fastshare
Konec podpory Windows 7
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 11:11





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


1. Dodržujte zde základní PRAVIDLA Warcenteru.
2. Při vkládání tématu se přesvědčte že neexistuje tlačítkem HLEDAT.
3. Do sekce patří OS + záplaty a updaty ap.; Office + záplaty a updaty ap.; popř. obdoby Office.
4. Nic nekomentujte, jakékoli nesrovnalosti hlaste moderátorům.
6. ZÁKAZ cizojazyčných popisů.
7. ZÁKAZ vkládání příspěvků bez popisu.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Konec podpory Windows 7 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 21 lis 2009, 01:12
Příspěvky: 29
Příspěvek Konec podpory Windows 7

Jaká jsou rizika, když zůstanu na W7? Mám placený Kaspersky internet security, tak si myslím, že když jsem user uživatel, mělo by to být v pohodě. Jen asi do budoucna aktualizace různých programů pro W7. Nebo se mýlím?


05 led 2020, 11:38
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 12 kvě 2009, 07:58
Příspěvky: 101
Příspěvek Re: Konec podpory Windows 7

Do dneška jsou uživatelé jedoucí na Windows XP i když už jich je málo. Na stávajícím železe bys neměl mít problém jet klidně i několik let, ale jakmile budeš kupovat cokoliv novějšího, je tu poměrně velká šance, že podpora Windows 7 bude pro nový hardware nedostupná nebo přinejmenším značně omezená. Osobně bych nezůstával na nepodporovaném systému déle, než je nezbytně nutné. Na Windows 10 spousta lidí nadává, ale popravdě, pokud je počítač vybaven SSD diskem, tak s rychlostí systému není problém. A pokud někomu vadí, že systém "donáší" Microsoftu data o uživateli, tak ať nemyslí, že Windows 7 to nedělají rovněž.


05 led 2020, 11:51
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 21 lis 2009, 01:12
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Konec podpory Windows 7

Nakonec jsem tam dal Win 10, používám outlook 2007, a na Win7 najednou nechtěl komunikovat s seznam.cz (údajně ani outlook 2013). Přesně druhý den po ukončení podpory. Po googlování jsem zjistil toto https://napoveda.seznam.cz/cz/server-nepodporuje-zadany-typ-sifrovani-pripojeni/, takže by se to začalo kupit jedno k druhému. Prohlížeče budou win7 podporovat dál, ale různá omezení budou v různých updatech programů apod. Tak jsem si to poctivě vyseděl u pc. Když budete přecházet na win10, tak hodně pomůže záloha nastavení (profilu) různých programů. Moc bych nespoléhal na různé programy, které to údajně zvládnou za vás. Měl jsem win7 skoro na den 10 let, škoda. Ještě, že jsem tenkrát udělal upgrade (ohledně licence), hned vrátil 7. :D


28 led 2020, 02:51
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Konec podpory Windows 7

Nejsi sám, kdo tu taky hodně dlouhou dobu používal Win 7. Já jsem s tímhle systémem fungoval 9 let a 10 měsíců (od března 2010 do 17. ledna tohoto roku) a nikdy jsem nenarazil na nic, co by nefungovalo či nešlo nějak obejít, aby to fungovalo. A po necelých dvou týdnech s Win 10 si zatím nemám na co stěžovat - všechno funguje tak, jak má. Dokonce i dost staré hry jako NASCAR Racing 2003 Season nebo F1 Challenge 99-02.

Nejvíc se mi zatím líbí to, jak některé hry na PS3 a Xbox 360 krásně fungují díky emulátorům těchto konzolí. Takové Red Dead Redemption či Battlefield - Bad Company lze už dokonce i dohrát a hry jako Saints Row či pouze konzolové tituly série Gears of War jsou taky na dobré cestě k tomu, aby jednoho dne šly dohrát. A když se na to podíváme obecně, tak PS3 emulátor už dnes má přesně 50 % všech her v kategorii playable, takže je lze nejen dohrát, ale i hrát se slušným počtem snímků bez výrazného sekání. :D


28 led 2020, 06:04
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 21 lis 2009, 01:12
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Konec podpory Windows 7

Našel jsem, aspoň pro mě krásný prográmek ClassicShell a zatím spokojenost (nábídka start (w7) apod. umí toho hodně, uložit nastavení, když aktualizace by byly moc agresivní), nic nežere. Chtěl jsem i nový pc, což jsem psal jinde. Takže po celým dnu, sra..m se různých nastavení, zatím OK :D Jo ještě si pamatuji, že asus mi poslal poštou za 24,99 eur upgrade z vist na w7, místo 64bit, tak 32bit. :D


28 led 2020, 07:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze