fastshare
R.I.P. War4all
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 15 dub 2024, 17:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

R.I.P. War4all 
Autor Zpráva
Private
Private

Příspěvek R.I.P. War4all

Stalo se to, co součastný majitel War4all a Warcenter zřejmě zamýšlel celou dobu a sice to, že přesměroval hlavní stránku war4all fóra sem a nechal ho postupně zchátrat a ze dvou udělat jedno.
Na fórum se sice dá ještě dostat, ale už nejde přidávat příspěvky a to jak pro uživatele, tak ani pro moderátory nebo adminy, kteří se už ani nedostanou do moderátorského panelu a administrace kvůli "všeobecné chybě"

Pokusy o komunikaci s majitelem co a proč se děje selhaly...

29 led 2024, 17:25
Moderátor
Moderátor

Příspěvek Re: R.I.P. War4all

To se klidně může stát i tady. Postupně byla omezena resp. zrušena řada funkcí na webu i pro moderátory, dlouhodobě je provoz share serverů vytvářen tak, aby se bez odkazů z fóra obešel. Jestli to v praxi funguje podle záměru, tím si nejsem moc jistý.
Některá fóra v minulosti zrušila volný přístup komukoliv a komunita se uzavřela sama do sebe a nové členy přijímá snad jen na doporučení dlouhodobě ověřených členů fóra.

31 led 2024, 19:27
Uplinker
Uplinker

Potvrzuju, prohlížet ano, přispívat ne. Očekával jsem že se tak stane, jako Uploader jsem tam měl navíc ještě Mod. práva, ale počítal jsem s touto situací tak jsem se tam moc neangažoval za poslední čas...

Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part

31 led 2024, 19:38
Private
Private

Buďte rádi, že vám to tady stále relativně dobře funguje.
Není nic horšího než frustrovaný admin, který neví co a proč se děje a kdy se nejde ani spojit s majitelem.
Kdyby majitel řekl mám takové a takové plány, bude to tak a tak, tak se s tím člověk nejak smíří a ví na čem je, ale toto?

08 úno 2024, 17:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina