fastshare
Red Dead Redemption 2
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 23:52





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Red Dead Redemption 2 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2009, 21:35
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Nainstaloval jsem si hru a laucher mi pořád říká,
že můj výkonny pc nemá dostatečnou grafickou kartu.
Soubor
C:\Users\myname\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2

v této složce nemám po instalaci žádný settings soubor.
Hru mám nainstalovanou na druhém disku d,
protože c disk mám ssd a nechtěl jsem tam hru instalovat.

Poradil by mi někdo, jak hru zprovoznit.

Děkuji za odpovědi.
Saint George


28 pro 2020, 17:01
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Možná slabé GPU? Aktualizace graf. ovladačů?

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


28 pro 2020, 19:01
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2009, 21:35
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

mám v pc gpu 1070 od asusu,
intel 5 8600K a 16 GB ram

pc by měl hru bezproblémů utáhnout



nejnovější ovladače nepomohly

zkoušel jsem i tento návod:
https://www.unknowncheats.me/forum/red-dead-redemption-2-a/419634-low-pc-settings.html

protože po instalaci stále chyběl ve složce
C:\Users\mojejmeno\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2
soubor settings.xml

ale ani toto nepomohlo.


28 pro 2020, 21:19
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 13:20
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Pokud máš místo na SSD, nainstaluj hru tam, alespoň na zkoušku.


28 pro 2020, 21:28
Profil
Private
Private

Registrován: 18 led 2008, 08:44
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Zdravím a pozdravuji,

prosím o radu, pomoc. Nainstaloval jsem hru, cracknul druhým vylepšeným crackem a vše běželo v poho bez sebemenšího zaškobrtnutí až do mise A Quiet Time ... opiji se s Lennym v saloonu a když ho mám najít, jednak ztichnou zvuky, ale hlavně když ho najdu nahoře nad schody, nejde s ním nijak komunikovat a nedostanu se nijak dál, hru nejde ani normálně ukončit a musím jí natvrdo shodit přes správce úloh ... bez téhle mise nejde pokračovat ve hře :( ... nevíte prosím někdo co s tím, nebo stalo se to někomu?


03 led 2021, 09:56
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

SaintGeorge - proč hru instaluješ mimo disk C? Za ta léta jsem nenarazil na jediný problém, který by nějaká hra měla s tím, že je nainstalovaná na hlavním disku C ve složce Program Files. Pouze s tím, že by třeba hře vadily mezery v názvech složky, což se dá vyřešit úplně jednoduše instalací mimo Program Files. Takže jak radí Redfak, zkus to nainstalovat na disk C a uvidíme. A tvůj PC je o dost výkonnější než ten můj (i5-3470 3,2GHz, 8 GB RAM, AMD Radeon RX 570 8 GB VRAM) a já hru dohrál bez jakýkoliv problémů. Akorát mi to asi dvakrát nebo třikrát z ničeho nic spadlo, ale to byly nějaké náhodné pády hry, protože se to podruhé už neopakovalo.

Mára - ty máš plnou verzi hry nebo nějaký repack? Může to klidně být nějakým méně kvalitním či špatně nainstalovaným repackem. Každopádně hru zkus přeinstalovat a nezapomeň smazat všechny původní soubory po odinstalaci, ať začínáš s čistým štítem. Save si samozřejmě zálohuj. ;-)


03 led 2021, 10:48
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2009, 21:35
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Díky Mannorothe za radu s instalací na disk c.

Disk c mám nejnovější ssd a to je důvod, proč na něm kromě os w10
nechci nic instalovat. Tak si tu hru nezahraji. Stejně díky moc za snahu mi poradit.


03 led 2021, 11:38
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

A ty si jako fakt myslíš, že když na ten disk nebudeš nic instalovat, tak se nebude opotřebovávat? :D Pokaždé, když spustíš PC, tak se ten SSD disk využívá k tomu, aby načetl všechny potřebné soubory k tomu, abys vůbec mohl s PC pracovat. Opotřebení disku není jenom o tom na něj něco instalovat a zase odinstalovat. Tím, jak neustále běží kvůli operačnímu systému, se taky opotřebovává. Ale jak myslíš... Třeba by ti to na disku C normálně fungovalo, ale to se kvůli vlastní stupiditě asi nedozvíš, když se bojíš, že by ti o to rychleji odešel, kdyby sis na něj nainstaloval RDR2 a hrál ho z něho. ;-)

Já třeba už víc než 10 let jedu stále na starém HDD disku, co má 500 GB, desetitisíce odkroucených hodin a když jsem ho nedávno kontroloval nějakým analyzátorem disku, tak jeho opotřebovanost byla na dost nízké úrovni. Ten už toho zažil a klidně už může odejít do věčných lovišť (všechno mám zazálohované a jsem na to připraven), ale jaksi se mu zatím nechce. :D


03 led 2021, 17:05
Profil
Private
Private

Registrován: 18 led 2008, 08:44
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Mára - ty máš plnou verzi hry nebo nějaký repack? Může to klidně být nějakým méně kvalitním či špatně nainstalovaným repackem. Každopádně hru zkus přeinstalovat a nezapomeň smazat všechny původní soubory po odinstalaci, ať začínáš s čistým štítem. Save si samozřejmě zálohuj. ;-)[/quote]

Diky, za radu, preinstalace, ktere jsem se tak branil, pomohla ;-)


06 led 2021, 19:30
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

už je AI čeština RDR2

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


27 úno 2023, 17:30
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

To je sice hezký, ale jakožto autor češtin do GTA 3, Vice City, San Andreas a nově i GTA 4 tohle nerad vidím, protože AI čeština nemůže být nikdy tak dobrá jako pořádná čeština, kterou dělal tým lidí. AI neumí skloňovat, menu a jiné nenamluvené texty úplně ignoruje a když je těch dialogů na obrazovce víc, tak začíná docela dost nestíhat. Pro nedočkavce se to určitě hodí, ale pro ty, co si chtějí hru pořádně užít, to fakt není. Obzvlášť ne zrovna do Red Dead Redemption 2, na kterém se dělalo asi 8 let a je tak šíleně propracované, že potřebujete Wikipedii, aby vám nic neuniklo.


28 úno 2023, 06:05
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Mannoroth píše:
To je sice hezký, ale jakožto autor češtin do GTA 3, Vice City, San Andreas a nově i GTA 4 tohle nerad vidím, protože AI čeština nemůže být nikdy tak dobrá jako pořádná čeština, kterou dělal tým lidí. AI neumí skloňovat, menu a jiné nenamluvené texty úplně ignoruje a když je těch dialogů na obrazovce víc, tak začíná docela dost nestíhat. Pro nedočkavce se to určitě hodí, ale pro ty, co si chtějí hru pořádně užít, to fakt není. Obzvlášť ne zrovna do Red Dead Redemption 2, na kterém se dělalo asi 8 let a je tak šíleně propracované, že potřebujete Wikipedii, aby vám nic neuniklo.



Ahoj Mannorothe, tentokrát s tebou nesouhlasím.....hraju Hogwarts Legacy s Al češtinou a musím říct ,že ač jsem byl k tomuto kroku skeptický, mě to mile překvapilo!!!
Patřím k těm, co prostě nechce čekat několik let (zdůrazňoji let) na to abych si zahrál v češtině hru , na kterou jsem se opravdu dlouho těšil, to že Al nesklonujě a rody háže jak se jí zlíbí ....alespoň je to genderově korektní :D :D :D Když hraješ za frajera , ale jsi odvážná :D ;-) S tím se dokážu poprat a po chvilce hraní mi to ani nepříjde!
Takže za mě je to volba , nikomu nic nikdo nenutí..... chceš si počkat X let ....čekej, pokud nechceš čekat a přimouříš oko nad kvalitou.... stáhni si Al češtinu, prostě každýho věc!!!!!


28 úno 2023, 08:03
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

ja mam problem s hrou po spusteni nabehne logo a potom pyta nejake overenie a možem len vypnut...mam original hru cez Rockstar launcher...už sa mi to stalo asi mesiac po vydani hry vydali vtedy nejaky patch a hra nešla spustit a teraz zas...zaplatiš za origo a nemožeš hrat


28 úno 2023, 16:17
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

emueue píše:
Mannoroth píše:
To je sice hezký, ale jakožto autor češtin do GTA 3, Vice City, San Andreas a nově i GTA 4 tohle nerad vidím, protože AI čeština nemůže být nikdy tak dobrá jako pořádná čeština, kterou dělal tým lidí. AI neumí skloňovat, menu a jiné nenamluvené texty úplně ignoruje a když je těch dialogů na obrazovce víc, tak začíná docela dost nestíhat. Pro nedočkavce se to určitě hodí, ale pro ty, co si chtějí hru pořádně užít, to fakt není. Obzvlášť ne zrovna do Red Dead Redemption 2, na kterém se dělalo asi 8 let a je tak šíleně propracované, že potřebujete Wikipedii, aby vám nic neuniklo.



Ahoj Mannorothe, tentokrát s tebou nesouhlasím.....hraju Hogwarts Legacy s Al češtinou a musím říct ,že ač jsem byl k tomuto kroku skeptický, mě to mile překvapilo!!!
Patřím k těm, co prostě nechce čekat několik let (zdůrazňoji let) na to abych si zahrál v češtině hru , na kterou jsem se opravdu dlouho těšil, to že Al nesklonujě a rody háže jak se jí zlíbí ....alespoň je to genderově korektní :D :D :D Když hraješ za frajera , ale jsi odvážná :D ;-) S tím se dokážu poprat a po chvilce hraní mi to ani nepříjde!
Takže za mě je to volba , nikomu nic nikdo nenutí..... chceš si počkat X let ....čekej, pokud nechceš čekat a přimouříš oko nad kvalitou.... stáhni si Al češtinu, prostě každýho věc!!!!!


Úplně v pohodě. Každý má na tohle jiný názor a plně to respektuju. :)


28 úno 2023, 17:12
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Mannoroth píše:
To je sice hezký, ale jakožto autor češtin do GTA 3, Vice City, San Andreas a nově i GTA 4 tohle nerad vidím, protože AI čeština nemůže být nikdy tak dobrá jako pořádná čeština, kterou dělal tým lidí. AI neumí skloňovat, menu a jiné nenamluvené texty úplně ignoruje a když je těch dialogů na obrazovce víc, tak začíná docela dost nestíhat. Pro nedočkavce se to určitě hodí, ale pro ty, co si chtějí hru pořádně užít, to fakt není. Obzvlášť ne zrovna do Red Dead Redemption 2, na kterém se dělalo asi 8 let a je tak šíleně propracované, že potřebujete Wikipedii, aby vám nic neuniklo.


Souhlasím s tímto názorem


02 bře 2023, 07:23
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze