fastshare
Jak jste spokojeni s chodem sekce ?
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 05:58





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Jak jste spokojeni s chodem sekce ? 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 17 črc 2010, 12:28
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

jede to v poho.....


10 lis 2012, 14:01
Profil
Private
Private

Registrován: 07 srp 2010, 13:43
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Sekce je naprosto v pohodě, už pár for sleduju a myslím že se držíte na vysoký úrovni.Linky nejsou zmatený a nebo nefunkční (občas se chybička zatoulá, ale rychle je tu pak náprava) za mě 100%


21 lis 2012, 07:43
Profil
Private
Private

Registrován: 17 kvě 2009, 21:51
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

asi 2x jsem stahoval Call of Duty: Black Ops 2 a 2x Medal of Honor : Warfighter (2012) pokaždy od někoho jinýho a pořád to háže chybu při rozbalování,chtelo by to víc kontrolovat nebo já nevím,ale vyhodit 60giga jen tak a ani si nezapařit,tak nevím jestli by to nikho nenasralo.


28 pro 2012, 21:12
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 15 srp 2011, 16:30
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Pohoda :)


28 pro 2012, 21:31
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Chtěl bych tu a platí to pro všechny sekce který navštěvuji poblahopřát vše nej k novému roku a poděkovat všem co Warcenter.cz spravují a snaží se aby bylo na urovni kde je. Přeji Vám všem moc zdraví, štěstí a hlavně trpělivosti s těma co moc nedodržují pravidla, které jste tu oprávněně nastavili. Vždyť proto jste nejlepší.

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


29 pro 2012, 03:39
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Já bych třeba chtěl, aby kazdy jednotlivy post se hrou, kde jsou linky, mel zparovany i jediny post s informacemi o rozjeti hry, problemy se spustenim nebo hranim apod. S velkym odkazem na tyto informace v postu s linky.

Ale v podstate bez vyhrad a chvalyhodne.

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


31 pro 2012, 14:50
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 05:57
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Myslím že celé fórum pracuje na 95 procent a tahle sekce na 99. Nebývají problémy administrátoři příspěvky kontrolují a popř doplňují. Samozřejmě nikdo není dokonalý a občas je něco zpomalenější nebo ne úplně ve skvělém stavu ale jsem rád že užívám vaše fórum a proti veškeré, alespoň české konkurenci jste rozhodně jednička.

Jediné co mi vadí jsou reklamy s erotickou tématikou, nic bych proti nim neměl kdyby byly v sekcích erotika atd... ale myslím že ve všech ostatních je to značně nevhodné. Jsem jenom student a pokud WC procházím někde na školním počítači nebo kdekoliv kde by mi na monitor někdo mohl vidět tak musím rychle scrolovat dolů protože by si o mě mohli kolemjdoucí mohli myslet spoustu špatných věcí.
Je mi jasné že je to váš jediný zdroj kapitálu, ale pokud je tam jiná možnost jak by jste vy přišli na své a nás to nic nestálo tak myslím že nejsem jediný kdo by to uvítal.

Taky bych měl nápad jestli by nebylo možné nějakým způsobem začít řadit příspěvky dle toho na kterém serveru je daná hra ( v jiných sekcích film, hudba ...) uložen.
např. v sekci hry budu mít název dalšího sub-fóra '' Grand Thef Auto V '' po kliknutí na něj budou už jen vlákna s názvy '' Uložto'', ''share-rapid'' atd.
Nemám představu jak by bylo pro vás, administátory a operátory warcenteru náročné ale něco podobného by bylo víc než víc příjemné a pohodlné, možná by vám to potencionálně přineslo i více uživatelů.
Myslím si že totiž že potřeba fór jako je tohle klesá když např. na Uložto je vyhledávání souborů které je celkem na úrovni a když nepoužiju fórum tak si tím ušetřím současně práci s tím, že nemusím přeskakovat příspěvky které jsou jen na nějaké zahraniční servery (FS, HF, FS, UT...) které free rychlost umožňují na max 50 kb/s. nebo jen jeden soubor za hodinu / den.
Nicméně kopírování odkazů přímo z vyhledávání ulozto značně znepříjemnili (pravděpodobně právě kvůli lidem jako jsem já) takže pro mě má pořád smysl chodit sem, taky uploadeři k jejich příspěvkům většinou napíšou postup cracknutí popř. řešení častých chyb a samozřejmě mám větší šanci že co si stáhnu, mi také bude fungovat.

add: Pokud by jste někdo měli fígl na to kopírování odkazů z uložto tak mi prosím pošlete SZ ;-)

_________________
Moje linky můžete šířit dál, reupload zakazuji!


Veškeré moje uploady nejsou určeny k jakékoli nelegální činnosti a jsou jen informativní, za jakékoli nelegální činnosti nenesu žádnou odpovědnost.

Moje hry jsou plně funkční a mnou skoušené, pokud budou linky death nepište mi o reupload.


03 led 2013, 16:31
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 16:43
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

jsem velice spokojen..


07 led 2013, 12:26
Profil
Private
Private

Registrován: 26 říj 2010, 18:41
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

ne chci si stahnout hry nemuzu najit odkazi


09 led 2013, 23:46
Profil
Private
Private

Registrován: 26 říj 2010, 19:34
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Všechno je super!Jen malá drobnost.Nechápu proč jsou smazaný úplně všechny novinky.To že je další rok přece neznamená že co vyšlo před měsícem nebo dvěma není novinka.Podle mojí maličkosti lidi přikládají novýmu roku moc velkej důraz.Je to přece jen změna čísla a nic víc.Vždycky rád nakouknu do novinek.Teď pusto.Škoda.


12 led 2013, 11:26
Profil
Private
Private

Registrován: 22 bře 2009, 18:49
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Přesně nechapu proč je to totalně vymazaný. pochopil bych kdyby tam byli hry rok stary a ne tohle.. Maaaaaaaaaaa blázni.. kdo se má ted v tom prohrabovat..


22 led 2013, 16:42
Profil
Private
Private

Registrován: 10 pro 2009, 10:48
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Je to fajn.


17 úno 2013, 07:15
Profil
Private
Private

Registrován: 10 pro 2009, 10:48
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Je to zatial fajn,ale na upnito je málo možnosti.


16 lis 2013, 19:44
Profil
Private
Private

Registrován: 01 srp 2011, 08:45
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Jsem velice spokojen, díky moc...


20 pro 2013, 18:53
Profil
Private
Private

Registrován: 14 led 2010, 23:43
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Jak jste spokojeni s chodem sekce ?

Spokojenost


27 pro 2013, 22:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze