fastshare
Spidla hry
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 20 dub 2024, 06:11





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Spidla hry 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Záchvěv - Zlý duch

Získali jste pohádkové dědictví. Panské sídlo na anglickém venkově. Má to ale háček. V domě spolu s vámi bydlí i nezvaný host – strašidelný duch. Proč si vybral zrovna váš dům? Co jej drží ve světě lidí a nedovolí mu najít věčný klid? Na to musíte přijít! Dřív, než se vám stane něco zlého!

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


24 kvě 2015, 08:40
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Loutkové divadlo 3 - Ztracené město

„Podívej!“, vykřikla Zuzanka a rozběhla se i s petrolejkou k protější stěně. Sotva světlo z její lampy osvítilo zákoutí jeskyně, vynořil se z temnoty železný netvor a popadl ji za ruku. Než se zmohla na nějaký odpor, odvlekl ji s sebou do nitra spletitých katakomb. Kam a proč ji uneslo plechové monstrum, to teď musíte zjistit vy!

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


24 kvě 2015, 08:42
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Loď nářků

Vyplouváte do neznáma na zkušenou. Za novým a lepším životem. Sotva však nasednete na palubu zaoceánské lodi, začíná nelítostný boj o vaší duši. Pokud prohrajete, ztratíte vše. Ale pokud zvítězíte, zachráníte desítky životů. Jaký osud si zvolíte?

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


24 kvě 2015, 08:43
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Záchvěv - Ztracená stopařka

Rozluštěte záhadu městečka Gordon Creek. Dějí se zde opravdu zvláštní věci. Nemocnice, márnice, hřbitov, kostel… To vše musíte navštívit, abyste nalezli pravdu. Hledejte stopy, sbírejte skryté objekty, fotografujte místa činu – a odhalíte pravdu. Dokážete zbavit podivné městečko prastaré kletby?

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


24 kvě 2015, 08:45
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Pán temnoty

Ničeho se milující matka neděsí tak, jak ztráty vlastního dítěte. A právě to se mi stalo přímo před očima. Unesli mi syna! Můj malinkatý chlapec je nenávratně pryč! Pokud nezjistím, kdo a proč to udělal a kam jej odnesl, tak už jej možná nikdy neuvidím… Musím jej najít! Prostě musím! Já to nevzdám! Nikdy to nevzdej

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


24 kvě 2015, 08:51
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Záchvěv - Pod vlivem měsíce

Stalo se to velmi dávno… Některé věci se však prostě nezapomínají. Je čas splatit staré dluhy…

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


24 kvě 2015, 09:44
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Láska mezi kapkami krve

Byla to láska na první pohled. On ji bezmezně miloval. Ona jeho zbožňovala. Vše bylo jako v pohádce s jedinou vadou na kráse. Zatímco v jejich žilách kolovala lidská krev, jeho srdce bylo jako led. Ona patřila do světa lidí. A jeho domovem bylo sídlo upírů. Tuto krutou pravdu jí chtěl nyní sdělit, když v tom…

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 kvě 2015, 14:36
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Bestie: Tajemství zámku Bílého jednorožce

V temnotě se skrývají strašlivé věci. Někdy je lepší zavřít oči, ztišit dech a doufat, že vás přehlédnou…

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 kvě 2015, 14:36
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Tornádo

Chtěla jste s Tomem vyrazit do přírody. Odjet na dovolenou do míst, kde budete na pár dní naprosto vzdáleni od civilizace. Než však stačíte vůbec opustit váš dům, zvedne se najednou nečekaně silný vítr. A vy se zničehonic ocitnete uprostřed rozbouřeného tornáda, které vás i Toma společně s vaším karavanem odnese neznámo kam. Zde náš příběh začíná…

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 kvě 2015, 14:37
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Utajený svět umění 2

Pokračování úspěšné hry je tady! Pomozte FBI a zastavte gang zlodějů známých obrazů. Stanete se nejuznávanějším restaurátorem obrazů a otevřou se vám dveře k dílům nevyčíslitelné hodnoty. Vydejte se po stopě vzrušující záhady a dopadněte zloděje dříve, než zničí další mistrovská díla!

http://www.fastshare.cz/4614781/spidla-utejeny-svyt-umyny2.iso#.VWR3NE-qqko


26 kvě 2015, 14:38
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Cesta za dobrodružstvím - Nadešel čas

Nelly se podařilo rozluštit starověké poselství. Svět se podle něj ocitl v osudovém nebezpečí. V roce 2012 totiž světu hrozí naprostý zánik! A aby toho nebylo dost, zjeví se Nelly cestovatel v čase, podivínský Totenkraft. Hodlá využít Nelly k převzetí vlády nad světem, a proto neváhá a bere ji na neplánovanou cestu časem.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 kvě 2015, 14:40
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Černý kocour

Představil se jako Mark Davies a požádal mě, zda bych mu pomohl najít jeho ženu. Bez váhání jsem souhlasil. Vydal jsem se k jeho domu, kde jsem měl započít s pátráním. Když v tom jsem ji spatřil. Černou kočku. Zírala na mě, jako by mi chtěla něco prozradit. Nějaké hrůzostrašné tajemství, které nikdy nemělo vyplout na povrch. Chcete vědět, co se tam tehdy skutečně stalo? Povím vám to…

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 kvě 2015, 14:40
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Piková dáma

Všichni měli společný cíl. Prozkoumat opuštěné sídlo Hraběnky. A v jeho útrobách najít 52 magických karet, které svému držiteli přinesou neskutečné bohatství. Hnáni touhou po penězích nedbali varování místních. A to se jim stalo osudným. Už je nikdo nespatřil.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 kvě 2015, 14:43
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Hloubka zrady

Každý má svůj sen. Měl ho i můj kamarád a vědec Morgan Grundlagen. Snil o tom, jak jednou vdechne duši neživému kusu kovu. Nakonec se mu to s pomocí dalších vědců skutečně podařilo. Stvořil golema. Ten se však obrátil proti svému tvůrci a začal pustošit celé město…

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 kvě 2015, 14:43
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 led 2010, 21:49
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Spidla hry

Snomor - Útěk ze snu

Co je na světě nejsladší? Klidný spánek. A co nejtrpčí? Spánek, v němž vás obklopí zlo a z něhož není cesty ven…

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 kvě 2015, 14:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze