fastshare
Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 03:22





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005) 
Autor Zpráva
Sergeant
Sergeant

Registrován: 24 lis 2007, 07:36
Příspěvky: 83
Příspěvek Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)

Poslední dny Sophie Schollové / Sophie Scholl - Die letzten Tage (2005)

Posledné dni Sophie Schollovej / Sophie Scholl: Poslední dny


Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)..Poslední dny Sophie Schollové

Drama / Válečný / Životopisný
Německo, 2005, 117 min

Režie: Marc Rothemund
Scénář: Fred Breinersdorfer
Kamera: Martin Langer
Hudba: Johnny Klimek, Reinhold Heil
Hrají: Julia Jentsch, Alexander Held, Fabian Hinrichs, Johanna Gastdorf, André Hennicke, Florian Stetter, Maximilian Brückner, Johannes Suhm ...
Produkce: Christoph Müller, Andreas Schreitmüller, Patrick Brandt, Hubert von Spreti, Sven Burgemeister, Fred Breinersdorfer, Jochen Kölsch
Střih: Hans Funck
Zvuk: Tschangis Chahrokh, Roland Winke, Alexander Saal
Scénografie: Jana Karen
Masky: Gregor Eckstein, Elke Lebender
Kostýmy: Natascha Curtius-Noss

Režisér Marc Rothemund není první, kdo na filmové plátno převedl drama posledních dnů členů ilegální skupiny Bílá růže. Na začátku 80. let vznikly dva filmy inspirované těmito událostmi, jejichž autory byli režiséři Michael Verhoeven a Percy Adlon. Rothemundův snímek předčí tyto poměrně akademické filmy tím, že režisér si za ústřední hrdinku vybral postavu Sophie Schollové, skrze niž se mu daří drama sugestivně přiblížit. Tomuto silnému filmu o osobní statečnosti několika mladých studentů dominuje autentický projev Julie Jentschové v hlavní roli. (oficiální text distributora)

Na jaře roku 1942 vzniká v Mnichově studentská odbojová skupina "Bílé růže". Jejími členy jsou i sourozenci Hans a Sophie Schollovi, kteří se podílejí na tvorbě a distribuci protinacistických letáků, osvětlujících nelegitimitu a zločinnost režimu. Šíření letáků se jim daří až do února 1943, kdy jsou odhaleni, vyslýcháni a postaveni před soud. Film, jenž je rekonstrukcí historických událostí, byl nominován na Oscara za nejlepší cizojazyčný film. (Prince)
..


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Sophie.Scholl-Die.letzten.Tage.2005.720p.BluRay.x264-ESiR-cz,de - CZ Dabing
MediaInfo:
6,94 GiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


11 lis 2010, 22:47
Profil
Captain
Captain

Registrován: 18 črc 2009, 07:35
Příspěvky: 300
Příspěvek Re: Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)

Poslední dny Sophie Schollové / Sophie Scholl - Die letzten Tage (2005)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Sophie.Scholl.The.Final.Days.2005.BluRay.1080p.DTS.x264-CHD ( GER,CZ )
MediaInfo:
10,4 GiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


17 lis 2010, 05:20
Profil
Major
Major

Registrován: 24 čer 2011, 04:19
Příspěvky: 307
Příspěvek Re: Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)

Poslední dny Sophie Schollové / Sophie Scholl - Die letzten Tage (2005)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Sophie.Scholl-Die.letzten.Tage.2005.720p.BluRay.x264-ESiR-cz,de
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


11 zář 2011, 13:06
Profil
Warman
Warman

Registrován: 15 črc 2007, 13:15
Příspěvky: 3642
Příspěvek Re: Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)

Poslední dny Sophie Schollové / Sophie Scholl (2005)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Re: Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)

Re: Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


23 dub 2023, 22:03
Profil
Warman
Warman

Registrován: 15 črc 2007, 13:15
Příspěvky: 3642
Příspěvek Re: Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)

Poslední dny Sophie Schollové / Sophie Scholl (2005)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Re: Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)
MediaInfo:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Re: Poslední dny Sophie Schollové /- Die letzten Tage (2005)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
DELETED


TEST PŘÍSTUPU FASTSHARE

Dokud se Fastshare nezačne chovat normálně, nebudu tam nahrávat. Za vzniklou situaci můžete poděkovat nicku miloso704, který se kolem Vánoc totálně urval z řetězu a chrlil denně desítky mnou udělaných uploadů. Fastshare mě obvinilo z umělého navyšování provize a začalo mně brutalním způsobem krátit počty stažení a tím i provizi. Já na tom opravdu nejsem tak, jako parazit miloso704, že od někoho stáhnu už hotovou práci, vydám ji za svou a vyřízeno. První položkou u mě je sehnat originál, který z 80% nemá CZ zvuk. Další je opatřit soubor s CZ zvukem (kde asi?). Dále napasovat CZ zvuk do originálu a poté teprve někam nahrát. To vše stojí čas a peníze narozdíl od těch, co mají za 20 minut hotovo po stažení této práce a zveřejnění pod svým nickem. Opravdu si nemůžu dovolit dotovat Fastshare nebo to zdarma nahrát na Webshare. Například film Zběsilost v srdci, který mi i s pořízením originálu a uploadem trval cca 5 hodin, mně Fastshare osekalo jen na 2x staženo. Rozumím vám, že datoid zdaleka nanabízí takový komfort jako konkurence, ale je to hohužel pro mě momentálně jediná varianta, která dává smysl, abych to nemusel dotovat. Může se mně stokrát nelíbit, co dělá miloso704 a administrátoři, kteři tomu jen přihlížejí (čest výjimkám, co s nim dokázali zatočit), ale aby Fasthare za jeho činnost, který vlastně dělá jen to, k čemu má Fasthare sloužit, totiž ke stahování, tak aby za to trestali uploadera, mně přijde mírně řečeno nefér.


06 kvě 2023, 13:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze