fastshare
Denuvo a vše okolo
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 16:03





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 90  Další
 Denuvo a vše okolo 
Autor Zpráva
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Teď už chybí fakt jen Red Dead Redemption 2, akorát to nemá Denuvo. A Watch Dogs - Legion spolu s Assassin's Creed - Valhalla se mají na co těšit, pokud nebudou na poslední chvíli online-only. :D


16 říj 2020, 18:25
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33644
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

No tvl to se mi snad jenom zdá. Celé 2 hodiny to jede parádně bez problémů a na konci se to vy**re
Re: Denuvo a vše okolo

No nic, nebudu se tím trápit, až to bude tak to bude. Jdu si dát kořku, mám nějaké chutě... :)

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


16 říj 2020, 19:51
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 28 úno 2019, 18:26
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Nevíte někdo jakou ochranu má RDR2?


16 říj 2020, 21:18
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2008, 10:04
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Ještě FIFA 20(21) a jinak RDR 2 má Rockstar DRM protection.

_________________
OS Windows 11 64bit | MB ASUS ROG STRIX B650E-E
CPU AMD Ryzen 9 7900 | GPU SAPPHIRE PULSE Radeon RX 6800 XT 16GB
RAM Kingston Fury Beast 2x16GB DDR5 6000 CL36 | SSD Kingston SSD FURY Renegade
HDD Toshiba P300 | PSU Seasonic FOCUS GX-750 Gold


17 říj 2020, 14:59
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Red Dead Redemption 2 bych taky uvítal, no necháme se překvapit :D


17 říj 2020, 15:13
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 28 úno 2019, 18:26
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Snake.PP-díky moc za odpověď.Uvidíme jestli se tu ochranu někomu někdy podaří prolomit....


17 říj 2020, 15:47
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Nejvíc mě ale zaráží to, že taková pecka jako Red Dead Redemption 2 stále nemá crack a to ani skoro po roce. Asi ta jejich DRM je nějaká specifická, jinak to není možný, že stále není crack. To je asi jako kdyby vyšlo nové GTAčko či Assassin's Creed a ani po roce ty hry neměly crack - prostě šílený. :D


17 říj 2020, 16:02
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 28 úno 2019, 18:26
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

když teď se daří denuvo prolomit u dalších titulů tak jen aby u nových her nadali tvůrci takovou ochranu jak do RDR2..


17 říj 2020, 17:12
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Těžko říct jak je , nebo není ta Rockstar DRM vázana na internetový připojení. Zkoušel jsem Red Dead Redemption 2 spustit v offline módu a nefunguje v něm. Death Stranding, Mafia DE atd mi přes Steam v offline módu jedou.

Ale tak i Assassins Creed 2 byl svého času vázán na internet. Uvidí se.


18 říj 2020, 10:49
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2008, 10:04
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

LOL Marvels Avengers-CPY (135 GB)

_________________
OS Windows 11 64bit | MB ASUS ROG STRIX B650E-E
CPU AMD Ryzen 9 7900 | GPU SAPPHIRE PULSE Radeon RX 6800 XT 16GB
RAM Kingston Fury Beast 2x16GB DDR5 6000 CL36 | SSD Kingston SSD FURY Renegade
HDD Toshiba P300 | PSU Seasonic FOCUS GX-750 Gold


18 říj 2020, 12:52
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

musamo píše:
Těžko říct jak je , nebo není ta Rockstar DRM vázana na internetový připojení. Zkoušel jsem Red Dead Redemption 2 spustit v offline módu a nefunguje v něm. Death Stranding, Mafia DE atd mi přes Steam v offline módu jedou.

Ale tak i Assassins Creed 2 byl svého času vázán na internet. Uvidí se.


To sice byl, ale mezi Assassin's Creed 2 a hrami jako Ghost Recon - Breakpoint či The Division je zásadní rozdíl v tom, že tyto dvě novější hry si na určitých místech neberou požadované soubory ze serverů, ale vyžadují naprosto neustálé připojení bez sebemenšího výpadku. Assassin's Creed 2 šlo po získání potřebných souborů ze serveru normálně hrát do konce mise a pokud si hra nemohla stáhnout další požadované soubory, tak se prostě objevila bílá obrazovka a tím to haslo. Hra tě okamžitě nevykopla jako u těch novějších her, kde stačí fakt kraťoučký výpadek. Pak to ale vyřešili získáním všech potřebných souborů z legální verze a emulátorem serveru, aby se mohly v klidu ověřovat. A nakonec tenhle nesmysl Ubisoft stejně odstranil, když viděl, že to nemá cenu.

Ale pokud budou pořád cpát SinglePlayer do MultiPlayeru jako v těch dvou hrách, tak něco takového fakt cracknout nepůjde, když jsou útočiště dělána stylem lobby v MultiPlayeru, kde jsou všichni hráči.


18 říj 2020, 16:13
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mannoroth píše:
musamo píše:
Těžko říct jak je , nebo není ta Rockstar DRM vázana na internetový připojení. Zkoušel jsem Red Dead Redemption 2 spustit v offline módu a nefunguje v něm. Death Stranding, Mafia DE atd mi přes Steam v offline módu jedou.

Ale tak i Assassins Creed 2 byl svého času vázán na internet. Uvidí se.


To sice byl, ale mezi Assassin's Creed 2 a hrami jako Ghost Recon - Breakpoint či The Division je zásadní rozdíl v tom, že tyto dvě novější hry si na určitých místech neberou požadované soubory ze serverů, ale vyžadují naprosto neustálé připojení bez sebemenšího výpadku. Assassin's Creed 2 šlo po získání potřebných souborů ze serveru normálně hrát do konce mise a pokud si hra nemohla stáhnout další požadované soubory, tak se prostě objevila bílá obrazovka a tím to haslo. Hra tě okamžitě nevykopla jako u těch novějších her, kde stačí fakt kraťoučký výpadek. Pak to ale vyřešili získáním všech potřebných souborů z legální verze a emulátorem serveru, aby se mohly v klidu ověřovat. A nakonec tenhle nesmysl Ubisoft stejně odstranil, když viděl, že to nemá cenu.

Ale pokud budou pořád cpát SinglePlayer do MultiPlayeru jako v těch dvou hrách, tak něco takového fakt cracknout nepůjde, když jsou útočiště dělána stylem lobby v MultiPlayeru, kde jsou všichni hráči.


Aha, tak to jsem bohužel nevěděl. V podstatě to neřešil. Každopádně u některých her jsou tyto online věci v single celkem fajn. Třeba Death Stranding v pozdější fázi příběhu se celkem špatně hraje bez tohoto. Ty "žebříky" od jiných hráčů nebo stopy nebo možnost sharingu je super. V podstatě si nedokážu představit že bych Death Stranding hrál offline. Mafii moc neřeším, jelikož to byly jen vyhozené peníze. A přesně tady oceňuji možnost si prvně stáhnout warez verzi ozkoušet atd a pak se rozhodnout o koupi. Jelikož v dnešní době dema skoro nejsou.

Teď například doufám, že brzy cracknou WD Legions po vydání, jelikož mě to zatím absolutně nezaujalo.

O failech typu Mafia 3, ME Andromeda atd ani nemluvím.


18 říj 2020, 16:54
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Jenže takovouhle možnost bohužel u online-only her nemáme, protože takové hry nelze cracknout. Takže doslova kupuješ akorát tak zajíce v pytli. A upřímně, ti zajíci fakt nejsou kvalitní - takový Ubisoft neustále sází na pořád stejný vzorec příběhu v podobě úvodní mise, pak se dozvíš, že se příběh rozdělí na 3 větve s misemi, které splníš a pak už jenom hurá na finálního bosse, co za to může a tím to hasne (takhle to má Ghost Recon - Breakpoint i The Division a vsadím se, že u The Division 2 to je dost podobné, ne-li stejné). Call of Duty - Modern Warfare to tak sice nemá, ale to má sotva 6 hodinovou kampaň a nejen, že zabírá šílené místo na disku, ale je taky online-only a to pouze na PC! Na konzolích je (nečekaně) SinglePlayer hezky offline...

Celá série Watch Dogs jde do háje od druhého dílu. To sice nebylo až tak špatné a mělo krásné San Francisco, které se dalo hezky porovnávat se San Fierrem z GTA San Andreas, ale na tu krásnou temnou atmosféru Chicaga prvního Watch Dogs ta hra fakt nemá. A k tomu Legion se radši ani nevyjadřuju - sice si ho taky milerád zkusím, ale taky mě to moc neláká.


18 říj 2020, 18:24
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mannoroth píše:
Jenže takovouhle možnost bohužel u online-only her nemáme, protože takové hry nelze cracknout. Takže doslova kupuješ akorát tak zajíce v pytli. A upřímně, ti zajíci fakt nejsou kvalitní - takový Ubisoft neustále sází na pořád stejný vzorec příběhu v podobě úvodní mise, pak se dozvíš, že se příběh rozdělí na 3 větve s misemi, které splníš a pak už jenom hurá na finálního bosse, co za to může a tím to hasne (takhle to má Ghost Recon - Breakpoint i The Division a vsadím se, že u The Division 2 to je dost podobné, ne-li stejné). Call of Duty - Modern Warfare to tak sice nemá, ale to má sotva 6 hodinovou kampaň a nejen, že zabírá šílené místo na disku, ale je taky online-only a to pouze na PC! Na konzolích je (nečekaně) SinglePlayer hezky offline...

Celá série Watch Dogs jde do háje od druhého dílu. To sice nebylo až tak špatné a mělo krásné San Francisco, které se dalo hezky porovnávat se San Fierrem z GTA San Andreas, ale na tu krásnou temnou atmosféru Chicaga prvního Watch Dogs ta hra fakt nemá. A k tomu Legion se radši ani nevyjadřuju - sice si ho taky milerád zkusím, ale taky mě to moc neláká.



Shrnul bych to asi takto, to CoD dostalo po roce patch teď kde si můžeš vybrat jaké části hry chceš, aby jsi snížil velikost. Já upřímně hraju jen Warzone který je free a projel jsem kampaň a klasicky MP módy nehraju, de facto hrál chvíli než k tomu dali free Warzone.

Jinak s tebou se vším souhlasím.

Z těch 5 her co teď CPY crackli mám všechny koupené a v podstatě měl smysl jen Death Stranding a to ještě záleží na každém , jelikož to je prostě spíše "zajímavé dílo" než hra. Ale já osobně projel 2 x na PS 4 a pak ještě na PC. Prostě mě DS uchvátil.

Jinak zbytek z těch 5 her utracené peníze. Ješte Avengers by byly super kdyby sec zaměřili jen na Single a byl doladěnější a ten hrůzny MP raději vynechali. Takhle max 6,5/10.

Assassins Creed Valhalla vypadá parádně na netu jsou vlastně již celkem obsáhle gameplaye několikahodinové, ale bohužel koncept Ubisoft her, který jsi psal nevymizel ani u tohoto dílu.

Každopádně koupím Cyberpunk 2077, protože si jsem jistý, že to bude prostě masterpiece. Celkem paradox, protože to bude NON DRM hra.


18 říj 2020, 20:57
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

U Assassin's Creed - Valhalla jsem hlavně zvědav na herní dobu a taky na to, jestli na poslední chvíli na nás nevybafne překvapení v podobě online-only. Když to může mít SinglePlayer Call of Duty - Modern Warfare, tak proč ne Assassin's Creed - Valhalla? Uvidíme...


19 říj 2020, 05:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 90  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze