fastshare
Dying Light 2 Stay Human
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 17:20





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Dying Light 2 Stay Human 
Autor Zpráva
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

musamo píše:
Mannoroth píše:
Jenže Borderlands 3 už nemá Denuvo, tak se ujisti, jestli máš původní verzi od CODEX z konce roku 2019, nebo už tu novou. Každopádně já už nějak od konce předminulé dekády (asi od 2008 nebo 2009) jedu stále na starém HDD a nemám nějaký zásadní problémy s moc dlouhým načítáním, které by trvalo déle než 5 minut. Borderlands 3 byl asi takový jediný extrém, jinak to vždycky docela ujde. Já nikam nespěchám, takže nějaké 2-3 minuty mě nezabijou. :D



To se docela divím, třeba Forza Horizon 5 na HDD vůbec nejede a vlastně ti jen skáče hláška přimo během hry, že máš pomalý disk a nestíhají se načítat textury. U Horizon Zero Dawn jsou pak v náročnějších lokacích fps dropy pokud nemáš na SSD. Já měl před 3 měsíci právě HDD 2TB a klasické SSD 2,5" 500 GB, což jako 500 GB je samozřejmě málo na hry a potom co jsem měl právě problémy s hrami na HDD tak jsem přikoupil při sestavování nového PC před Vánocemi ještě SSD M.2 od Samsungu 2TB a HDD teď už používám jen na data. Pokud ti ale jelo na HDD bez problému Forza Horizon 5 i ten Horizon Zero Dawn, tak ok. :-) Zrovna jak jsme se bavili minule o těch CoD tak Warzone a Vanguardy je obojí nehratelné na HDD, taky vlastní zkušenost. :D


Forza Horizon jde mimo mě, Horizon Zero Dawn taky a 500 GB je pro mě víc než dost. Já totiž nepotřebuju mít v PC nainstalované desítky her, ale jen to, co aktuálně hraju a ostatní data nemají v PC co dělat, pokud s nimi aktivně nepracuju (mají být třeba na externím disku). S takovou se dá vyžít klidně i s 250 GB. :D


05 úno 2022, 17:37
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

///Upraveno a obnoveno

Nabízím steam účet za 265,-Kč v offline režimu za tuhle super cenu! /)

Mám už takto několikátou hru a mohu doporučit z důvěryhodného zdroje.

Kdo má zájem stačí napsat SZ(klik) a dám vědět co a jak! ;-)


Děkuji za zájem. Odpověděl jsem vám všem na další zprávy.

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


05 úno 2022, 19:03
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Mannoroth píše:
musamo píše:
Mannoroth píše:
Jenže Borderlands 3 už nemá Denuvo, tak se ujisti, jestli máš původní verzi od CODEX z konce roku 2019, nebo už tu novou. Každopádně já už nějak od konce předminulé dekády (asi od 2008 nebo 2009) jedu stále na starém HDD a nemám nějaký zásadní problémy s moc dlouhým načítáním, které by trvalo déle než 5 minut. Borderlands 3 byl asi takový jediný extrém, jinak to vždycky docela ujde. Já nikam nespěchám, takže nějaké 2-3 minuty mě nezabijou. :D



To se docela divím, třeba Forza Horizon 5 na HDD vůbec nejede a vlastně ti jen skáče hláška přimo během hry, že máš pomalý disk a nestíhají se načítat textury. U Horizon Zero Dawn jsou pak v náročnějších lokacích fps dropy pokud nemáš na SSD. Já měl před 3 měsíci právě HDD 2TB a klasické SSD 2,5" 500 GB, což jako 500 GB je samozřejmě málo na hry a potom co jsem měl právě problémy s hrami na HDD tak jsem přikoupil při sestavování nového PC před Vánocemi ještě SSD M.2 od Samsungu 2TB a HDD teď už používám jen na data. Pokud ti ale jelo na HDD bez problému Forza Horizon 5 i ten Horizon Zero Dawn, tak ok. :-) Zrovna jak jsme se bavili minule o těch CoD tak Warzone a Vanguardy je obojí nehratelné na HDD, taky vlastní zkušenost. :D


Forza Horizon jde mimo mě, Horizon Zero Dawn taky a 500 GB je pro mě víc než dost. Já totiž nepotřebuju mít v PC nainstalované desítky her, ale jen to, co aktuálně hraju a ostatní data nemají v PC co dělat, pokud s nimi aktivně nepracuju (mají být třeba na externím disku). S takovou se dá vyžít klidně i s 250 GB. :D



250 GB bych měl akorát na Warzony, Vanguardy a Wowko :-) Jinak aktuálně mám právě v PC Warzony, Vanguardy, Wowko, Dying Light 2, Cyberpunk a ME Legendary Edition, Escape from Tarkov a jsem na na nejakych 420 GB. :D a to mam v podstatě v compu jen onlinovky co hraju prubezne a dve ciste story single zalezitosti. :D


06 úno 2022, 00:29
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

A to je právě ono. Vždycky mám rozehrané pouze jedno, takže se mi nemůže stát, že bych si zapráskal disk. Každopádně i Dying Light spolu s tímto pokračováním jdou mimo mě, ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy - sice mě to zatím neláká takovým způsobem jako Left 4 Dead a Dead Rising, ale třeba někdy v budoucnu si obě hry zahraju. Špatně to nevypadá. ;-)


06 úno 2022, 05:43
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Doporučuji tento mód na vypnutí dalších efektů z kterých akorát bolí oči. :shock:

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Také jsem upravil trochu obraz přes Reshade a vypadá to o poznání líp.

Můj profil
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Tohle je výsledek i s módem z nexus.. už teda zapadá slunce tak toho není tolik vidět a originál vypadá líp než na screenu, ale už mě z toho tolik nebolí oči. :D
Snažil jsem se odstranit to rozmazání, ale zase aby nebyl tolik vidět efekt zaostření. To pak taky není moc pěkný.

Re: Dying Light 2 Stay Human

Re: Dying Light 2 Stay Human

Re: Dying Light 2 Stay Human

/Edit
Úprava screenu..

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


07 úno 2022, 01:39
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Kdo pak už byl tady? Dělal jsem taky i trochu vedlejší úkoly..Tak mi to trvalo. Nejsou zase tak nudný. :D

Re: Dying Light 2 Stay Human

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


09 úno 2022, 03:29
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Hraješ to se zaplým Ray Tracingem nebo bez ? Hraju v QHD rozlišení, mám zaplý Ray Tracing a DLSS na Balanced a mám okolo 70-90 fps, nicméně při náročnějších scénách mám fps dropy až na 45 fps. Když jsem vypnul Ray Tracing a přepnul tedy z režimu Directx12 Ultimate na Directx12 a nechal DLSS jen na Quality tak mám okolo 120 - 130 fps. Mám RTX 3070. Co jsem koukal tak dost lidí si stěžuje na toto i na redditu a mají tyhle fps dropy se zaplým Ray Tracingem i na 3080TI. Připadá mi to, jako stejný problém kvůli Denuvu, který se objevoval u RE Village.


09 úno 2022, 23:17
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Bez RT na directx 12 a vše dané na plno. Zapnul jsem si Vsync na 60FPS a žádný propady nejsou. :D
I kdybych chtěl RT efekty tak na to 3060 není stavěná, ale s tím jsem počítal. S DLSS jsem měl okolo 40-60fps a moc plynulé o nebylo.
Jedině ubrat jiné detaily a to se mi zase nechtělo.

Zrovna když jsem chtěl udělat upgrade PC tak nebyla nikde ani jedna grafika a musel jsem sáhnout po hotové sestavě i když nerad tak jsem překvapený.
Zatím nic nechytlo. :D Jinak jsem chtěl taky minimálně RTX 3070... tak někdy příště.
Beru to ale i tak jako pěknou výměnu za mou starou R9 290X a chvilku co jsem měl GTX 1660Ti. Tu jsem koupil za 10K s 5 letou zárukou a po roce jsem neodolal a prodal za 15K. :D

Po tom co se dělo na bazarech jsem neodolal. Zkusil jsem to taky a říkal jsem si, že mi musí utrhat ruce ještě za 4 roky záruky a nejlepší edici od MSI a taky že jo.. :D

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


12 úno 2022, 19:03
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Tak mám dohráno s pěkným "tajným" koncem. Mám z toho dobrý pocit. Určitě doporučuji zahrát.. a podělte se po dohrání i s vaším. :)

Všechny vysílače, elektriku a vodu jsem dal lidem. Vojákům nic.. :D Chtěl jsem mít vše ve městě přizpusobené pro parkour a létání.


Spoiler! Neotevírat pokuď nemáte dohráno. Můj konec příběhu...

Poslední město na zemi stojí a všichni jsou šťastný. :D Díky tomu, že jsem dal vše přeživším a hlavně rádio tak mohl Frank lidi varovat během raketového útoku, které jsem mu dal také když jsem vylezl na VNC tower.
Toho jsem mimochodem také zachránil. Lawan žije díky Hakonovi (asi kdybych se rozhodnul v průběhu příběhu jinak tak by nebyl asi ani jeden.) Takzvaný "Řezník" nakonec nebyl špatný a po setkání jsem mu důvěřoval a dopadlo to dobře. Od začátku chtěl zabránit nejhoršímu. Mia.. tak to je dlouhý příběh.. uvidíte. :o Na konci odcházím s Lawan z města pryč za dalším dobrodružstvím? Že by další díl? Mám z konce radost. Byla to jízda! Kdyby někdo chtěl další detaily.. stačí napsat. :)

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


12 úno 2022, 22:44
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Sensor píše:
Bez RT na directx 12 a vše dané na plno. Zapnul jsem si Vsync na 60FPS a žádný propady nejsou. :D
I kdybych chtěl RT efekty tak na to 3060 není stavěná, ale s tím jsem počítal. S DLSS jsem měl okolo 40-60fps a moc plynulé o nebylo.
Jedině ubrat jiné detaily a to se mi zase nechtělo.

Zrovna když jsem chtěl udělat upgrade PC tak nebyla nikde ani jedna grafika a musel jsem sáhnout po hotové sestavě i když nerad tak jsem překvapený.
Zatím nic nechytlo. :D Jinak jsem chtěl taky minimálně RTX 3070... tak někdy příště.
Beru to ale i tak jako pěknou výměnu za mou starou R9 290X a chvilku co jsem měl GTX 1660Ti. Tu jsem koupil za 10K s 5 letou zárukou a po roce jsem neodolal a prodal za 15K. :D

Po tom co se dělo na bazarech jsem neodolal. Zkusil jsem to taky a říkal jsem si, že mi musí utrhat ruce ještě za 4 roky záruky a nejlepší edici od MSI a taky že jo.. :D



Ceny jdou teď docela dolu, premýšlel jsem, že přejdu na RTX 3080 TI, ale spíše už počkám s čím přijde Nvidia na podzim.

No já to hrál nakonec teď tři dny taky s vyplým RT a měl jsem furt okolo 120-130 fps, jelikož mám 165 hz monitor s G-SYNc tak ideální. Teď vyšel patch 1.06 a po něm už to je se zaplým RT stabilní na 80-90 fps bez těch propadů se zaplým DLSS na Quality.

Jinak 3060 TI verzi teď už seženeš za docela hezké peníze a oproti klasické 3060 je o 30 % výkonnější a na klasickou 3070 ztrácí jen 15 - 20 %. :-)


13 úno 2022, 13:50
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Taky počkám na další novinky. Na to moje FullHD s 60FPS to stačí a do ničeho slabšího než je 3070+ po 3060 už nepůjdu. :)
Dá se říct, že už je to docela staré rozlišení a málo FPS.. ale s full detaily pořád dost zatopí i novému HW.
Ono to moje LCD iiyama ProLite E2472HD 24'' vlastně můj první ''větší'' monitor ani trafo né a né odejít ani po 10 letech. To nechápu jak může držet tak hrozně dlouho. :D Jinak už bych nejspíš jel na 4K.

Poslední update jsem už ani nestihnul vyzkoušet. Dohrál jsem to ještě před 1.06. :)
Koukal jsem na youtube na další možné konce.. No pěkný jatka když se člověk rozhoduje nějak víc chaoticky. :D :D

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


13 úno 2022, 22:53
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Moc pěkná diskuze ohledně toho, co máte za sestavy a jak vám hra pěkně jede. Je to pěkný kontrast, když to porovnám se sebou a svým hardwarem (i5-3470 3,2 GHz, 8 GB RAM, AMD Radeon RX 570 8 GB VRAM a 8 let starý 24" Acer monitor) a jsem rád, že všechno rozjedu na full HD s aspoň středními detaily, ať hra nevypadá otřesně. Většinou dosahuju mezi 30 a 60 FPS, to mi bohatě stačí a žádný upgrade neplánuju, dokud něco neodejde nebo to nepřestane stačit do té míry, že něco nepůjde vůbec spustit. :D

Každopádně vy byste nemohli hrát konzolové hry na emulátorech, které ještě nejsou pořádně vyladěné. Když čtu, na jaký luxus jste zvyklý, tak dost pochybuju o tom, že by vás bavilo něco hrát s pouhými 20 FPS v lepším případě (v roce 2011 jsem hrál Call of Duty 3 na PCSX2 emulátoru se slabší sestavou a v některých místech jsem měl pouze 6 FPS, jinak průměrně asi těch 20).


14 úno 2022, 06:09
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

Mannoroth píše:
Moc pěkná diskuze ohledně toho, co máte za sestavy a jak vám hra pěkně jede. Je to pěkný kontrast, když to porovnám se sebou a svým hardwarem (i5-3470 3,2 GHz, 8 GB RAM, AMD Radeon RX 570 8 GB VRAM a 8 let starý 24" Acer monitor) a jsem rád, že všechno rozjedu na full HD s aspoň středními detaily, ať hra nevypadá otřesně. Většinou dosahuju mezi 30 a 60 FPS, to mi bohatě stačí a žádný upgrade neplánuju, dokud něco neodejde nebo to nepřestane stačit do té míry, že něco nepůjde vůbec spustit. :D

Každopádně vy byste nemohli hrát konzolové hry na emulátorech, které ještě nejsou pořádně vyladěné. Když čtu, na jaký luxus jste zvyklý, tak dost pochybuju o tom, že by vás bavilo něco hrát s pouhými 20 FPS v lepším případě (v roce 2011 jsem hrál Call of Duty 3 na PCSX2 emulátoru se slabší sestavou a v některých místech jsem měl pouze 6 FPS, jinak průměrně asi těch 20).



Já sestavoval nový PC v létě, do té doby jsem měl i5 4460, 16 GB RAM a AMD RX 570 8GB. Teď mám i7 10700, 32 GB RAM a RTX 3070. Monitor jsem koupil taky rovnou nový aby ta sestava měla význam, jelikož jsem měl starší 27" Full HD a 60hz Samsung. Teď jsem pořídil MSI 27" v QHD, 165 hz s G-SYNC, kde G-SYNC dělá hodně a to QHD na 27" je fakt jemné. Takže pro mě celkově to je zase obrovská změna po delší době. :D Jinak já to mám s fps ve hrách nyní tak, že u story her je pro mě ideální minimum 60 fps u online her typu Call of Duty atp je pro mě cokoliv pod 120 fps špatně. Oko sice nad 60 fps nerozpozná rozdíl, takže nevidíš rozdíl mezi 60 a 120 fps ale z hlediska odezvy atd v online hrách to je patrné ty fps. Jinak ještě mám PS 5, ale tu mám jen na exluzivity a moc času na ní teď ani není.

Jinak původně jsem přemýšlel, že s grafikou zůstanu u AMD, ale jsem nakonec rád, že jsem tak neudělal. Ta řada 6000 sice už podporuje Ray Tracing, ale je naprosto otřesný vizuálně u AMD karet a hlavně Ray Tracing v QHD rozlišení nebo UHD rozlišení je bez podpory DLSS naprosto nepoužitelný. DLSS je další super funkce u Nvidia, kde některý hry vypadají na Quality i lépe než na nativní rozlišení díky tomu inteligentnímu propočtu pomocí RTX jader a i na Balanced rozdíl vizuální není moc znát v QHD rozlišení jelikož je tam vysoká jemnost pixelů a u 4K rozlišení pak hráči i s RTX 3090 používají režim Performance. V podstatě Ray Tracing bez podpory DLSS je zbytečnost, sice AMD má teď alternativu to FSR ale to je naprosto totální downgrade obrazu a nedá se zatím srovnávat s DLSS.

Jinak jsem sice teď vybaven, ale není poslední měsíc na hraní moc čas. Procházím po druhé Cyberpunk 2077 a hraju po kouskách ten Dying Light 2. Vyjde sice ještě tento měsíc Elden Ring a Horizon Zero Dawn Forbidden West, ale nevím kde na to najdu čas. :D


14 úno 2022, 07:36
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

A já zase nějaký Ray Tracing, DLSS, FSR atd. vůbec neřeším a jsem rád, že všechno, co chci hrát, spustím a že to jede. Ale naprosto to chápu - každý má jiný preference a já holt nejsem náročnej. :)


14 úno 2022, 17:09
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Dying Light 2 Stay Human

mam problem s vedlajsou misiou "Micek je na tve strane kurtu" mam ist do podzemnej garaze hladat nejake zasoby GRE, proste vsetko tam preleziem a nic, pozeral som aj na YT ze treba ist na 2 poschodie a potom tam zas skocit dolu a aktualizuje sa misia ale mne proste nic neurobi ...skusal som aj vypnut hru a znovu hrat misiu a stale to iste...inak vraj pridali nejake ukladanie hry ale ked som hru znovu zapol tak som este musel znova dokoncit aj misiu predtym tak neviem ako to potom uklada


16 úno 2022, 20:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze