fastshare
Bruno / Brüno (2009)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 09:19





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Bruno / Brüno (2009) 
Autor Zpráva
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2009, 18:13
Příspěvky: 38
Bydliště: warcenter
Příspěvek Bruno / Brüno (2009)

Bruno / Brüno (2009)

Bruno / Brüno (2009)

csfd:

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


info:

Citace:
Hlavní
Celý název a cesta : P:\Data D\Avi\Bruno (2009) DVDRip XviD CZ (kiss_cz).avi
Formát : AVI
Formát/ : Audio Video Interleave
Velikost souboru : 697 MiB
Duration/String : 1h 18mn
Celkový BitRate : 1 248 Kbps
Použitý software : VirtualDubMod 1.5.10.2 (build 2540/release)
Enkódoval : VirtualDubMod build 2540/release

Video
ID : 0
Formát : MPEG-4 Visual
Format_Profile : Advanced Simple@L5
Format_Settings_BVOP/String : 2
Format_Settings_QPel/String : Ne
Format_Settings_GMC/String : 0 warppoint
Format_Settings_Matrix/String : Default (H.263)
CodecID : XVID
/ : XviD
Duration/String : 1h 18mn
Bit rate : 1 124 Kbps
Šířka : 640pixely
Výška : 352pixely
Poměr stran : 16:9
Frame rate : 25,000 fps
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling : 4:2:0
BitDepth/String : 8 bits
ScanType/String : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.200
StreamSize/String : 628 MiB (90%)
Enkódoval : XviD 1.2.0.dev47 (UTC 2006-11-01)

Audio
ID : 1
Formát : MPEG Audio
Format_Version : Version 1
Format_Profile : Layer 3
Format_Settings_Mode : Joint stereo
Format_Settings_ModeExtension : MS Stereo
CodecID : 55
/ : MP3
Duration/String : 1h 18mn
Bit rate : 111 Kbps
BitRate_Nominal/String : 128 Kbps
Kanál(y) : 2 kanály
Sampling rate : 48,0 KHz
StreamSize/String : 62,3 MiB (9%)
Interleave_Duration/String : 24 ms (0.60 video frames)
Interleave_Preload/String : 306 ms
Enkódoval : LAME3.97
Nastavení enkoderu : -m j -V 4 -q 2 -lowpass 17 --abr 128


download:

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


18 led 2013, 11:18
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 říj 2010, 05:41
Příspěvky: 341
Příspěvek Re: Bruno / Brüno (2009)

Bruno / Brüno (2009)

Re: Bruno / Brüno (2009)

Re: Bruno / Brüno (2009)

Re: Bruno / Brüno (2009)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Re: Bruno / Brüno (2009)

Komedie
USA, 2009, 81 min


Režie: Larry Charles
Hrají: Sacha Baron Cohen, Alice Evans, Bono, Snoop Dogg, Elton John, Sting, Slash, Paula Abdul, Chris Martin, Harrison Ford, Miguel Sandoval

ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka.


Re: Bruno / Brüno (2009)

Veľkosť súboru : 700 Mb.

[Film]
Platnosť : Ano [AVI]
Trvanie : 01:18:05
Kompletný film : Ano

[Video]
Rozlíšenie : 640x336
Kodek : XviD MPEG-4 codec
FPS : 25.00
BitRate : 1124 Kbps
Quality Factor : 0.21 b/px

[Audio]
Kodek : MPEG 1 or 2 Audio Layer 3 (MP3)
Počet kanálov : 2
Sample Rate : 48000 Hz
BitRate : 129 Kbps


Re: Bruno / Brüno (2009)

Re: Bruno / Brüno (2009)

Re: Bruno / Brüno (2009)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 úno 2013, 21:29
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 30 říj 2009, 15:26
Příspěvky: 158
Příspěvek Re: Bruno / Brüno (2009)

Bruno / Bruno (2009) BRRip CZ
Re: Bruno / Brüno (2009)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Zákaz reuploadu na stejný server !

_________________
Moje nefunkční uploady hlaste do PM :)


11 dub 2013, 13:47
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 19 kvě 2008, 15:51
Příspěvky: 419
Příspěvek Re: Bruno / Brüno (2009)

Bruno (2009)


Komedie
USA, 2009, 78 min

Video:
BDRip
Format: AVI
Velikost: 1107 MB
Rozlišení: 720 x 416
Počet snímků za sekundu: 24.999

Audio:
CZ dabing
Kodek: MPEG Audio
Bitrate: 160 kbps
Kanály: 2 (stereo)

)..(

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


21 zář 2021, 22:43
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 24 kvě 2022, 11:27
Příspěvky: 1095
Příspěvek Re: Bruno / Brüno (2009)

Bruno / Brüno (2009)

FullHD



Re: Bruno / Brüno (2009)



Komedie
USA, 2009, 78 min


Hrají: Sacha Baron Cohen, Alice Evans, Bono, Snoop Dogg, Elton John, Sting, Slash, Paula Abdul, Chris Martin, Harrison Ford, Miguel Sandoval, Domiziano Arcangeli, Thomas Rosales Jr., David Hill, Heather Hahn, Josh Meyers, Gustaf Hammarsten, Clifford Bañagale, Stephen Cyrus Sepher, Toby Holguin, Gabby West, Hugh B. Holub, Frank Scozzari


ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na http://www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)



CSFD
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.




INFO:
Velikost: 1,4GB
Formát: mkv
Video
Rozlišení: 1920x1040 (FullHD)
Kodek: H.264 / AVC / MPEG-4 AVC / MPEG-4 part 10
Bitrate: 2306 kbps
Počet snímků za vteřinu: 24
Audio
Kodek: ATSC A/52A (AC-3)
Počet kanálů: 2
Layout: stereo
Bitrate: 192 kbps



Ke stažení:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


07 srp 2022, 12:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze