fastshare
Walk the Line (2005)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 10:44





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Walk the Line (2005) 
Autor Zpráva
Warman
Warman

Registrován: 15 črc 2007, 13:15
Příspěvky: 3642
Příspěvek Walk the Line (2005)

Walk the Line (2005)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Walk the Line (2005)
MediaInfo:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Walk the Line (2005)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
DELETED


TEST PŘÍSTUPU FASTSHARE

Dokud se Fastshare nezačne chovat normálně, nebudu tam nahrávat. Za vzniklou situaci můžete poděkovat nicku miloso704, který se kolem Vánoc totálně urval z řetězu a chrlil denně desítky mnou udělaných uploadů. Fastshare mě obvinilo z umělého navyšování provize a začalo mně brutalním způsobem krátit počty stažení a tím i provizi. Já na tom opravdu nejsem tak, jako parazit miloso704, že od někoho stáhnu už hotovou práci, vydám ji za svou a vyřízeno. První položkou u mě je sehnat originál, který z 80% nemá CZ zvuk. Další je opatřit soubor s CZ zvukem (kde asi?). Dále napasovat CZ zvuk do originálu a poté teprve někam nahrát. To vše stojí čas a peníze narozdíl od těch, co mají za 20 minut hotovo po stažení této práce a zveřejnění pod svým nickem. Opravdu si nemůžu dovolit dotovat Fastshare nebo to zdarma nahrát na Webshare. Například film Zběsilost v srdci, který mi i s pořízením originálu a uploadem trval cca 5 hodin, mně Fastshare osekalo jen na 2x staženo. Rozumím vám, že datoid zdaleka nanabízí takový komfort jako konkurence, ale je to hohužel pro mě momentálně jediná varianta, která dává smysl, abych to nemusel dotovat. Může se mně stokrát nelíbit, co dělá miloso704 a administrátoři, kteři tomu jen přihlížejí (čest výjimkám, co s nim dokázali zatočit), ale aby Fasthare za jeho činnost, který vlastně dělá jen to, k čemu má Fasthare sloužit, totiž ke stahování, tak aby za to trestali uploadera, mně přijde mírně řečeno nefér.


06 kvě 2023, 13:32
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 12 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 22
Příspěvek Re: Walk the Line (2005)

Věčer jsem to četl, ráno chtěl stáhnout, je to pryč. Takže to vypadá, že ušetřím i za fastshare. A že to za ty roky bylo peněz. Jedna služba vyloženě krade (datoid), druhá si odpálí člověka, kterej tam určitě natahal hromadu platících. Bravo. Jako bez pegassse to tady trošku ztrácí smysl.

Poznámka moderátora:
Tenhle film je dostupný v menších kopiích ve free režimu označená jako EXTENDED verze (2:33 h)
i s českým dabingem AC3 640 kbps. Stačí trochu pohledat. Komu se nelíbí český zvuk MP3 192 kbps,
může si ho tam přidat v kvalitním záznamu...
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


EDIT:
Díky, mně šlo zejména o tu velkou verzi, malou mám. Jinak FS mi na search vrátí 6 verzí v rozpětí 870 MB až 4.2 GB.
Jako tý válce co probíhá moc nerozumím, ale co je jasný, že na ní tratí snad úplně všechny strany.


Naposledy upravil horky dne 08 kvě 2023, 08:13, celkově upraveno 2

07 kvě 2023, 07:14
Profil
Warman
Warman

Registrován: 15 črc 2007, 13:15
Příspěvky: 3642
Příspěvek Re: Walk the Line (2005)

BUDU TESTOVAT RAPIDGATOR,,, TAM BY MOHLA BYT NADEJE, KDYZ MA MEZISTATNI RENOME, ZE BY BYLY SPOKOJENY VSECHNY STRANY.


Poznámka moderátora:
Pro Rapidgator jsou tvoje soubory (i 5 GB dělený archiv) příliš velké, free download je prakticky nemožný.


07 kvě 2023, 10:08
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: Walk the Line (2005)

Na Rapidgator se ti každý v.sere...!! Jako Free rychlost šílená :-)

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


07 kvě 2023, 10:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze