fastshare
Red Dead Redemption 2
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 23:32





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Red Dead Redemption 2 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 10 kvě 2009, 18:27
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Hele, první věc, kterou jsem kontroloval a je tam vše :-/ Proto mi to právě vůbec nejde do hlavy :-/


25 říj 2020, 12:26
Profil
Private
Private

Registrován: 08 lis 2008, 19:26
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

luky536 píše:
Čaute, vedel by mi niekto poradiť prečo pri spustení hry mi vyhodí okno s chybou Unknown error FFFFFFF?




čau lidi , řešil jsem celej den ten Unknown error FFFFFFFF a jediné co pomůže je odinstalovat, a znovu nainstalovat s tím , že musíte ve vlastnosti setup dáte kompatibilitu pro windows 7 a spustit jako správce .

_________________
PC
CPU: Intel(R) Core(TM) i5 Sandy Bridge OC 3.70GHZ
RAM: 24 GB 1600mhz DDR3
GPU : GeForce N480GTX 1,56Gb
HD: 1x128SSD OCZ
1x 2TB Samsung
1x 500GB western digital
Zdroj: 900W


Notebook hp dv7:
Intel Core i7 Sandy brigde 2,32Ghz
Ram:4 Gb 1333Mhz
Graf.: GeForce GTM 230 1024Mb
Hdd.:640Gb


25 říj 2020, 16:46
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Ono by možná stačilo pouze všechno zásadně spouštět jako správce. Divil by ses, jakou to dokáže udělat paseku, když si to ve vlastnostech zapomeneš zaškrtnout, abys to nemusel řešit. Ale taky existují výjimky - Borderlands 3 se zásadně nesmí spouštět jako správce, jinak se hra nespustí. :D


26 říj 2020, 06:37
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 11 kvě 2012, 19:41
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Už som to vyriešil, stiahol som nejaký update, nakopíroval a spustila sa hra normálne


26 říj 2020, 11:04
Profil
Private
Private

Registrován: 07 črc 2008, 15:38
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Co za update jsi vyskousel? Me to porad hlasí ze si.... Systém windows nemá přístup k určenému zařízení cestě nebo souboru. k přístupu k položce pravděpodobně nemáte patřičná oprávnění.
NEvíte nekdo co stim? dik

_________________
i_m_a_g_e


26 říj 2020, 20:17
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 13:20
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Ahoj, malá rada pro lidi, kterým se textury na high vykreslují zhruba stejně jako na low a nemůžou přepnout na ultra kvůli VRAM (např. gtx 1060 3gb)

Co jsem pročetl několik témat na redditu, většina lidí hlásí stejný problém (už před rokem v offiko verzi) a jediným řešením bylo přepnutí textur na ultra, což při překročení využití VRAM hra neumožňuje.

Zde najděte soubor system.xml
C:\Users\USERNAME\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings

a v notepadu změňte hodnotu <textureQuality>kSettingLevel_High</textureQuality> na ultra = <textureQuality>kSettingLevel_Ultra</textureQuality> a ve vlastnostech změňte na READ ONLY.

Světe div se, hra běží bez problémů na ultra textury a bez ztráty FPS. Využití VRAM je pořád stejných 2,9GB.


27 říj 2020, 22:21
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

tato hra je hrozna po technickej stranke, mam origo ale hra sa zase neda spustit, nabehne logo a potom len vypise nieco o verifikacii a mozem len vypnut, toto mi robilo aj vlani ked hra vysla ze po niekolkych dnoch hrania zrazu nic a v priebehu celeho mesiaca som nemohol spustit hru, dnes som siel spustit stiahlo zas nejaky update a hra nejde spustit, potom ze ludia nemaju stahovat cracknute hry ked origo nejde


28 říj 2020, 10:12
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 říj 2008, 19:07
Příspěvky: 104
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Jardol. Aktualizuj si direct, redist ovladace gpu a uvidis. Mam originalku asi pul roku a absolutne bez problemu. No a na Ultra nastaveni grafiky ta hra proste nema konkurenci. Za me pecka ovsem multiplayer to je tezka nuda


29 říj 2020, 16:13
Profil
Private
Private

Registrován: 28 čer 2016, 13:25
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Zdravím, po instalaci a následovném pokusu o spuštění hry mně avast vyhodí RDR2.exe soubor do truhly s tím, že je v něm FileRepMalwer ???


29 říj 2020, 23:50
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

uz to zase ide, bol nejaky update hry aj toho rockstar spustaca a vtedy to neslo ale uz je to v poriadku, len vtedy vlani kratko po vydani bol problem ze zrazu nesla spustit len pisalo nieco o verifikacii a trvalo to asi mesiac skusal som kazdy den spustit aj som im pisal na podporu riesili to ale nic nepomahalo az potom po nejakom update sla hra zas spustit a este bol problem ze sa nedalo dostat do online hry ani tu a ani u GTA5 stale mi pisalo ze som offline


30 říj 2020, 09:09
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 04 čer 2008, 06:43
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Ahoj,
hra nejde vůbec spustit. Ani přes "launcher" ani přes "RDR2". Pouštěno jako správce i bez, 2x jsem přeinstaloval. Aktualizoval jsem ovladače a stejně nic. Zkoušeny i oba cracky.. Poradíte prosím co zkusit ještě? Máte někdo stejný problém?

Díky :)


01 lis 2020, 13:40
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 10 kvě 2009, 16:50
Příspěvky: 27
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

psychoman90 píše:
Ahoj,
hra nejde vůbec spustit. Ani přes "launcher" ani přes "RDR2". Pouštěno jako správce i bez, 2x jsem přeinstaloval. Aktualizoval jsem ovladače a stejně nic. Zkoušeny i oba cracky.. Poradíte prosím co zkusit ještě? Máte někdo stejný problém?

Díky :)

Citace:
Zkoušel si vypnout antivirus před vložením cracku,mohl ti něco smáznout.


02 lis 2020, 18:27
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 04 čer 2008, 06:43
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Mevericc píše:
psychoman90 píše:
Ahoj,
hra nejde vůbec spustit. Ani přes "launcher" ani přes "RDR2". Pouštěno jako správce i bez, 2x jsem přeinstaloval. Aktualizoval jsem ovladače a stejně nic. Zkoušeny i oba cracky.. Poradíte prosím co zkusit ještě? Máte někdo stejný problém?

Díky :)

Citace:
Zkoušel si vypnout antivirus před vložením cracku,mohl ti něco smáznout.


Ano, vypnul jsem. Zkusil jsem i odpojit internet, bez úspěchu. Mám novějsi Social Club, hraju GTA Online. Nemůže to být problém?


03 lis 2020, 15:39
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 04 čer 2008, 06:43
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

psychoman90 píše:
Mevericc píše:
psychoman90 píše:
Ahoj,
hra nejde vůbec spustit. Ani přes "launcher" ani přes "RDR2". Pouštěno jako správce i bez, 2x jsem přeinstaloval. Aktualizoval jsem ovladače a stejně nic. Zkoušeny i oba cracky.. Poradíte prosím co zkusit ještě? Máte někdo stejný problém?

Díky :)

Citace:
Zkoušel si vypnout antivirus před vložením cracku,mohl ti něco smáznout.


Ano, vypnul jsem. Zkusil jsem i odpojit internet, bez úspěchu. Mám novějsi Social Club, hraju GTA Online. Nemůže to být problém?


Vyřešeno! Musel jsem odpojit (zakázat) integrovanou grafiku. Stačilo ve správci počítače, nemusel jsem ani do BIOSu. Třeba to někomu pomuže.

(Smazal jsme prvně i složku v dokumentech "Red Dead R.2", ale to nevím jestli bylo potřeba).


03 lis 2020, 16:05
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Red Dead Redemption 2

Tak mám po 38 hodinách dohráno. Rockstar Games opět ukázali, že hry s otevřeným světem jsou jejich parketa - ten svět je tak neskutečně propracovaný a je tam snad úplně všechno kromě deštného pralesa. I to velké město Saint Denis inspirované New Orleans je nádherné a krásně ukazuje, jak většina dnešních firem s více než 100letou tradicí začínala. I ty první tramvaje jsou super - obzvlášť pro venkovského burana, co je zvyklý pouze na westernová městečka. :D

Na druhou stranu ty vedlejší mise se jim fakt nepovedly - drtivá většina je pouze hloupé sbírání surovin či hledání nějakých předmětů. Čekal jsem spíš questy typu ulov zvíře, zachraň rodinného příslušníka, zlikviduj gang v nějaké pevnosti atd. Takže hru na 100 % odmítám dokončit, protože už tak je tam nudných sbírání předmětů víc než dost a oni tomu ještě nasadili korunu tím, že je nacpali i do vedlejších misí.

A teď doufám, že Rockstar Games dostanou rozum a i první Red Dead Redemption taky portnou na PC. Zní to sice komicky, ale RDR2 je vlastně prolog k celému příběhu a první RDR je pokračování. Přinejhorším by se ta hra samozřejmě dala dohrát na emulátoru PS3 či Xboxu 360, ale na to je potřeba fakt slušná sestava a to ovládání zatím není nic moc (hlavně u emulátoru Xboxu 360 Xenia, kde dodnes z naprosto nepochopitelného důvodu ani nelze změnit defaultní klávesy, natož hýbat myší).


06 lis 2020, 06:46
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze