fastshare
Rychlý prachy - všechny díly
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 22:16





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Rychlý prachy - všechny díly 
Autor Zpráva
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 15.3.2022 Vdaná panička s obříma kozama dělá anál na parkovišti

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Dámy a pánové, připoutejte se, prosím. Tohle totiž bude velkej mazec. Na parkáči jednoho nákupního centra jsem potkal neuvěřitelnou šťabajznu. Byla ověšená taškama a před sebou tlačila obrovský prsa! Ukázalo se, že se jmenuje Laura a že je šťastně vdaná. Přepnul jsem do gentlemanského módu a nabídnul ji odvoz. V autě jsem to nevydržel a rovnou to na ní vybalil. Byla v šoku, ale nakonec na mě ty obří dudy vypustila. Řeknu vám, že by na ně měla mít zbroják, protože velikost č. 7, to už fakt smrdí obecným ohrožením. Za tučný příplatek si strčila moje péro až do krku a za šukání její macatý kundičky jsem musel vysázet všechny úspory. Kolem chodily nic netušící rodinky na nákupy a já mrdal tu fantastickou baculku, až se auto otřásalo. Jako odměnu pro vítěze jsem jí bez dovolení vrazil čuráka rovnou do tý její luxusní velký prdele. Lidi, to byl nářez! To musíte vidět na vlastní oči. Stahujte rychle, protože až to uvidí její manžel, bude ze mě psanec.

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


17 bře 2022, 14:14
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class

Registrován: 23 úno 2011, 23:28
Příspěvky: 501
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rýchlý Prachy (160) - Děvka z privátu dělá anál bez gumy

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Format : MPEG-4
Format profile : Base Media
File size : 729 MiB
Duration : 21 min 6 s
Overall bit rate : 4 835 kb/s
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Scan type : Progressive
Language : Czech

Download
rapidgator.net
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


29 bře 2022, 18:43
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 11.4.2022 Cesta kolem světa s prsatou děvkou

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy v hanbinci? Tak to tady ještě nikdy nebylo. Já vím, nevěstinec je místo, kde vám sice vyluxujou pytel, ale taky šrajtofli a navíc nemáte žádný nárok na reklamaci či vrácení zboží bez udání důvodu, ale kdo se bojí, nesmí do bordelu. Vygooglil jsem si jeden skvěle hodnocený podnik a vyrazil na průzkum. Sotva jsem tam strčil nos, už jsem platil, dokonce snad i za to, že dejchám, ale hoši, pak se objevila bohyně. Takovou kočičku jsem ještě nikdy nemrdal. Dokonalá tmavovláska Kristýna s nádhernýma kozama si mě odvedla na pokoj a tam mě vzala na cestu kolem světa a navíc bez čepičky. Dal jsem jí sice všechny prachy, ale stálo to za to. Šukal jsem tu 19letou prsatici na všechny způsoby a na závěr jsem jí celou postříkal. To byla neskutečná jízda! Mrkněte se na to a já si tam jdu zařídit zákaznickou kartu, abych příště dostal slevu.

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


12 dub 2022, 06:01
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class

Registrován: 23 úno 2011, 23:28
Příspěvky: 501
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Opravár televizie ponukne peniaze za sex a pritom sa do nej vystrieká

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Format : AVI
File size : 286 MiB
Duration : 29 min 26 s
Bit rate : 1 286 kb/s
Width : 720 pixels
Height : 400 pixels
Language : Czech
Subtitle : Englisch

Download
rapidgator.net
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


21 dub 2022, 19:39
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 9.5.2022 Stříkající bordelmamá

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Poslední Rychlý prachy z bordelu vás očividně bavily, protože takovou smršť žádostí o pokračování jsem ještě nezažil. OK, chtěli jste šu*at děvky za prachy? Tak tady je máte. Vybrabčil jsem bankomat a vrátil se na místo činu. Za barem tentokrát stála kráska, z které se vyklubala spolumajitelka hanbince. Na mou duši, že to byla nejhezčí holka z celýho podniku. S jejím svolením jsem nejdříve zkontroloval velikost prsou jedné zaměstnankyně a pak jsem přeplatil jednoho stálého kunčafta, jenž si právě vyjednával věrnostní slevu s jinou. Ukecal jsem krásnou bordelmamá, aby šla s námi osobně dohlédnout na kvalitu služeb. Zaměstnankyně Markéta kouřila a prcala jako o život, až z toho spolumajitelka měla mokrý kalhotky. Vysázel jsem na prkno nabídku, která se neodmítá a nádherná bordelmamá se ukázala, jako dokonalá kombinace manažerky a děvky. Jednou rukou inkasovala a druhou si strkala moje péro do krku a do kudny. Lidi, to byla trojka snů. Píchal jsem je obě na střídačku a stříkal jsem jako hasič na ty jejich fantastický prdelky. A jako sladkou tečku na závěr, jsem ještě tu úžasnou bordelmamá pořádně vysquirtoval. To byla neuvěřitelná mrdačka! Vemte si všechny moje prachy a dejte mi nášup!

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


09 kvě 2022, 17:21
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 205
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy-Stříkající bordelmamá 09.05.2022

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Poslední Rychlý prachy z bordelu vás očividně bavily, protože takovou smršť žádostí o pokračování jsem ještě nezažil. OK, chtěli jste šu*at děvky za prachy? Tak tady je máte. Vybrabčil jsem bankomat a vrátil se na místo činu. Za barem tentokrát stála kráska, z které se vyklubala spolumajitelka hanbince. Na mou duši, že to byla nejhezčí holka z celýho podniku.
S jejím svolením jsem nejdříve zkontroloval velikost prsou jedné zaměstnankyně a pak jsem přeplatil jednoho stálého kunčafta, jenž si právě vyjednával věrnostní slevu s jinou. Ukecal jsem krásnou bordelmamá, aby šla s námi osobně dohlédnout na kvalitu služeb.
Zaměstnankyně Markéta kouřila a prcala jako o život, až z toho spolumajitelka měla mokrý kalhotky. Vysázel jsem na prkno nabídku, která se neodmítá a nádherná bordelmamá se ukázala, jako dokonalá kombinace manažerky a děvky. Jednou rukou inkasovala a druhou si strkala moje péro do krku a do kudny. Lidi, to byla trojka snů. Píchal jsem je obě na střídačku a stříkal jsem jako hasič na ty jejich fantastický prdelky. A jako sladkou tečku na závěr, jsem ještě tu úžasnou bordelmamá pořádně vysquirtoval.
To byla neuvěřitelná mrdačka! Vemte si všechny moje prachy a dejte mi nášup!


Re: Rychlý prachy - všechny díly


)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil krajan dne 22 lis 2022, 11:15, celkově upraveno 1

30 kvě 2022, 16:30
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 17.10.2022 Šmírování v dívčích sprchách

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Mě jen tak snadno nedostanou. Vyhodili mě z tělocvičny, a tak jsem se tam vrátil přes dívčí sprchy. Po tom průseru s nadrženou paní učitelkou, jsem přeci musel nějak vyřešit přetlak v pytli. Počkal jsem, až holkám skončí tělocvik a tajně se vetřel do sprch. Parádně jsem si užíval šmírování těch nahatých mladých kundiček a když jsem byl odhalen, vyrazil jsem rovnou do protiútoku. Balík rychlých prachů na český holky funguje dokonale, to už je léty ověřená praxe, že. Nejrychleji po bankovkách chňapla ta nejhezčí z nich, prsatá brunetka Denisa. Nečekaný problém ovšem byl, že její spolužačky nechtěly opustit místo činu a chystaly se na to, že nám u toho prcání snad budou dělat mexickou vlnu, nebo co. Krásná Denisa kouřila jako bohyně a měla tak úzkou kundičku, že jsem jí za chvíli postříkal celej zadeček. Když mi skákala na čuráku, ty její luxusní dudy jí málem nafackovaly. Netrvalo to dlouho a další číslo jsem jí vykropil pěkně na bříško. Takhle nějak si představuju úspěšný začátek nového školního roku. Co vy?

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


20 říj 2022, 08:54
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class

Registrován: 23 úno 2011, 23:28
Příspěvky: 501
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy - Šmírování v dívčích sprchách (17.10.2022)

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Re: Rychlý prachy - všechny díly

movie info:
Format : MPEG-4
Format profile : Base Media
Duration : 15 min 13 s
Bit rate : 5 118 kb/s
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Stream size : 557 MiB
Language : Czech

Download
rapidgator.net
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


02 lis 2022, 20:50
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 25.11.2022 Luxusní MILFka naprcaná v linkovém autobusu

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Vážení přátelé šukání na veřejných místech, dnes si fakt užijete. Přilepil jsem se jednu zrzavou paní, co právě nastupovala do autobusu a během jízdy jsem jí ukecal, aby mi ukázala prsa. Když ty kozy vypustila ven, přímo tam, mezi cestujícími, málem jsem spadnul pod sedačku. Proboha, lidi, takový dudy jste v životě neviděli! Pak jsem si všimnul, že vzadu sedí velice zajímavá blondýnka. Jmenovala se Lucie, vracela se z práce a prozradila mi, že je vdaná. Nabídnul jsem jí rychlý prachy, když taky ukáže kozy a ona kupodivu souhlasila. Tak jsem přihodil do banku a za chvíli už měla moje péro v krku. Přátelé, to byla neskutečná jízda. Píchal jsem tu nádhernou MILFku na zadních sedačkách jedoucího autobusu plného lidí a aby na mě nezapomněla, tak jsem všechno nastříkal do ní. Inu, to jsem fakt neměl dělat. Krásná paní Lucie se pořádně nakrkla a když vystupovala, mr*ka z ní kapala na podlahu a to dokonce i venku na chodník. To jsem slušně posral! Ta ženská mě proklela snad až do desátého kolene. To prostě musíte vidět. Jo, prosím toho týpka z kolem jedoucí černý dodávky, co si natáčel, jak ji prcám, aby se ozval, určitě se nějak domluvíme.

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


01 pro 2022, 04:50
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 30.12.2022 Mikulášské orgie

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Už jste někdy viděli, jak prcá Mikuláš, čert a anděl? No, tak to se připravte na ďábelskou jízdu. V den, kdy se všechny ulice hemží pekelníky, jsem vyrazil do hospody na Mikulášskou besídku pro štamgasty. Při čekání na zlatý hřeb večerního programu, jsem ukecal krásnou servírku, aby mi ukázala svojí ještě krásnější kundičku. Během chvíle do putyky vtrhla maskovaná banda, ve složení anděl, čert a čertice, pod dohledem Mikuláše s pořádnou berlou. Všichni už byli pěkně v ráži a tak jsem byl zvědavý, co předvedou. Nenápadně jsem odtáhnul anděla stranou a nabídnul jí rychlý prachy, když vykouří Mikulášovi berlu. Holka se toho nebála a vzala do pusy rovnou i čertovu oháňku. Když to viděla nadržená čertice, obrala mě o všechny prachy a pak se rozjelo čertovské hrobeso. Mikuláš a čert píchali velkýma čurákama čertici do obou dírek, já klátil anděla a všichni společně jsme jim oběma zcákali ksichty. To byl nářez! Tohle fakt nemělo chybu. Tak se dobře bavte.

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


04 led 2023, 17:30
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 30.1.2023 Prodaná přítelkyně

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Zdravím všechny přátele prcání za prachy na veřejných místech. Vyrazil jsem do ulic s kamerou a kapsama nacpanýma hotovostí, protože doba je zlá a každá koruna se hodí. Potkal jsem nádhernou holčinu Páju a jejího přítele Tomáše. Pod záminkou natáčení ankety, jsem si je postupně oťukal a pak vyrazil do protiútoku. Na férovku jsem Tomášovi navrhnul, aby mi prodal svojí holku na sex, s podmínkou, že se na to bude koukat. No, řeknu vám, byl to hukot. On mi nejdřív chtěl rozbít hubu a ona samozřejmě kategoricky nesouhlasila. Zvýšil jsem odměnu a čekal na reakci. Každej má svojí cenu a tak jsem nakonec dostal povolení k návštěvě kundičky krásné Páji. Mrdal jsem tu kočičku, jako poslední špinavou děvku. Tahal jsem ji za vlasy, plácal po prdeli a užíval si, jak se ten nešťastník musí dívat. Moc dlouho to ale nevydržel a šel do hajzlu. Tak jsem se podruhé vystříkal a šel jsem také. Tyhle ankety mě fakt baví. Mrkněte se na to a užijte si to.

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


01 úno 2023, 03:13
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 10.03.2023 Krásná 18 a strejda úchylák

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Fakt si myslíte, že už jste viděli všechno? Zapomeňte! Až uvidíte, co se mi stalo, tak nebudete chápat vůbec nic. Na mé pravidelné procházce s naditou šrajtoflí jsem potkal úžasnou osmnáctku Veroniku. Bylo jednoduchý ji sbalit a když zjistila, že nejsem lakomej, tak to bylo ještě snadnější. Kozy ven za mírný poplatek a prcání u ní doma za tučný bonus. Problém nastal, když jsem zjistil, že bydlí se strejdou. Veronika ale byla tak nadržená na rychlý prachy, že když strejda chrněl vedle v pokoji, tak jsme na to vlítli. Užíval jsem si tu sladkou mladou kundičku, malý kozičky a v tom jsem si všiml, že nás ten starej úchylák šmíruje a leští prut. No ty krávo! Když jsem Veronice dělal z mrdky pleťovou masku, tak mi došlo, že tady nestříkám první ani poslední. Taky že jo! Sotva jsem vymáčknul poslední spermii, už mě zvrácenej strejda pasák nemilosrdně obral o všechny zbylý prachy! Tak tohle byl fakt absolutní hardcore! Podívejte se na to sami.

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


12 bře 2023, 09:36
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 205
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 142-Prodaná přítelkyně 30.1.2023

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Zdravím všechny přátele prcání za prachy na veřejných místech. Vyrazil jsem do ulic s kamerou a kapsama nacpanýma hotovostí, protože doba je zlá a každá koruna se hodí. Potkal jsem nádhernou holčinu Páju a jejího přítele Tomáše.
Pod záminkou natáčení ankety, jsem si je postupně oťukal a pak vyrazil do protiútoku. Na férovku jsem Tomášovi navrhnul, aby mi prodal svojí holku na sex, s podmínkou, že se na to bude koukat. No, řeknu vám, byl to hukot. On mi nejdřív chtěl rozbít hubu a ona samozřejmě kategoricky nesouhlasila.
Zvýšil jsem odměnu a čekal na reakci. Každej má svojí cenu a tak jsem nakonec dostal povolení k návštěvě kundičky krásné Páji. Mrdal jsem tu kočičku, jako poslední špinavou děvku. Tahal jsem ji za vlasy, plácal po prdeli a užíval si, jak se ten nešťastník musí dívat. Moc dlouho to ale nevydržel a šel do hajzlu. Tak jsem se podruhé vystříkal a šel jsem také. Tyhle ankety mě fakt baví. Mrkněte se na to a užijte si to.


:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly
¨
)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


17 kvě 2023, 09:24
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 205
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 143-Krásná 18 a strejda úchylák 10.3.2023

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Fakt si myslíte, že už jste viděli všechno? Zapomeňte! Až uvidíte, co se mi stalo, tak nebudete chápat vůbec nic. Na mé pravidelné procházce s naditou šrajtoflí jsem potkal úžasnou osmnáctku Veroniku. Bylo jednoduchý ji sbalit a když zjistila, že nejsem lakomej, tak to bylo ještě snadnější. Kozy ven za mírný poplatek a prcání u ní doma za tučný bonus.
Problém nastal, když jsem zjistil, že bydlí se strejdou. Veronika ale byla tak nadržená na rychlý prachy, že když strejda chrněl vedle v pokoji, tak jsme na to vlítli.
Užíval jsem si tu sladkou mladou kundičku, malý kozičky a v tom jsem si všiml, že nás ten starej úchylák šmíruje a leští prut. No ty krávo! Když jsem Veronice dělal z mrdky pleťovou masku, tak mi došlo, že tady nestříkám první ani poslední. Taky že jo! Sotva jsem vymáčknul poslední spermii, už mě zvrácenej strejda pasák nemilosrdně obral o všechny zbylý prachy! Tak tohle byl fakt absolutní hardcore! Podívejte se na to sami.


:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly

)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


17 kvě 2023, 09:31
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 205
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 144-Děvka za všechny prachy 24.4.2023

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Čau lidi, tak z toho se budu vzpamatovávat ještě týden. Dostal jsem fakt debilní nápad, že tentokrát nikam nepůjdu a objednám si kundu na dovážku. Objednal jsem si přes eskort luxusní blondýnu a místo toho jsem dostal Tracy, štětku s notně přetočeným tacháčem a vyndavacíma zubama. No ty vole! Pasák se snažil, seč mohl, aby se jí zbavil, ale u mně narazil. Vypakoval jsem ho i s celým tím jeho panoptikem, včetně hyperaktivního chlapského prostituta, který se mu utrhl z vodítka a očuchával mi byt.
Jako lék na trvalé následky mi ten vychcanej pasák dodal svoje nejlepší zboží. Lidi, to nebyla děvka, to byla supermodelka. Jmenovala se Aurora a já jsem jí na přivítanou udělal čurákem do hlavy větrací otvor. Za mírný příplatek v mezích obchodního zákona, jsme se domluvili na prcání bez čepičky. Šukal jsem tu luxusní bohyni, jako by to měl být poslední zásun mého rychlého života a ve finále jsem se neudržel a vystřílel všechnu mrdku hluboko do její kundy. To byla neskutečná jízda!
To jsem zvědavej, co na to řeknete.


:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly

)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


17 kvě 2023, 09:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze