fastshare
God of war
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 11:10





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 God of war 
Autor Zpráva
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 25 dub 2008, 17:54
Příspěvky: 222
Příspěvek Re: God of war

Asi jo ale mě celkem rej trejsing nezajimá, nevidím v tom rozdíly-přínosy hlavně u PS5 je to děs ať to tam raději neserou vůbec jako hrát jisté hry s 30fps je fakt hrůza a megaPOROD:), asi už sem starej-slepej a míň náročnej ale anoAMD RT fakt neumi no a to jejich chvástání jak to na 6000kach povalí mě taky toršku nasralo, ale NV prostě už nikdy nechci:) Je to marný:) ale 30 až 41 tisíc za RTX 3080 mi pořád nepříde oukej:) ale ono ani těch 22K za 3070ku :) a prostě nevím co s tou hrou je AMD RX6800 jako víc cajk je to tam jen občas a chvilku a hned tozase zmizí/Nvidia 2060 notebookova teda ovšem ty zájeby strašný a i teď na kámošově Nitro 5 s RTX 3060kou je to to samý a ve stejnejch místech VŽDYCKY ani nwme tomu nepomáhá, takže nevím, kde je chyba jako nikdy sem se hrou neměl problém ale tendle port je fakt podivnej:( Což si myslím jak každej huláká že to na JEHO nvidii jede parádně se mi nechce už věřit páč sem už skusil vše a ono ani není co skoušet hlavní sranda je třeba když tam pustíte třeba metro EXODUS a tak, tak bez problému, nárošnější hra mě teď nějak nenapadá. Ze současnejch možná portnutej Horizon ZD atd.nevím:) osobně nemohu říct jelikož nemám problém s jedinou hrou jen tadle proště nějak NEJDE a nejde:( a je uplně jedno co tomu nastavím a kdyby AMD mělo v pohodě to FX fidelity FSR nesmysle nyní FSR2.0 ale v FSR2.0 mi to příde pokrok jen minimální, tak je mi to asi jedno maká to JAK MÁ jen s ním. Ale tak i tak vysoké FPS. s FSR horší grafika ale stále vyšší FPS a BEZ FSR zájeby ale pořád top framerate :) NECHÁPU kde soudruzi z NDR udělali chybu no:) hauk domluvil sem a tímto se hrou končím tak možná za rok to skusím znova:) hh třeba RX 7000ka hehe:) zatím ale vyhozený money v najivitě, že to bude crackem:)
ale toto by za mě byla jasná volba ale to spojení s Noctuou nemluvě že není cenu asi hodně pozvedne
https://www.czc.cz/asus-geforce-rtx3070-o8g-noctua-8gb-gddr6/337799/produkt

_________________

AMD Ryzen 9 5900X
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING - AMD B550
HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3,2Ghz
Sapphire Radeon NITRO+ RX 7900 XT Vapor-X
Asus Rog THOR 850P

i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


24 dub 2022, 11:36
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: God of war

RTX 3080 je aktuálně za 27 000 Kč na eshopech , bazarově ještě níže, ceny jsou skoro na minimu. Co se týče Ray Tracingu, tak ve většině her v kombinaci s DLSS není problém jet více jak 60+ fps.

AMD již delší dobu skutečně neholduji.


26 dub 2022, 18:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze