fastshare
Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 12:32





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!! 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2008, 22:43
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

replicator3000 píše:
JJ, JSEM PRO WEBSHARE.CZ
neomezená rychlost stahování - neomezený počet souborů
soubor až 1,5 GB

EXISTUJE NĚCO LEPŠÍHO ?
:-)



moje rec!!!


15 led 2013, 15:21
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2008, 11:42
Příspěvky: 11
Bydliště: Rhodes - South Aegean (Dodecanese - Greece)
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Webshare je nejlepší, nechápu proč to s** všichni na ten pitomej hellshare.


05 úno 2013, 13:54
Profil
Private
Private

Registrován: 31 kvě 2009, 11:43
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

procetl jsem si celou diskuzy a abych to zhodnotil

přijde mi trochu blbé platit za warez nemale penize viz hellshare nebo hellspy jsem pro free stahovaní , je jasné že žhavé věci se objeví na placených úložištích, ale stačí si počkat pár dní a máte to na uloztu a je to OK
doufám že waréz nějakou dobu ještě vydrží a docela mě štve ten rapidshare
moje oblíbená Free úložište : ulozto, czshare, fastshare, uploading

doporucuju vyzkouset
https://mega.co.nz/

a zhlédnout
http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/kim-dotcom-chce-zasifrovat-pulku-internetu


05 úno 2013, 20:54
Profil
Uploader
Uploader
Uživatelský avatar

Registrován: 06 čer 2008, 15:10
Příspěvky: 22
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Chci se zeptati -
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Počítá se to jako free server? Děkuji za info ;-)

_________________
Moje odkazy jsou volně šířitelné dále. Souhlasím s reuploadováním mých souborů na jiné servery než Hellshare.com!


24 úno 2013, 17:24
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 18:46
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

už chápem, teda prečo tu odo mňa nikdy nič nevidím. Ja osobne inam ako na hellshare nedávam. Podobné pravidlo spravili aj na cucaj.sk a teda som s tade odišiel. Tak odídem aj odtiaľto.

Zvláštne že na share-rapid nik nenadáva a na Hellshare každý. Jeden user tu mal pravdu, ak niečo chcem naozaj stiahnem to s hocikadiaľ. Preto toto berem ako jasnú a jednoznačnú diskrimináciu.

Ale samozrejme máte na takéto čosi právo. Tak tu proste moje linky už neuvidíte :D Aj tak som vlastne nie uploader ako skôr re-uploader :D

_________________
Teraz možný reup, nahláste nefunkčné linky.

Všetky moje príspevky sú volne šíriteľné :D

Všetky súbory obsahujú záznam na opravu dát.

Všetky moje uploady testované na Windows 7 64-Bit


25 bře 2013, 20:46
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Dobře si to pamatuj KayoMane, doufam, ze az budes neco hledat, neco o navodu na nejakou hru nebo tu budes hledat nejaky film, soft apod, tak te proste ani nenapadne lezt na takovyto diskriminacni server :D


P.S.: HELLSHARE JE ODPAD!!! Ja tohle pravidlo jen vitam, to co se tu delo driv cca pred 6 mesici, kdy kdyz byla nova hra tak prvnich 10 postu bylo POUZE na HELLSHIT, to bylo vazne hrozny, naplava hellshitu vsude.

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


26 bře 2013, 15:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2009, 22:41
Příspěvky: 145
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

Padla zde otázka proč to všichni cpou na Hell. Odpověď je zcela jednoduchá. Protože peníze ( pokud je uživatel totálně tupej ) a nebo protože kredity ( v tom lepším případě ). V každém případě mi uploadování pouze na Hellshare zavání vyčuránkovstvím. Dokončuji čistku ve své sekci. cca 50% postů je na smetišti. Nejen z důvodu mrtvých linků. Ale jak jsem se dostal k aktuálním příspěvkům, mažu je hlavně z důvodu nedodržení pravidla freedownloadu.
Dokonce se stalo že uploaderovi postujícímu výhradně do mojí sekce s jednou nejvyšších hodností zde na foru zbyly po zavedení pravidla pouhé 2 příspěvky!!!! Cca 2000 jich letělo do koše. Již několik dní zde na foru nebyl a proto je můj dojem (možná falešný) ten, že nás opustil. Ale na co je zde člověk, který postuje pouze na nejdražší filehosting světa a já protože nejsem ani úplně tupej a ani milionář abych podporoval tuhle zlodějnu zvanou Hellshare si nemohu stahnout to co by mne zajímalo a na co bych se rád podíval? Takže to jestli postuje jen na Hell a nebo tady není vyjde úplně nastejno. Vlastně ne. Jen mám méně práce :)

_________________
Strejda Gůgl najde fšechno :D
i_m_a_g_e


26 bře 2013, 18:25
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

got2 píše:
Padla zde otázka proč to všichni cpou na Hell. Odpověď je zcela jednoduchá. Protože peníze ( pokud je uživatel totálně tupej ) a nebo protože kredity ( v tom lepším případě ). V každém případě mi uploadování pouze na Hellshare zavání vyčuránkovstvím. Dokončuji čistku ve své sekci. cca 50% postů je na smetišti. Nejen z důvodu mrtvých linků. Ale jak jsem se dostal k aktuálním příspěvkům, mažu je hlavně z důvodu nedodržení pravidla freedownloadu.
Dokonce se stalo že uploaderovi postujícímu výhradně do mojí sekce s jednou nejvyšších hodností zde na foru zbyly po zavedení pravidla pouhé 2 příspěvky!!!! Cca 2000 jich letělo do koše. Již několik dní zde na foru nebyl a proto je můj dojem (možná falešný) ten, že nás opustil. Ale na co je zde člověk, který postuje pouze na nejdražší filehosting světa a já protože nejsem ani úplně tupej a ani milionář abych podporoval tuhle zlodějnu zvanou Hellshare si nemohu stahnout to co by mne zajímalo a na co bych se rád podíval? Takže to jestli postuje jen na Hell a nebo tady není vyjde úplně nastejno. Vlastně ne. Jen mám méně práce :)



Takže kde to mám podepsat? :D

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


26 bře 2013, 19:26
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 18:46
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

xtictac píše:
Dobře si to pamatuj KayoMane, doufam, ze az budes neco hledat, neco o navodu na nejakou hru nebo tu budes hledat nejaky film, soft apod, tak te proste ani nenapadne lezt na takovyto diskriminacni server :D


P.S.: HELLSHARE JE ODPAD!!! Ja tohle pravidlo jen vitam, to co se tu delo driv cca pred 6 mesici, kdy kdyz byla nova hra tak prvnich 10 postu bylo POUZE na HELLSHIT, to bylo vazne hrozny, naplava hellshitu vsude.


tebe to Hellshare muselo urobiť niečo veľmi zlé. Ale neboj, nie som s tých čo by to nevedeli rozchodiť. Proste budem bežný user bez uploadov :D A aj keď tomu neveríš, je stále dosť userov, čo majú kredit na Hellshare. (prečo by tí mali sťahovať odniekiaľ, kde kredit kúpený nemajú) A preto je slovko diskriminácia možno na mieste.

Nezabudni, že keď sa niečo nepáči Tebe, neznamená to nutne, že to musí byť zlé :D

_________________
Teraz možný reup, nahláste nefunkčné linky.

Všetky moje príspevky sú volne šíriteľné :D

Všetky súbory obsahujú záznam na opravu dát.

Všetky moje uploady testované na Windows 7 64-Bit


26 bře 2013, 21:24
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

KayoMan píše:
xtictac píše:
Dobře si to pamatuj KayoMane, doufam, ze az budes neco hledat, neco o navodu na nejakou hru nebo tu budes hledat nejaky film, soft apod, tak te proste ani nenapadne lezt na takovyto diskriminacni server :D


P.S.: HELLSHARE JE ODPAD!!! Ja tohle pravidlo jen vitam, to co se tu delo driv cca pred 6 mesici, kdy kdyz byla nova hra tak prvnich 10 postu bylo POUZE na HELLSHIT, to bylo vazne hrozny, naplava hellshitu vsude.


tebe to Hellshare muselo urobiť niečo veľmi zlé. Ale neboj, nie som s tých čo by to nevedeli rozchodiť. Proste budem bežný user bez uploadov :D A aj keď tomu neveríš, je stále dosť userov, čo majú kredit na Hellshare. (prečo by tí mali sťahovať odniekiaľ, kde kredit kúpený nemajú) A preto je slovko diskriminácia možno na mieste.

Nezabudni, že keď sa niečo nepáči Tebe, neznamená to nutne, že to musí byť zlé :D


Jo tak to se mi teda fakt nepacilo, kdyz sem davali "uploaderi" pouze linky na hellshit, jakozto nejdrazsi filehosting vsech dob na tyhle strane od pluta :D

Nikdo ti nazakazuje davat sem linky na hellshit, kde ma predplaceny kredit asi tak 0,5% platicich uzivatelu. Nikdo te vubec nijak nenuti k nejake aktivite tady, tusim, ze nechat si platit od Hellsharu muze byt taky pekne nebezpecny!!! Navic kdyz podobni "re-uploaderi" jako ty nikdy nic nekoupili a jen chteji vydelavat, protoze podminky na Hellshitu jsou pro takove jako ty uplne nejlepsi.

Ja ten smer, kterym se tady na warcentru vydali opravdu vitam a jsem vazne rad, ze jim tady radovy uzuivatele nejsou uplne u zadku a spis u zadku maji takove jako ty :D

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


27 bře 2013, 09:28
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 18:46
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

xtictac píše:
Ja ten smer, kterym se tady na warcentru vydali opravdu vitam a jsem vazne rad, ze jim tady radovy uzuivatele nejsou uplne u zadku a spis u zadku maji takove jako ty :D


Zas neviem kvôli čomu tie urážky. Nik "ma nemá úplne u zadku" ako vravíš. Aj s adminom tohto fóra je pohodová reč. A na rozdiel od Teba, on sa mi snaží poradiť cez čo uploadovať. Nie som žiadny týpek, čo by si nenechal poradiť. Pretože ako vždy vravím, uploaderom má ísť hlavne o to, vyjsť userom v ústrety. Tak namiesto navážania sa do mňa len kvôli Hellshare (fakt nemôžem za to že je najdrahší), pozbieraj zvyšky zdravého rozumu a radšej sa snaž poradiť.

PS: Konštruktívnu kritiku znesiem, ale urážanie je fakt detinské, nemyslíš ?

_________________
Teraz možný reup, nahláste nefunkčné linky.

Všetky moje príspevky sú volne šíriteľné :D

Všetky súbory obsahujú záznam na opravu dát.

Všetky moje uploady testované na Windows 7 64-Bit


27 bře 2013, 12:22
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

KayoMan píše:
xtictac píše:
Ja ten smer, kterym se tady na warcentru vydali opravdu vitam a jsem vazne rad, ze jim tady radovy uzuivatele nejsou uplne u zadku a spis u zadku maji takove jako ty :D


PS: Konštruktívnu kritiku znesiem, ale urážanie je fakt detinské, nemyslíš ?


To ty jsi to tady nazval dikriminacnim forem :D na ktere uz nikdy nebudes nic upinat :D A ja ti odpovedel, tak sem nic nupinej a ze jsem rad ze se tady omzejue re-uploadovani pouze na hellshit.

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


27 bře 2013, 16:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2009, 22:41
Příspěvky: 145
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

KayoMan píše:
už chápem, teda prečo tu odo mňa nikdy nič nevidím. Ja osobne inam ako na hellshare nedávam. Podobné pravidlo spravili aj na cucaj.sk a teda som s tade odišiel. Tak odídem aj odtiaľto.

Zvláštne že na share-rapid nik nenadáva a na Hellshare každý. Jeden user tu mal pravdu, ak niečo chcem naozaj stiahnem to s hocikadiaľ. Preto toto berem ako jasnú a jednoznačnú diskrimináciu.

Ale samozrejme máte na takéto čosi právo. Tak tu proste moje linky už neuvidíte :D Aj tak som vlastne nie uploader ako skôr re-uploader :D

Mezi tímto a tvým posledním příspěvkem vidím trošinku posun k lepšímu. Nikdo zde nikoho nediskriminuje. Právě proto je zde utvořeno pravidlo freedownloadu. Každý si může uploadovat kam chce, ale ke svému příspěvku musí dát alespoň 1 link na freedownload, aby nedocházelo k diskriminaci všech uživatelů. A je na každém, jestli si to stáhne jako free a tudíž pomaleji a nebo jak Premium a rychleji. Já osobně většinou stahuji z CZshare nebo share-rapid a vždy jako premium. Myslím že cenu mají slušnou a já strašně nerad čekám :)
Ale přímo nesnáším, když mne někdo nutí stahovat z Hellshare za neskutečně předražený peníze, protože ruku na srdce, neznám nic dražšího než je právě Hellshare, proto jsem o něm výše mluvil jako o nejdražším filehostingu na světě. Ono někdy ve výsledku není moc rozdíl v ceně jestli si to stahnu od Pekelníků a nebo si koupím origoš.
Osobně bych ti doporučil využít službu
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
. Máš tam jak pekelníky, tak freeservery a uploaduješ to pouze jednou. Navíc, pokud zaškrtneš všechny servery, věřím že se staneš jedním z nejoblíbenějších re-uploaderů zde :)

_________________
Strejda Gůgl najde fšechno :D
i_m_a_g_e


27 bře 2013, 16:21
Profil
Private
Private

Registrován: 29 říj 2008, 11:21
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

ja som rad za je taketo pravidlo ten co to vymyslel kamo mas recht uz ma to vytacalo ze to stale davaju na hellsare ktore je tak predrazene ze kazdy clovek ktori stahuje nebude platit kredit na hellsare ked na sare-rapid a czsare su lepsie ceny ziaden normalny clovek ak ma nieco niekde lacnejsie nepojde kupovat to iste len za draksie to je matematika a zdrava logika ajked viem ze uplo.. ide cisto iba o zisky ich nezaujima ci je to predrazene chcu len nahrabat nic ine v tom nieje :(


27 bře 2013, 16:30
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 18:46
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Hellshare - Uploadeři - Povinnost číst !!!

dobre, dobre. Kus som pomohol moderátorom a nahlásil som všetky príspevky v kategórii Hry-Novinky, kde chýba free download.

Takéto dohľadávanie je fakt zdĺhavé ale módom treba pomáhať :D Zajtra si zoberem na mušku ďalšie subfóra v kategórii Hry :D

_________________
Teraz možný reup, nahláste nefunkčné linky.

Všetky moje príspevky sú volne šíriteľné :D

Všetky súbory obsahujú záznam na opravu dát.

Všetky moje uploady testované na Windows 7 64-Bit


29 bře 2013, 00:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze