fastshare
Might and magic x legacy hra se neukládá
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 11:33





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Might and magic x legacy hra se neukládá 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 07 čer 2009, 07:37
Příspěvky: 9
Příspěvek Might and magic x legacy hra se neukládá

Mám problém s touto hrou že hra neukládá.Někdy ano a vidím i savy i když beze jména v nabídce ale nelze je načíst.Ví někdo co s tím? Díky


30 led 2014, 16:41
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 01 kvě 2012, 16:48
Příspěvky: 106
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

JISTĚ JDE O HRU KDE JE CZ,
řešení je prosté,musíš hru ukládat bez již předvolené diakritiky,já třeba přepíšu na save01.........save02 atd..,a mám po problémech,pokud by ti to nepomohlo,napiš hned jak budu mít čas tak ti povím jak dál,ale mělo by to fachat i takto,mě teda alespoň jede vše tak jak má


30 led 2014, 17:15
Profil
Private
Private

Registrován: 07 črc 2009, 12:42
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

Zdar no já vztoupil do majáku, chtěl udělat novej save, a všechno se mě smazalo :(( zkusím to znovu


tak jsem to založil znovu a nejde mě už uložit ani nova hra.. jak tam na to klikam jak chci, nereaguje to ://
Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

tak jsem to rozchodil..
pozice jsou uložené zde - Windows 2000, 2003, XP C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Orbit\%GameId%\%UserName%
Windows Vista, 7, 8 C:\ProgramData\Orbit\%GameId%\%UserName%

a tam jsem to trochu promazal a objevila se mě puvodni uložená pozice..


31 led 2014, 12:59
Profil
Private
Private

Registrován: 07 čer 2009, 07:37
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

Už sem to našel někde jinde a jde to :)

Oprava pro češtinu:

Krok 1.a) začít znovu
- Smazat úplně všechny soubory v C:\ProgramData\Orbit\401\RLD!
b) pokračovat z uložené pozice (pokud už máte rozehranou hru a zkoušeli jste ji uložit, ale nešlo to)
- V souboru C:\ProgramData\Orbit\401\RLD!\saves.ini opravit názvy všech saves, které mají české názvy (diakritika, např "Přímořský Sorpigal" ) a soubor uložit.

Krok 2. Editace dvou řádků v souboru ...\Might and Magic X Legacy_Data\StreamingAssets\Localisation\cz\loca.xml. (místo, kde je hra nainstalovaná)
id="SAVEGAMETYPE_QUICK">Rychlé uložení změnit na Rychle ulozeni
id="SAVEGAMETYPE_AUTO">Automatické uložení změnit na Automaticke ulozeni
V průběhu hry (česká lokalizace) je ale třeba dát pozor na názvy saves (bez diakritiky), jinak je třeba opakovat krok 2.b)

Pokud chcete hrát v Angličtině, stačí jen krok 1a) nebo 1b), změnit jazyk na angličtinu a restartovat hru. Saves pak fungují a chyba se nebude opakovat.

Pravděpodobně narazíte na další problém na konci aktu 1, kdy vám nepůjde odcestovat do kovárny živlů. Oprava dle následujícího postupu:

1. Go to where you installed the game (I bought it on Steam, so it would be C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Might & Magic X - Legacy)
2. Go here: \Might and Magic X Legacy_Data\StreamingAssets\Dialog
3. Open: LevDialog
4. Delete, or comment, the 4 lines that look like this: condition xsi:type="PrivilegeUnlockedCondition" privilegeID="1001" failState="DISABLED". This is XML code and if you don't want to delete them you can comment them out like I did by adding [<!--] and [-->] (without the brackets) at the start and end of the line respectively.

After that I opened the game, talked to Lev and was able to get to the forge.


31 led 2014, 18:32
Profil
Private
Private

Registrován: 28 črc 2009, 19:09
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

V případě poškození savegame a nemožnosti load/save při použití angličtiny někdy stačí ve složce RLD! smazat savy které mají velikost 0 (jsou poškozeny a blokují ostatní)


31 led 2014, 22:36
Profil
Private
Private

Registrován: 07 črc 2009, 12:42
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

Mexi dík podle toho, už ukladam a loaduju v pohyodě...

zabil jsem na majáku tu potvoru nahoře, nevíte co stěma deskama na podlaze ? nějak se to sešlapuje, na nic jsem nepřišel ale ..
aha mam to easy:D


31 led 2014, 23:43
Profil
Private
Private

Registrován: 27 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

V strednej časťi polostrova ( druhy akt ), mi hra pada každých 10 min. Mam zlú verziu, či padá tam každému.


07 úno 2014, 17:17
Profil
Private
Private

Registrován: 18 lis 2012, 22:39
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

Zdravím, nemuzu odletet grifem hned po dokonceni prvniho aktu, nevíte někdo co s tím?


08 úno 2014, 17:48
Profil
Private
Private

Registrován: 27 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

martin66cz píše:
Zdravím, nemuzu odletet grifem hned po dokonceni prvniho aktu, nevíte někdo co s tím?

Nahraď v hre subor levdialog.xml upravenym suborom http://uloz.to/xpuH6GU8/levdialog-xml. Dufam že to uploadlo spravne.


09 úno 2014, 21:16
Profil
Private
Private

Registrován: 16 kvě 2009, 17:53
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

Když budete ukládat hru ve hře. Tak nenechte v názvu žádný čárky a háčky, prostě to přepište, než to potvrdíte a nesmíte ulož jí stejný názvem jak je už uložena předtím. Třeba na konci pište čísla vždy o jedno větší.


18 úno 2014, 22:01
Profil
Private
Private

Registrován: 16 kvě 2009, 17:53
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

Mmariner píše:
Zdar no já vztoupil do majáku, chtěl udělat novej save, a všechno se mě smazalo :(( zkusím to znovu


tak jsem to založil znovu a nejde mě už uložit ani nova hra.. jak tam na to klikam jak chci, nereaguje to ://
Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

tak jsem to rozchodil..
pozice jsou uložené zde - Windows 2000, 2003, XP C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Orbit\%GameId%\%UserName%
Windows Vista, 7, 8 C:\ProgramData\Orbit\%GameId%\%UserName%

a tam jsem to trochu promazal a objevila se mě puvodni uložená pozice..


Jak jsi to ukládal, tak jsi to ukládal pořád se stejným názvem, začni to číslovat, aby to nebylo pořád stejný název, že pak neví který má nahrát


19 úno 2014, 11:14
Profil
Private
Private

Registrován: 31 bře 2010, 18:24
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Might and magic x legacy hra se neukládá

ahoj, vím že to asi nepatří do tohoto tématu, ale chci se zeptat jak se mám dostat ve hře dál...
Splnil jsem 1q v kovárně živlů, když jsem porazil zemního elementála, vrátím se do hradu promluvím s nimi, ale dál mě už hra nepustí.


06 bře 2014, 13:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze