fastshare
TP-LINK(modem)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 03:01





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 TP-LINK(modem) 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2009, 17:50
Příspěvky: 54
Příspěvek TP-LINK(modem)

Ahoj lidičky…Mám problém s internetem.Nefunguje nám kabel LAN,ale jde jenom WIFI….Zjistil jsem adresu IP(LAN),ale není moje…Zkoušel jsem to nastavit a nejde mi to…Chyba v PC nebo modemu??Co mám udělat,abych měl zpět IP adresu?Mám modem TP-LINK…Děkuji.

_________________
Pokud máte jakýkoliv problém napište mi SZ!

!!!Přestaňte brblat, že nejde free stahování, používejte JDownloader!!!


02 říj 2013, 17:26
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: TP-LINK(modem)

čau, net ti v pohodě fungoval celou dobu nebo jsi teď něco měnil ? Jestli tomu dobře rozumím, máš modem, do kterého ti vede klasicky WAN kabel (net) a pak tam máš zapojený 1 LAN kabel, který nefunguje. Do toho máš zaplou WIFI, která jede v pohodě. ( Zkoušel jsi jiný kabel/přepojení do jiného portu vzadu?) Když připojíš kabel LAN do PC - děje se něco? Jestli PC hledá síť a dole u hodin ti hodí nějakou ikonu/hlášku ? Jak píšeš, že jsi to zkoušel nastavit, myslíš nastavení síťovky - server DHCP atd, máš tam nastavenou pevnou adresu nebo DHCP... ? Můžeš sem hodit tvůj screen z CMD s výpisem ? (postup níže)

V nabídce Start klepni na položku Spustit a do pole Otevřít zadej příkaz CMD a enter. Spustí se nástroj Command line.
Zde napiš ipconfig/all a dej enter, vypíše ti info o síťovce a ip adresách, viz screen, pro tebe je podstatná výchozí brána ( 10.0.0.138 - modem) a adresa IPv4 (10.0.0.142-stolní pc)

Re: TP-LINK(modem)

Pokud tam budeš mít výchozí bránu prázdnou nebo nějaké nesmyslné číslo, zadej do příkazového řádku příkaz ipconfig /release. Uvolní případně přiřazené IP adresy a následně zadej do příkazového řádku příkaz ipconfig /renew. Je to na přířazení nové IP z DHCP serveru. Teď by ti měl přiřadit správnou. Pokud by i přesto problém přetrvával, doporučuji zkusit odinstalovat ovladač síťové karty pro odstranění veškerého nastavení a poté znovu síťovou kartu nainstalovat, v některých případech toto pomohlo.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


06 říj 2013, 07:15
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2009, 17:50
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: TP-LINK(modem)(Vyřešeno)

Už funguje!!!!Restaroval jsem modem a už jde...Dík moc :-)..

První zkoušel jsem odinstaloval a nejde potom zkoušel jsem ješte,že restaroval jsem modem a jde :-) :-)

_________________
Pokud máte jakýkoliv problém napište mi SZ!

!!!Přestaňte brblat, že nejde free stahování, používejte JDownloader!!!


07 říj 2013, 16:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze