nerupne v bedně a nezačne do svých cracků dávat nějaký sajrajt... To by už fakt posr*la.


20 úno 2022, 05:50
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33644
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

No a asi je to v řiti... :(

The.Sims.4.My.Wedding.Stories-CODEX
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


23 úno 2022, 20:40
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 14 čer 2009, 08:02
Příspěvky: 64
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

-Seraphim666- píše:
No a asi je to v řiti... :(

The.Sims.4.My.Wedding.Stories-CODEX
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Tak pokud CODEX skončí, skončili, bude to hodně složité, protože jsou nejlepší a téměř nechybující skupina vydávající kdejaký update s velmi širokým záběrem. V poslední době jsem měl pocit, že dělají snad všechno a jsou na to skoro sami. Rozumím tomu, když někdo skončí, protože těch 8 let crackování vám nikdo nevrátí. Uvidíme, co přinese budoucnost. :?


23 úno 2022, 22:10
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Upřímně, dalo se to trochu čekat, protože i CODEX začal upadat díky tomu, že se EMPRESS "osamostatnila" a bez ní už nedokázali bojovat s nejnovějšími verzemi Denuva. A vlastně to znamená, že kromě EMPRESS už tu není snad vážně nikdo, kdo by působil na tom nejvyšším levelu ve světě videoher. Jsou tu akorát druhodivizní grupy jako Fairlight či Paradox. Tak snad se někdo nový brzy najde, i když chápu, že v dnešní době se do toho už asi nikomu moc nechce.


24 úno 2022, 06:15
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 08:29
Příspěvky: 423
Bydliště: MARS
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

R.I.P Codex


24 úno 2022, 18:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 90  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze