fastshare
Režim schvalování příspěvků
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 07:18





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Režim schvalování příspěvků 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 12:57
Příspěvky: 1152
Příspěvek Režim schvalování příspěvků

Před pár týdny byl zaveden režim schvalování příspěvků pro nově registrované uživatele, a to (pro testovací účely) na filmové sekce. Nyní je tento režim platný globálně pro celé fórum a zabraňuje tak spammerům vykonávat zde svou ohavnou činnost. :)

_________________
6x admin, 1x pomocný admin, 4x moderátor, 5x helper, 3x redaktor, 2x recenzent


// Podpis v opravě.


29 zář 2011, 21:36
Profil
Moderátorka
Moderátorka
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2009, 09:36
Příspěvky: 346
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

Musím říct, že mi režim schvalování příspěvků přidělává spoustu zbytečné práce. Stejně si spameři jako "downclub" klidně měsíc počkají a zahltí sekci spoustou duplicitních témat. Raději bych tento režim v topiku neměla. Spamery si ohlídám a nevidím jediný důvod, proč se mám zdržovat schvalováním příspěvků. Už tak mám práce až nad hlavu, protože jsem na to sama. Neopritcher ani nečte SZ a vůbec se moderování nevěnuje.

_________________
Praemonitus Praemonitas.


25 říj 2011, 07:26
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2011, 18:03
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

Podle mého názoru tímto odradíte lidi od postování na toto forum (př. vytvořím příspěvek, ten den ho potřebuji ještě upravit ale nepůjde to neboť nebyl schválen tak musím čekat třeba i 24h než bude schválen), podle mého špatné rozhodnutí pro tak dobré forum ....


07 pro 2011, 20:24
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

xindl4 píše:
... Spamery si ohlídám a nevidím jediný důvod, proč se mám zdržovat schvalováním příspěvků.
Systém schvalování příspěvků byl zaveden jako součást opatření proti hromadnému vkládání nežádoucího obsahu do všech částí našeho webu. Vztahuje se výhradně na nové uživatele a po "otestování" je možno prověřeného nováčka ze systému schvalování vyřadit. Možná by bylo napřed lepší si přečíst celý "návod k obsluze", a teprve potom na zavedený systém "nadávat"... ;-) Pro nejvíc zatíženou sekci Filmy je nevpuštění nových uživatelských příspěvků do fóra rozhodně časově méně náročné (včetně schvalování), než dodatečné vyhledávání SPAMu po fóru a jeho likvidace. Nemyslím si, že v seriálové sekci by tomu mělo být jinak.


12 pro 2011, 14:11
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2012, 17:02
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

Chápu, že příspěvek musí být schválen, ale proč to trvá tak dlouho? Tři dny je docela dost.


30 bře 2012, 06:55
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

Bohužel, jsme jen lidi, někdy to trvá i déle :?


12 dub 2012, 20:38
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

degres58 píše:
Chápu, že příspěvek musí být schválen, ale proč to trvá tak dlouho? Tři dny je docela dost.
No, stát se to může, ale když jsi nový a máš těch příspěvků málo (celkem pět v tuto chvíli),
tak si moderátor kontroluje každý jednotlivě, jestli je v pořádku. Když budeš mít příspěvků víc, pravidelně,
a nebudeš mít žádné "úlety" ze standardu a základních pravidel v dané sekci, moderátor tě rád převede
do režimu volného vkládání příspěvků do fóra. Tedy bez kontroly moderátorem.


12 dub 2012, 20:49
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 05 kvě 2012, 21:57
Příspěvky: 221
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

s tym schvalovanim by som nemal nic proti tomu, ale registracia bola platena a mozem pridat len 3 prispevky za den po dobu mesiaca to je troska uletene ;-)


06 kvě 2012, 19:10
Profil
Private
Private

Registrován: 17 kvě 2012, 15:18
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

Zaplatil jsem pro vstup do fóra (grant) a teď nemůžu ani psát příspěvky. Já jsem nahrál, který se stal velmi populární velmi brzy, když jsem nahrát nový začátek, protože před dvěma dny jsem přidal novou hru a zatím můj příspěvek není vidět. Jsem hranice vaší země, ale chcete nahrát?


18 kvě 2012, 20:42
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 21 říj 2011, 09:31
Příspěvky: 44
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

no tak tady je to dost drsný některé příspěvky trvají i 5 dní,jelikož moderátor se nepřipojí i týden,jsem tu nový ale na jiných forech jedu na plno tady je to otřesný,jelikož udělal jsem 9 uploadu a furt čekám na schválení ,jinak dím moderátorum za snahu


20 kvě 2012, 10:49
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 21 říj 2011, 09:31
Příspěvky: 44
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

dobře beru ale jak jsem psal již jsem tu dal nějaké příspěvky a stále se nic neděje,a krom toho čekám stááále a čekááám ,na schválení co jsem tu chtěla dát asi před 3 dny


20 kvě 2012, 14:22
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

PaRaNoiD StRaiN píše:
s tym schvalovanim by som nemal nic proti tomu, ale registracia bola platena a mozem pridat len 3 prispevky za den po dobu mesiaca to je troska uletene ;-)
Omezení počtu příspěvků do již založených témat by nemělo být, jenom 1 nově založené téma denně po dobu 30 dní po
nové registraci.


26 kvě 2012, 06:05
Profil
Warrant
Warrant

Registrován: 10 říj 2010, 07:55
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

Kolikrát než se to schválí tak je to z hostingu smazané...


23 dub 2014, 14:09
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

PhePe71 píše:
Kolikrát než se to schválí tak je to z hostingu smazané...

To je ovšem tvoje chyba. Ne neschválení příspěvku. Když neumíš použít metody, jak
omezit nebo minimalizovat možnost smazání souboru během několika málo dní,
tak příspěvky raději ani nepiš.


03 čer 2014, 20:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 bře 2009, 15:21
Příspěvky: 362
Příspěvek Re: Režim schvalování příspěvků

Všiml jsem si, že nejvíce problémů se schvalováním svých příspěvků mají uživatelé s celkovým počtem příspěvků 3 -5, málokdy víc. Není zajímavé, že problémy nemají uživatelé se stovkami příspěvků?


04 čer 2014, 14:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze