fastshare
Borderlands 3
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 12:55





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Borderlands 3 
Autor Zpráva
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Borderlands 3

Zdravím, tak kdy to tady bude? :D Hra vyšla 13. září , ale s půlroční exkluzivitou pro Epic Store , myslím že to samé mělo Metro: Exodus. Chci se zeptat, mění to něco na creckování? Dík


21 zář 2019, 14:22
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Co by se mělo měnit na crackování? Pokud vím, tak žádná nová verze Denuva zatím není a jak už bývá zvykem, CODEX či CPY čekají na první patche a až teprve poté se pustí do crackování. A to, že je hra na nějakém Epic Store, je úplně jedno, protože má singleplayer a není online only. Je tedy úplně ideálním adeptem na cracknutí. :)


21 zář 2019, 16:13
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Borderlands 3

No tak super, to mám radost, vím , že asi kromě nové grafiky to nic úplně nového nepřinese, ale já to hrál rád. Tak ti děkuji za informaci a teď jen čekat..... ;-)


21 zář 2019, 16:28
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Přesně tak. Stačí být trpělivý a dočkáš se. :) Lidi se prostě musí umět smířit s tím, že si třeba i měsíc počkají...


21 zář 2019, 18:40
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Co jsem říkal? Stačilo být trpělivý a co se nestalo... :D

Akorát jak tak pročítám ty diskuze, tak mě ta hra začíná trochu demotivovávat - prý docela padá, jsou problémy se spuštěním (trvá to prý děsně dlouho, než se spustí) a když už si hráč zahraje a vypne hru, tak občas nemůže pokračovat ve hře, protože hra spadne, jakmile zvolí Continue game. A docela mě dostalo i to, že se nedoporučuje spouštět hru jako správce, jinak se nemusí spustit. No uvidíme...

Narazil někdo na podobné problémy?


31 říj 2019, 18:48
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Borderlands 3

Zatim stahuju, jak to budu mít , dám vědět co a jak . Celkem jsem se těšil , tak doufám že nebudu opět zklamanej....


31 říj 2019, 19:36
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Borderlands 3

Tak pravdou je, že než se hra rozjede ....to je porod fakt hodně dlouho. Jinak hra jede , ale pokud se změní nastavení , tak se mi hra na cca 1 minutu sekne , pak zase jede.. No nevim uvidím dál ..... :?


02 lis 2019, 10:35
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Ono prý stačí buď nespouštět hru jako správce (to ostatně doporučuje i samotný Seraphim ve svém uploadu), nebo prostě vytvořit složku Borderlands 3 v C:\Users\Uživatelské jméno\Dokumenty\My Games a to načítání bude výrazně kratší. Hra asi při prvním spuštění vytváří spoustu konfiguračních souborů a když už existuje složka, kde se mají vytvořit, tak je to potom prý rychlejší. Je to sice trochu proti logice, protože já jako správce spouštím prakticky cokoliv a nikdy s tím nebyly problémy, ale můžeš to zkusit.

Jinak jestli ti hra nikde nepadá, jede a můžeš i pokračovat vesele ve hře, tak je jasné, že FitGirl opět svůj repack trochu podělala, protože ty diskuze jsou až šílené, kolik lidí s tím má problémy. To nejsou jenom zoufalci, co neumí zacházet s PC - i zkušení uživatelé, co od ní stahují pravidelně repacky, mají najednou problémy a málokomu to jede absolutně bez problémů.


02 lis 2019, 11:44
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Borderlands 3

tak je pravda, ze to spusteni skutecne trva a i presto, ze mam vcelku vykonny pocitac, ale jinak to jede v pohode bez problemu a musim napsat, ze me to i bavi :)


02 lis 2019, 12:05
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Takže klasika - něco ve svém repacku podělala a nechce uznat chybu jako v případě Ghost Recon - Wildlands. :D S jejím repackem jsem měl problém při instalaci, která se vždycky zasekla na stejném procentu, ale s repackem od CorePacku jsem celou hru bez jediného problému dohrál.

Díky moc za komentáře. V mém případě bude asi nejlepší počkat na CorePack, až vydá svůj repack.


02 lis 2019, 12:14
Profil
Private
Private

Registrován: 05 led 2010, 13:48
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Borderlands 3

Hra v pohode ide na core2 quad q9400
ram 8gb DDR2
gpu msi gtx 660ti 3gb
disk wd green :D :D :D


02 lis 2019, 18:27
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

Tobě hra jede i s tak strašným procesorem? Že by to bylo tou komiksovou grafikou? :D


02 lis 2019, 19:06
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Borderlands 3

Tak dneska mi to chytlo až na potřetí, ale jinak v pohodě ....dal jsem pokračovat a normálně se to chytlo :) ale nechci být úplný otimista...


02 lis 2019, 21:38
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Borderlands 3

S tou hrou zkrátka není něco v pořádku - ještě jsem neviděl, že když se spouští jako správce, tak nefunguje. :D To je jak Assassin's Creed - Origins a program Advanced SystemCare - pokud ho máte v PC, hra se vám nespustí ani za nic. Odkdy záleží na tom, kdo má jaký program v PC nainstalovaný? :D

Jinak aby se ta hra tak dlouho nenačítala, můžete ještě zkusit tohle: https://www.pwrdown.com/gaming/how-to-fix-borderlands-3-stuck-on-loading-screen/ Prý stačí přepsat DX12 na DX11.

Edit: Tak prý ani CODEX verze není úplně v pořádku, protože jsou lidi, kteří tvrdí, že jakmile se pokusí vstoupit do Lectra City, hra jim při načítání neustále padá. Můžete to někdo otestovat? S největší pravděpodobností je to chyba cracku.


03 lis 2019, 05:46
Profil
Colonel 3 rd class
Colonel 3 rd class
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2010, 17:23
Příspěvky: 468
Příspěvek Re: Borderlands 3

To v Gearbox alebo CODEX nieco fetuju ?? Lebo tie záseky v Options ked mením grafiku nie sú normalne, ci mením z Medium na High alebo naspät, tak to trvá a trvá


08 lis 2019, 22:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze