fastshare
Dying Light 2 Stay Human
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 03:04





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Dying Light 2 Stay Human 
Autor Zpráva
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Dying Light 2 Stay Human

Dying Light 2 Stay Human

Dying Light 2 je vše, co byste od pokračování prvního dílu čekali. Lepší pohyb, plynulejší souboje z první osoby a
obrovskou novinkou pokračování je živoucí ekosystém, který bude reagovat na vaše rozhodnutí a činy. Ty mohou vést k drastickým změnám celého města, ať
už dobrým či špatným směrem.




Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=68bZ1LKKh7Q



Nabízím steam účet za 265,-Kč v offline režimu za tuhle super cenu! /)

Mám už takto několikátou hru a mohu doporučit z důvěryhodného zdroje.

Kdo má zájem stačí napsat SZ(klik) a dám vědět co a jak! ;-)


Děkuji za zájem.


02 úno 2022, 08:01
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Hmmm, tak to je škoda... :(


02 úno 2022, 14:36
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

A nebo taky jde prostě přejmenovat topic. :D Děkuji, Sensore.

A teď k tématu - sice to vypadá, že se od Denuva spíše upouští, když už se dávno ví, že zpomaluje hry, ale pořád se najde někdo, kdo se rozhodne ho využít. Každopádně bych nevěšel hlavu - vývojáři ho podle mě tak za rok sami odstraní, nebo někdo zaplatí EMPRESS 500 dolarů a ona hru crackne. Uvidíme. :)


02 úno 2022, 18:24
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Vyšly dnes již zahraniční recenze, na to jak Techland hru neskutečně propagoval 2 měsíce před vydáním, tak recenze úplně nejlépe nedopadly, povětšinou 7/10 hodnocení. Snad nebude technický stav hry jako u Cyberbunku. :D Tak uvidíme, já se na Dying Light 2 chystám s kolegou v co opu, takže to snad bude o něco zábavnější. Únor a březen je docela nabitý - Horizon Zero Dawn 2, Dying Light 2, Elden Ring, Total War Warhammer 3 a v březnu GhostWire: Tokyo, Gran Turismo 7, Tiny Tinas Wonderlands (volné pokračování Borderlands) a Elex 2.


02 úno 2022, 18:38
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Jojo není zač. :) V pátek odpoledne budu tahat tak se na to těším po takové době.

Re: Dying Light 2 Stay Human

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


02 úno 2022, 18:57
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

musamo píše:
Vyšly dnes již zahraniční recenze, na to jak Techland hru neskutečně propagoval 2 měsíce před vydáním, tak recenze úplně nejlépe nedopadly, povětšinou 7/10 hodnocení. Snad nebude technický stav hry jako u Cyberbunku. :D Tak uvidíme, já se na Dying Light 2 chystám s kolegou v co opu, takže to snad bude o něco zábavnější. Únor a březen je docela nabitý - Horizon Zero Dawn 2, Dying Light 2, Elden Ring, Total War Warhammer 3 a v březnu GhostWire: Tokyo, Gran Turismo 7, Tiny Tinas Wonderlands (volné pokračování Borderlands) a Elex 2.


Ono to většinou bývá tak, že se vývojáři implementací Denuva do hry snaží zamaskovat to, že nestíhali všechno dodělat a otestovat včas před datem vydání. Že by byl i tohle ten případ? Podle toho, jak tvrdí, že nemáme hrát hru předčasně kvůli velkému day one patchi, tak tomu docela věřím. Hra má být kompletně hotová už před vydáním a pak mají vycházet pouze opravy pár bugů a ne zásadních věcí...


02 úno 2022, 20:20
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Tak ono hlavně už když uveřejnili HW nároky, tak jsem nevěděl, jestli to je jen nějáká sranda. Na full HD rozlišení a ultra detaily se zaplým Ray Tracingem dle nich prý RTX 3080. Dneska jsem viděl delší gameplaye a ta hra v některých místech vypadá graficky fakt špatně a celkově graficky to nějáký orgie rozhodně nejsou. Tak uvidím jak to pojede na té mé RTX 3070 v QHD. Nicméně se obávám bugů a glitchů. Ta hra má vlastně vyšší HW požadavky než STALKER 2 , který běží na Unreal Engine 5 a alespoň podle ukázky na E3 vypadal fakt luxusně. Tak snad se dočkáme v prosinci pořádně vyladěné hry.


02 úno 2022, 21:24
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Tak tohle rozhodně není pozitivní zpráva pro Denuvo v této hře:

https://old.reddit.com/r/pcgaming/comments/skehps/the_denuvo_drm_implementation_in_dying_light_2_is/

Lidé si hru poctivě koupí a musí si hlídat, kolikrát za den ji spustí? To si snad dělají srandu...


05 úno 2022, 07:08
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Mannoroth píše:
Tak tohle rozhodně není pozitivní zpráva pro Denuvo v této hře:

https://old.reddit.com/r/pcgaming/comments/skehps/the_denuvo_drm_implementation_in_dying_light_2_is/

Lidé si hru poctivě koupí a musí si hlídat, kolikrát za den ji spustí? To si snad dělají srandu...



Co na to říct, bohužel. Já měl hru předobjednanou již rok předem. Co se týče příběhu, ten je naprosto repetitivní a nudný. Nicméně hratelnost a herní mechanismy jako takové jsou za mě skvělé. Optimalizace taky v pohodě, v QHD rozlišení na ultra se zapnutým Ray Tracingem a zapnutým DLSS na Quality mám s i7 10700K a RTX 3070 okolo 70-80 fps plynule. Nicméně tohoto problému který zde postuješ, jsem si také již povšiml a tu hru vlastně hraju jen online v kooperaci s kamarádem. Vypadá to, že jsem měl to jejich fu*king Denuvo ještě více podpořit a koupit si Collectorku za 7000 Kč.

Čeká mě ještě tento měsíc Horizon Zero Dawn Forbidden West tam naštěstí žádné Denuvo není a potom Elden Ring, kde se furt neví jak to bude s ochranou.


05 úno 2022, 11:07
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Taky mě docela zaráží to, že někomu se ta hra údajně načítá až 10 minut a to jsem si myslel, jak Borderlands 3 a jejich 5minutové načítání hry plus uložené pozice je otřesná doba, během které si člověk může odskočit na záchod nebo nachystat svačinu. :D

Za chvíli už to bude tak, že budeme muset přetrpět hodinové načítání hry a už ji do jejího dokončení nebudeme radši vůbec vypínat spolu s počítačem, abychom to nemuseli znovu a znovu absolvovávat...


05 úno 2022, 11:52
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Mannoroth píše:
Taky mě docela zaráží to, že někomu se ta hra údajně načítá až 10 minut a to jsem si myslel, jak Borderlands 3 a jejich 5minutové načítání hry plus uložené pozice je otřesná doba, během které si člověk může odskočit na záchod nebo nachystat svačinu. :D

Za chvíli už to bude tak, že budeme muset přetrpět hodinové načítání hry a už ji do jejího dokončení nebudeme radši vůbec vypínat spolu s počítačem, abychom to nemuseli znovu a znovu absolvovávat...



Když jsem to poprvé spustil včera tak to bylo hned, jenom jsem to testnul a nastavil a vypnul. Potom už druhý loading byl docela dlouhý, než jsem se dostal do hlavní nabídky. Ale toto mě fakt nenapadlo. :D :D :D

Más ten Borderlands na SSD ? Mám ho na SSD a loadingy jsou celkem ok. Borderlands mám zrovna taky pirátskou verzi.


05 úno 2022, 12:25
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Jenže Borderlands 3 už nemá Denuvo, tak se ujisti, jestli máš původní verzi od CODEX z konce roku 2019, nebo už tu novou. Každopádně já už nějak od konce předminulé dekády (asi od 2008 nebo 2009) jedu stále na starém HDD a nemám nějaký zásadní problémy s moc dlouhým načítáním, které by trvalo déle než 5 minut. Borderlands 3 byl asi takový jediný extrém, jinak to vždycky docela ujde. Já nikam nespěchám, takže nějaké 2-3 minuty mě nezabijou. :D


05 úno 2022, 13:01
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Mannoroth píše:
Jenže Borderlands 3 už nemá Denuvo, tak se ujisti, jestli máš původní verzi od CODEX z konce roku 2019, nebo už tu novou. Každopádně já už nějak od konce předminulé dekády (asi od 2008 nebo 2009) jedu stále na starém HDD a nemám nějaký zásadní problémy s moc dlouhým načítáním, které by trvalo déle než 5 minut. Borderlands 3 byl asi takový jediný extrém, jinak to vždycky docela ujde. Já nikam nespěchám, takže nějaké 2-3 minuty mě nezabijou. :D



To se docela divím, třeba Forza Horizon 5 na HDD vůbec nejede a vlastně ti jen skáče hláška přimo během hry, že máš pomalý disk a nestíhají se načítat textury. U Horizon Zero Dawn jsou pak v náročnějších lokacích fps dropy pokud nemáš na SSD. Já měl před 3 měsíci právě HDD 2TB a klasické SSD 2,5" 500 GB, což jako 500 GB je samozřejmě málo na hry a potom co jsem měl právě problémy s hrami na HDD tak jsem přikoupil při sestavování nového PC před Vánocemi ještě SSD M.2 od Samsungu 2TB a HDD teď už používám jen na data. Pokud ti ale jelo na HDD bez problému Forza Horizon 5 i ten Horizon Zero Dawn, tak ok. :-) Zrovna jak jsme se bavili minule o těch CoD tak Warzone a Vanguardy je obojí nehratelné na HDD, taky vlastní zkušenost. :D


05 úno 2022, 13:15
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Tak to já s tímhle problém nemám a na nvme disku se načítá během několika vteřin a že mám steam v offline režimu tak si hru můžu spustit třeba 20x za sebou . :D S čím jsem ale měl včera problém bylo tohle a pomohla jen přeinstalace hry.
Další parádní pšouk od Denuva platícím zákazníkům a ještě pak kdo má hodně pomalý net tak musí opravdu počkat 24 hodin.. protože vymazání hry a opětovné stahování a instalace vyjde na stejno.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


05 úno 2022, 13:53
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Sensor píše:
Tak to já s tímhle problém nemám a na nvme disku se načítá během několika vteřin a že mám steam v offline režimu tak si hru můžu spustit třeba 20x za sebou . :D S čím jsem ale měl včera problém bylo tohle a pomohla jen přeinstalace hry.
Další parádní pšouk od Denuva platícím zákazníkům a ještě pak kdo má hodně pomalý net tak musí opravdu počkat 24 hodin.. protože vymazání hry a opětovné stahování a instalace vyjde na stejno.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.



Já mám nainstalováno také na NVME SSDčku Samsung 980 2TB. Psal jsi ale, že zapínáš hru v offline režimu, je možné že to tím pádem eliminuje ten problém s loadingy. Dnes jsem Dying Light ještě nezkoušel. :) Net mám naštěstí optiku 100/100.


05 úno 2022, 13:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze