fastshare
Nejdou instalovat hry
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 21:13





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Nejdou instalovat hry 
Autor Zpráva
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Nejdou instalovat hry

Zdravím warezáci, nevím na koho se v jaké sekci obrátit, tak píšu sem....

z ničeho nic mi nejdou instalovat hry, jak nové, " Dungeons & Dragons: Dark Alliance (2021)" tak i starší "Metro Exodus "

Hru rozbalím... spustím v daemonu ...naběhne instalátor...zaškrtnu na jaký disk to chci...kliknu INSTAL... a !!! prvních 5 min. to jde , pak se to zastaví a nic :?

Když se kouknu na správce úloh tak to píše , že to .."NEODPOVÍDÁ" Už jsem to zkusil asi 10x a i jiné hry stále to samé... Bohužel nic jiného , žádnou hlášku to nepíše.

Nemůže být někde blbě nastavený , třeba nějakou aktualizací dokurvenej, instalátor který je součástí win 10??

Budu rád za každou radu , dost mě to sere, nemoct si nic nainstalovat!!

Díky moc :D


24 čer 2021, 13:18
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Nejdou instalovat hry

Starší Metro - Exodus... Tak to se musím přiznat, že jsi mě dostal. :D Metro - Exodus že je starší hra? Vždyť vyšla pouze 2 roky zpátky. Zkus něco, co je opravdu starší (třeba nějakou hru z roku 2010, 2000 nebo i starší).

Co antivirový program? Neblokuje nějak ty instalátory? A nějaký jiný program, který se stará o ochranu PC? Něco prostě blokuje ten proces instalace. A klidně to může být i nějaká zmršená aktualizace, takže bych taky vyzkoušel obnovit systém z nějaké starší zálohy.


30 čer 2021, 05:10
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Nejdou instalovat hry

Tak byla to "Kumulativní aktualizace Windows" dočetl jsem se , že může blokovat instalace všeho , nešlo pouze o hry , to jsem zjistil posléze :D

Ty aktualizace mě serou , je jich moc , bohužel když je chceš obejít , tak tě win buzeruje dokola a dokola aby sij je nainstaloval :?

Jinak Mannoroth díky za reakci ....to víš život plyne rychle a dva roky je dlouhá doba :D :D :D :D Já spíš myslel , že jako nejsou od EMPRESS a chyba je jinde. No nic vyřešeno , díky a hraní zdar!!!!


30 čer 2021, 07:30
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Nejdou instalovat hry

S aktualizacemi nemá smysl bojovat, protože ať to budeš odkládat jakkoliv dlouho, stejně je jednou nakonec budeš muset nainstalovat. Moje rada tedy zní v žádném případě neaktualizovat všechno hned, ale počkat nějakou dobu a až poté to tam nasypat. Naštěstí ty větší updaty se nemohou automaticky spustit, takže u nich to je pod kontrolou, ale ty kumulativní aktualizace se bohužel spouštějí automaticky, takže ti to tam automaticky nasypou a nějaké dočasné pozastavení na 7 dní ti moc nepomůže. Naštěstí lze pořád obnovovat PC do předchozího stavu a nebo tam nasypat další aktualizace, které přepíšou ty pokažené. :)


30 čer 2021, 10:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze